Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Передплатники, позначки «Мені подобається» і коментарі – показник популярності та інтересу людей. Саме за цим люди і прагнуть. Навіть самий, здавалося б, байдужа до цих параметрів профілю людина, хоче великі цифри на сторінці. Але мало хто готовий серйозно працювати над контентом і просуванням, щоб аудиторія була реальною. Ми поговоримо про таку річ як накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко.

Чим небезпечна безкоштовно накрутка?

Соціальна мережа всіляко бореться з тими, хто отримує фальшиве увагу. Це не в інтересах сервісу – потрібно підтримувати порядок та складати список правил для того, щоб не настала анархія. Тому потрібно розуміти, чим небезпечна накрутка лайків та коментарів. По-перше, порушення умов соціальної мережі призведе до бану або пессимізації трафіку. По-друге, ви можете втратити свій профіль, якщо будете використовувати ненадійні сервіси. По-третє, якщо сайт погано автоматизовано або використовує скопрометированный проксі сервер, він приверне увагу адміністрації, і вас чекає кара.

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Як швидко і ефективно накрутити передплатників за гроші?

Коли мова йде про платні способи для того, щоб швидка накрутка лайків на сторінку стала реальністю і не привела до бану, необов’язково зариватися в надра пошуковика. Надійні і робочі варіанти знаходяться вже в перших результатах видачі. Працюють такі інструменти по-різному, я спробую описати різні види.

 1. Likemania. Працює цей популярний сервіс інтернет-магазин. Ви заходите, вибираєте характеристики пакету послуг і оплачуєте. Можна вибрати живих користувачів або роботів, наприклад. Класної фішкою є автолайки, завдяки якій на майбутні пости в акаунті в автоматичному режимі будуть йти позначки «Мені подобається».
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна
 2. Pamagram. Це – сервіс комплексного просування. Він ставить лайки і підписується на сторінки від вашого імені, чим привертає до вас увагу користувачів, що підходять під критерії цільової аудиторії. За допомогою цього інструменту ви можете отримувати цільову аудиторію. Обходиться в 792 рубля на місяць, якщо зі знижкою, і 990, якщо без.
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна
 3. Zengram. Ще один інструмент розкрутки. Також працює через масові дії. Але, на відміну від попереднього, тут є також додаткові фішки і цінник становить 699 рублів в місяць. Також є послуга по налаштуванню таргетованої реклами, що буде дуже корисно, якщо ви в майбутньому серйозно поставитеся до набору цільової аудиторії.
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна
Читайте також:
Кілька продають стилів Instagram-фото для продажу товару

Підбірка сервісів для безкоштовної й швидкої накрутки

Тепер про те, як швидко накрутити передплатників у Инстаграме безкоштовно. Якщо вам потрібна комплексна розкрутка, можете скористатися, наприклад, БроБотом, він надає можливість массфолловинга і масслайкинга для одного профілю безкоштовно. Якщо ж мова йде про накрутці, робота безкоштовних інструментів полягає у виконанні завдань. За них вам нараховуються бали, які потім можна витрачати на сердечка під фотографією або, наприклад, перегляди на відео.

 1. Босслайк. Класичний і найбільш популярний інструмент. Хоча за завдання ви і отримуєте бали, якимось чином тут організували виведення грошей. Так що, можете ще й заробити.
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна
 2. Cashbox. Підзаробити ви можете тут. Сайт запущений платіжною системою Webmoney, і внутрішній рахунок ведеться в рублях. На Вебмані можна потім і вивести зароблене. Проте, не чекайте великого доходу.
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна
 3. Fastfreelikes. Сайт аналогічний першому пункту списку. Проте, користувачі тут дуже задирають цінник, бажаючи отримати послугу як можна швидше. Тому за один лайк ви можете заробити аж 40 балів, але потрібно враховувати, що для своєї сторінки вам також доведеться заплатити приблизно ту ж ціну. Так стартового бонусу в 100 балів вистачить на два лайка.
  Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Рекомендації при накрутці передплатників за завдання

Шахрайство в соціальній мережі може призвести до бану або пессимізації трафіку. А це – несприятливий результат. Тому потрібно розуміти, як накручувати собі активність, не отримавши негативних наслідків.

 1. Дотримуйтесь обмежень соціальній мережі. Про них ми поговоримо трохи пізніше.
 2. Ведіть себе як людина, а не робот. Не варто постійно доходити до межі. Користувач-людина ставить різну кількість позначок «Мені подобається» за певний час, і активність в різний час у нього різна.
 3. Можете використовувати фейк, щоб основну сторінку не заблокували. Однак, якщо всі будуть робити так, то такі інструменти будуть тільки шкодити, даючи лише ботів.
Читайте також:
InstaTag - Природа хештегі

Ліміти на накрутку лайків

На кожного користувача соціальної мережі накладені обмеження, щоб запобігти шахрайським або спамерські дії. В плані активності на сервісі вони наступні: 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину для нових користувачів і 60 для тих, хто в соціальній мережі більше шести місяців. Так що, будьте уважнішими.

 

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Накрутка лайків в Инстаграме швидко можлива як платно, так і безкоштовно. У першому випадку вам не доведеться витрачати багато часу, а послуга буде отримана оперативніше, ніж у випадку з безкоштовним функціоналом. Інструменти, які не вимагають плати, беруть іншу жертву, ваш час. Так що, вибирайте, що вам дорожче.

Запитання наших читачів

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна#1. Що вибрати: платно або безкоштовно?

Обидва варіанти мають свої мінуси: платний спосіб швидше, але вимагає вкладень, за безкоштовний функціонал вам доведеться пожертвувати своїм часом. Так що, відповідайте на це питання самостійно, виходячи з того, що вам менше шкода: гроші або час.

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна#2. Віддати перевагу сервіси або програми?

Софт має велику перевагу в плані безпеки – всі дані зберігаються на комп’ютері, і доступ до них маєте лише ви. Але, разом з тим, працюють ці інструменти лише, коли запущені. В цьому плані в сервісів є перевага. Тому вирішальним чинником у вирішенні цього питання є те, що для вас важливіше: робота в хмарі чи безпека?

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна#3. Які наслідки чекають на тих, хто веде себе підозріло?

Є два варіанти. Перший – бан. Ви втратите доступ до своєї сторінки і, швидше за все, ніколи не зможете нею користуватися. Другий – песимізація трафіку. Ви не будете з’являтися в рекомендаціях і виходити в Топи. Ваші пости в стрічці рідко будуть підніматися нагору. І це дуже негативно вплине на статистику облікового запису. Тому замість сервісу накрутки, рекомендую віддати перевагу комплексне просування, наприклад, через Tooligram.

Читайте також:
Як викласти в Instagram фото без обрізки і втрати якості для Андроїда і Айфона

Щоб задати питання або висловити свою думку — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео темі.

Моя довідка - Корисні поради