Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

У соціальних мережах кількість передплатників, лайків та коментарів – показник популярності. Багато хто хоче мати значні цифри в Інсте просто для свого его або щоб прискорити просування. І в цьому може допомогти накрутка лайків в Инстаграме. Є кілька способів її реалізувати, про них ми і поговоримо.

Способи накрутити лайки в Instagram

Для початку розберемо, як взагалі можна отримати накрутку на фото або в аккаунт. Є кілька способів зробити це, і з кожним з них ми докладно ознайомимося.

1. Сервіси накрутки

Онлайн-сервіси накрутки працюють як інтернет-магазини, де ви можете вибрати потрібний пакет послуг та отримати аудиторію або її увагу. До такого варіанту можна вдатися, якщо час дуже обмежена і не важливо, яке якість передплатників буде. Також існують біржі активності. Там ви виконуєте завдання: лайкаете, коментуєте і підписуєтеся, заробляючи бали, а потім витрачати їх на себе.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

Вони зазвичай безкоштовні, тому це ідеальний варіант в тому випадку, якщо у вас немає ніякого бюджету. Також на таких сервісах є можливість автолайков – ви вибираєте, на скільки майбутніх постів будуть йти позначки «Мені подобається». Це дуже зручно, вам не потрібно кожен раз заходити на сайт і робити замовлення. Також існують інструменти, які не вимагають реєстрації. Вони накручують по посиланню, але є деякі обмеження. Наприклад, деякі можуть дати сердечка тільки на останню фотку.

Читайте також:
ТОП-7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

Можу привести в приклад наступні сайти:

 1. Likemania. Інтернет-магазин з зручним інтерфейсом. Є функція автолайков. Правда, на мій погляд, вона досить дорога. Але економія часу вирішує. Авто лайки можна замовити як на кількість постів, так і на якийсь час.
  Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється
 2. Bosslike. Біржа активності, на якій ви можете безкоштовно отримати бажане. Просто виконуєте завдання для поповнення внутрішнього рахунку. Також можна і придбати бали, причому це буде досить дешево.
  Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється
 3. Socelin. Можна купити просто сердечка, а можна підписку на лайки. Тут вона йде тільки на кількість майбутніх постів.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

2. Сервіси комплексного просування

Вони працюють за допомогою досить примітивних засобів – масслайкингом, массфолловингом і масскомментингом; саме тому такі інструменти зазвичай відносять до накрутці. Але в підсумку ви отримаєте цільову аудиторію. Цей спосіб підходить, якщо у вас немає великого бюджету на розкрутку, а аудиторію хорошу хочеться. Насправді, якщо поглянути об’єктивно, то ця розкрутка виходить дешевше, ніж сайти накрутки.

 1. Zengram. У комплекті з функціоналом масових дій йдуть ще три інструменту. Цікавим є Інста-шпигун, який допоможе стежити за конкурентами і вчитися на їхніх діях. Цінник тут 699 рублів за місяць.
  Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється
 2. Pamagram. Нічого зайвого – просто масові дії. Вартість складає 990 рублів без знижки і 792 з нею.
  Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється
 3. Tooligram. Є варіант використання хмарного сервісу та програми. Перший обійдеться в 199 рублів, софт варто 1199 рублів. Природно, цінник за місяць.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

4. Оголошення про накрутці лайків в Instagram на Авіто і біржах фріланса

Фрілансери. Можна купити послугу фрілансера і не паритися. Однак, немає ніякої гарантії, що ви отримаєте те, що хочете, або взагалі отримаєте. Чи потрібен вам такий ризик? Вирішуйте самі. Але ви повинні враховувати, що цілком можливо, що виконавці користуються одним з варіантів, про які я вже писала вище. А ви по суті просто вирішили віддати зайві гроші людині, який виклав оголошення.

Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме без завдань: від А до Я — instaved.ru

5. Хештегі

Є спеціальні теги для обміну лайками і взаємної підписки. Ніякої гарантії та контролю у цього способу немає. Тому не варто робити його основним.

6. Взаємний піар

Можна знайти партнерів і регулярно просувати один одного. Це – аналог безкоштовної реклами, і таким чином ви можете отримати цільову аудиторію. Але, треба сказати, спосіб не дуже ефективний. Так що, підійде тим, хто хоче просування, але грошей ще менше, ніж у тих, хто користується комплексної розкруткою.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

Як зупинити накрутку лайків?

Не завжди продовження такого набору лайків доцільно і безпечно для вашого облікового запису. Як її зупинити? Для кожного з варіантів послідовність дій буде своя: з сервісами потрібно буде зайти в свій особистий кабінет і зупинити виконання замовлення. Хештегі видалити, фрілансера попросити припинити. Але, якщо від цієї затії йдуть неприємні наслідки, потрібно закінчити негайно. Для цього закрийте аккаунт хоча б на час.

Ліміти на накрутку лайків в Instagram

Необхідно знати, які обмеження накладені на нас соціальною мережею, щоб не отримати від них «а-та-та». Цифри такі: вам видається в годину 30 лайків, коментарів і підписок/відписок у годину, якщо на сайті ви недавно, і 60, якщо більше шести місяців. Але головна умова, якого ви повинні дотримуватися – хуманизация діяльності. Тобто, необхідно робити перерви і ставити нерівномірне кількість позначок «Мені подобається» в годину, щоб імітувати природне використання соціальної мережі.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється

Накрутка лайків в Инстаграме – справа не дуже корисне. У будь-якому разі в обліковому з’явиться якась кількість ботів, які дуже зіпсують ваше просування. Тому, якщо є вибір, краще зробити його на користь просування тими чи іншими способами.

Читайте також:
Редактор фото онлайн з ефектами Instagram існує

Запитання наших читачів

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється#1. Чому не варто економити на накрутці?

Якщо ви купіть дешеву послугу або й зовсім скористаєтеся безкоштовним функціоналом, велика ймовірність отримати більшу частину у вигляді ботів. Це дуже псує сторінку.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється#2. Як вплинуть боти на просування?

Облікових записів, у яких багато передплатників ботів, живеться не дуже добре. Та й лайки від роботів нічим хорошим не закінчуються. У підсумку такі сторінки не показуються в рекомендаціях, а їх посади не піднімаються в ТОП або верх стрічки новин. Тому накручуйте лайки від живих передплатників, зробити це можна на Likemania.

Накрутка лайків в Инстаграме, і як вона здійснюється#3. Накрутка або просування?

Зрозуміло, просування. Аудиторія, отримана таким чином, буде надалі лайкати вас коментувати, а це дорогого коштує.

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — напиши в коментарях. А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради