Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно – прості способи

На сьогоднішній день соціальні мережі щільно увійшли у повсякденне людське життя. Ці ресурси на практиці використовуються не тільки для спілкування, але також і для заробітку. На даний момент також передбачається можливість проведення дозвілля та отримання необхідної інформації через ці популярні портали. Багато користувачі зацікавлені в тому, щоб обійти інших власників аккаунтів по популярності. Спеціально для цього передбачається залучення активної бази передплатників, а крім того набір лайків під своїми публікуються записами. Небагатьом відомо, що на популярних сайтах соціального спілкування можна набрати безкоштовні лайки безпечно і без суттєвих зусиль, про що слід поговорити більш детально. В даному випадку належить розібрати, як здійснюється накрутка лайків в соціальній мережі Instagram безкоштовно.

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно  прості способи

Як самому накрутити лайки

Накрутка сердечок в Instagram безкоштовно доступна простому варіанті, однак, не всі присутні методи безпечні. На практиці існує маса можливостей, щоб розкрутити свою конкретну публікацію, щоб вона набрала необхідну публікацію. Безпосередньо перед тим, як самостійно виконувати подібне, потрібно зрозуміти, для чого саме виконується таке просування. Оцінюючи ситуацію, як збільшити самостійно кількість лайків, належить виділити дві основні потреби в подібному, а саме: заробіток на рекламі, або просування продукту, а крім того звичайне збільшення припливу користувачів на свою сторінку (так званий арбітраж трафіку з мережі Instagram). Необхідність такого розподілу полягає у методах для розкрутки популярності своїх публікацій. При першому варіанті слід більш вибірково підходити до накрутці, чого не можна сказати про звичайний збільшення популярності або арбітраж трафіку. Розглянемо більш детально, як отримати лайки в инстаграме безкоштовно, при цьому істотно збільшити їх кількість:

 • Перш за все, користувач може самостійно залишати посилання на свою публікацію на будь-яких сторонніх ресурсах.
 • Передбачається можливість збільшити кількість сердечок через відповідне проставлення лайків іншим користувачам.
 • Власник облікового запису може залучити велику кількість лайків до своїх записів шляхом залишення корисних та цікавих коментарів під будь-якими записами.
 • Доступна можливість використовувати відповідні програми, які автоматично підвищують чисельність сердечок під публікаціями.
 • В мережі інтернет є спеціальні ресурси, де при виконанні завдань можна набирати бали і обмінювати їх на необхідну кількість лайків.
 • Сердечка можна набити шляхом взаємного піару певних записів з користувачами відповідного соціального ресурсу.
 • Також доступно масового використання постингу, а крім того додавання передплатників на свій аккаунт, де є запис.
 • Нерідко застосовуються сторонні соціальні ресурси, де публікується реклама на конкретну запис зі свого персонального профілю в Instagram.
 • Читайте також:
  Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція

  На даний момент існує маса варіантів, як збільшити приплив лайків до конкретного запису або до всіх публікацій користувача. Проте слід розуміти, що перераховані варіанти не всі безпечні, так як соціальний ресурс має конкретні встановлені правила, порушення яких може призвести до блокування сторінки, або системою автоматичного видалення опублікованій запису на майданчику. При оцінці всіх ризиків, потрібно виділити той факт, що для заробітку на рекламі або за допомогою просування певного продукту, такий варіант з накруткою буде недоречний.

  Так як в подібній ситуації найчастіше сердечка залишають боти або неактивні користувачі, в свою чергу для отримання прибутку потрібна активна цільова аудиторія, яка цікавиться присутніми публікаціями. В даний час, щоб розкрутити запис до необхідної кількості відміток «Мені подобається», найбільш безпечний варіант – це платні сервіси, або правильний фалловинг. У будь-якому разі передбачається витрата конкретного ресурсу (у першій ситуації грошей, однак все відбувається швидко, у другому варіанті витрачається час).

