Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

Позначки «Мені подобається», коментарі і передплатники – показники популярності, які до того ж дозволяють заробляти на своєму акаунті. Деякі вважають, що, якщо заплатити за пакет послуг одного з сервісів накрутки, можна дійсно досягти успіху. Однак, хоча гроші і дійсно можуть допомогти з набором аудиторії, у випадку з придбанням пакета передплатників це не працює – так ви одержите лише видимість популярності і гарної статистики. Однак, є випадки, коли таке шахрайство може бути корисним. Ми поговоримо про таку річ як накрутка лайків в Инстаграме без завдань онлайн і через програми.

Плюси і мінуси накрутки без завдань

Основним способом накрутити собі що завгодно в соціальних мережах є сервіси із завданнями. Все просто: ви реєструєтеся, виконуєте завдання, заробляючи бали, і витрачаєте потім свій баланс на себе. Тобто, абсолютно безкоштовно, якщо не вважати витрат часу. Але є і сайти без завдань. Іноді вони безкоштовні, але часто вимагають фінансових вкладень. Розберемо їх переваги і недоліки.

Плюси:

 • Не потрібно витрачати час на виконання завдань.
 • Гарантія.

Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

Мінуси:

 • Найчастіше вони платні. Безкоштовні варіанти також є, але їх можна перерахувати по пальцях.
 • Безкоштовні варіанти працюють вкрай повільно.
 • Високий відсоток ботів при безкоштовній накрутці.

Підбірка онлайн-сервісів для накрутки

Почнемо з сервісів. Для різноманітності дам один варіант, на якому ви зможете при бажанні і виконувати завдання. Але там також є можливість просто закинути гроші на рахунок і оплатити потрібну послугу.

 1. Likemania. Створити завдання тут вкрай просто. Інтерфейс елементарний, багатий функціонал і бла-бла-бла. З особливостей можу відзначити авто лайки – після оплати цієї послуги, на майбутні чи минулі публікації будуть йти позначки «Мені подобається». Сайт підтримує багато сервісів, в тому числі навіть YouTube.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 2. Bosslike. На цьому сайті є завдання, але ви можете й просто заплатити. В цьому списку я розміщую його, тому що, по-перше, якщо ви просто поповніть рахунок, накрутка буде без витрат часу, а по-друге, так вийде навіть дешевше, ніж на багатьох інших, стовідсотково «беззаданных» сервісах.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 3. Socelin. Це – відносно новий інструмент. Він пропонує користувачам пакети послуг. Можете купити перегляди, лайки, передплатників або що завгодно ще на свій аккаунт. Цінник тут нижче, ніж у Лайкомании, але не факт, що якість отриманої послуги буде вище.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
Читайте також:
Як заблокувати людини в Инстаграме, щоб він не міг мене бачити

Програма для накрутки в Instagram на ПК

Онлайн сервіси зручніше, ніж програми, але хтось віддасть перевагу саме софт. Справа смаку, але те, що програма повинна бути запущена, може стати перешкодою. Я дам кілька варіантів, щоб ви змогли знайти інструмент на будь-який смак.

 1. Socialkit. Цей інструмент позиціонує себе як програма для комплексного просування. Однак, я б не сказала, що це суперэффективный варіант розкрутки, тому що основний метод – масслайкинг і массфолловинг. Однак, завдання є? Немає. Лайки і передплатники прийдуть? Швидше за все.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 2. БроБот. Тут я можу написати ті ж слова, що і для Socialkit, але, на відміну від нього, цей софт пропонує послуги для одного аккаунта абсолютно безкоштовно. Саме тому БроБот досить популярний.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 3. VTope. Якщо попередні варіанти пропонують послуги по розкрутці, то реєстрація тут дозволить швидко отримувати лайки під фотографії саме за рахунок накрутки. Хоча в основі заробітку балів і лежать завдання, для вас немає необхідності виконувати їх вручну, тому що ВТопе – бот, який працює у фоновому режимі. Тому й відсоток відміток «Мені подобається» від живих людей досить високий.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

Сервіси комплексного просування

Накрутка лайків в Инстаграме без завдань з допомогою масслайкинга і массфолловинга можлива не тільки за допомогою софта, про який я написала вище. Є величезна кількість сервісів, але найчастіше вони платні. Хоча і можна використовувати безкоштовний період всіх незліченних інструментів, але це не дуже зручно – куди простіше буде заплатити за будь-який тариф і не паритися.

 

 1. Zengram. У цього сервісу є ще кілька інструментів. Наприклад, парсер і інста-шпигун. Вартість сайту на місяць 699 рублів. Також є послуга налаштування таргетингу, що теж може бути дуже корисно.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 2. Tooligram. Один з найбільш стабільних сервісів. Можна придбати хмарну версію від 199 рублів або купити програму за 1199 рублів. Другий варіант підходить, якщо ви ведете відразу кілька акаунтів.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
 3. Pamagram. Ще один непоганий варіант. За вартістю на місяць виходить 792 рубля зі знижкою і 990 без.
  Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки
Читайте також:
Актуальні сторіс в Instagram: готові обкладинки, як додати, зробити і зберегти

Ліміти на накрутку в Instagram

Хоча накрутка без завдань і відносно безпечна, не всі з поданих прикладів не ставлять лайки і не підписуються. Тому необхідно знати обмеження соціальної мережі, накладені на кожного користувача. І вони залишаються одними і тими ж вже давно. Кожному свіжому профілю виділяється 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину, а тим акаунтів, яким більше півроку – 60.

Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки

Накрутка лайків без завдань зручніше тієї, що з завданнями. Однак, накрутка в принципі не особливо корисна. На самому початку це може викликати довіру у потенційних покупців і передплатників. Однак, згодом той відсоток ботів, який прийде вам на сторінку, буде тільки заважати.

Запитання наших читачів

Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки#1. Варто використовувати накрутку при просуванні?

Перше і друге – антоніми. Неможливо купити цільову аудиторію, можна лише вкласти сили у створення гідного облікового запису і гроші в розкрутку. Однак, якщо у сторінки є початкова аудиторія, користувачі охоче підписуються, так що накрутка зайвою не буде.

Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки#2. У чому перевага накрутки щодо розкрутки?

Перше набагато швидше і дешевше, ніж друге. Однак, тільки просування дозволить отримати комерційно успішний аккаунт.

Накрутка лайків Instagram без завдань онлайн і не тільки#3. Що краще: розкрутка або накрутка?

Звичайно, розкрутка – вона дозволяє отримати цільову аудиторію, яка буде корисна для якості профілю і потенційного заробітку.

Щоб висловити думку і поставити питання — пишіть в коментарях. А також дивіться відео по темі статті.

Моя довідка - Корисні поради