  Важливо. Найбільш простий і менш витратний варіант розкрутки конкретної запису – це використання спеціальних програм для збору сердечок, однак ці плагіни також можуть порушувати правила системи, з-за чого їх слід використовувати з особливою обережністю, щоб не отримати блокування сторінки.

  Програми для збору лайків

  На даний момент, щоб зібрати велику кількість сердечок, можуть використовуватися спеціалізовані програми, які присутні на конкретних ресурсах в інтернеті і призначені під конкретні цілі. Використовувати подібні плагіни слід дуже обережно, щоб не отримати конкретні труднощі згодом. При виборі відповідної програми потрібно брати до уваги цілий ряд моментів. Слід відразу брати до уваги той факт, що для стабільного заробітку такий метод не підходить, так як рекламодавці не зацікавлені у профілях, де публікації розкручені із залученням ботів або неактивній публіки. Розглянемо більш детально, що потрібно взяти до уваги перед безпосереднім використанням конкретної програми на своєму пристрої:

  • Перш за все, потрібно взяти до уваги реальні відгуки користувачів (не фейкові висловлювання, а саме реальні коментарі користувачів плагіна і соціального ресурсу).
  • Також приймається до уваги порядок розповсюдження даного варіанта програмного забезпечення (присутні платний і безкоштовний софт, однак у будь-якому випадку необхідно дотримуватися обережності перед використанням).
  • Перед скачуванням конкретного плагіна, потрібно перевірити його на безпеку, щоб не заразити сої пристрій вірусами, і щоб особисті дані не потрапили в руки зловмисників.
  • В обов’язковому порядку потрібно взяти до уваги відповідність цієї утиліти всіма правилами соціального ресурсу, в іншому випадку згодом можна випробувати деякі труднощі.
  • Окремо слід виділити якість аудиторії, від якої будуть проставлятися лайки під публікаціями, присутніми у зацікавленого користувача на сторінці в соціальній мережі Instagram.
  Читайте також:
  20 цікавих фактів про Facebook

  Беручи до уваги всі ці параметри, присутня можливість раціонально підібрати необхідний плагін, щоб згодом розкрутити одну або кілька записів затребуваним кількістю сердечок, проставлених активними користувачами даного соціального ресурсу Instagram. На сьогоднішній день можна виділити три основні і надійні утиліти, які добре себе зарекомендували і користуються великою популярністю у аудиторії даного соціального ресурсу: ОСЬ, InstaSoft, LeonGram. Всі представлені варіанти непогано себе зарекомендували і можуть автономно працювати з комп’ютера. Слід розуміти, що подібні програми не передбачаються для мобільних пристроїв. Тут при необхідності можна скачати спеціальні програми, однак вони не дають такого позитивного результату, як представлені раніше варіанти для персонального комп’ютера.

  Важливо. Представлені програми виступають як перевіреного і безпечного софта, однак не слід перебільшувати з їх застосуванням, так як вони не в повному обсязі відповідають вимогам ресурсу, з-за чого з необережності використання присутня ймовірність отримати блокування аккаунта, або автоматичне видалення запису системою Instagram.

  Соціальні ресурси щільно увійшли у повсякденне людське життя. Багато приділяють цих сервісів досить велику кількість свого вільного часу. Ряд користувачів мріє добитися популярності для заробітку або звичайного виділення на загальному тлі з сірої маси. Усього цього можна домогтися шляхом залучення великої кількості передплатників, а крім того накруткою коментарів та лайків. З останнім активним користувачам соціального ресурсу можуть допомогти спеціальні програми, які присутні в мережі інтернет і дозволяють робити накрутку сердечок автоматично без істотних зусиль з боку власника утиліти. При пошуку програми слід брати до уваги безпеку, так як часто в мережі під виглядом плагіна доступна для скачування абсолютно інша різновид продукту, здатна пошкодити комп’ютер, або витягнути з нього особисті дані власника з подальшим потраплянням в руки зловмисників.

  Читайте також:
  Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки
  Моя довідка - Корисні поради