Накрутка коментарів в Instagram – прості способи

Про соціальній мережі Instagram стала популярною за останні роки 2 не чув тільки ледачий або людина, яка не користується інтернетом і просто не в темі останніх новинок. Instagram відмінна сучасна майданчик щоб вести бізнес і заробляти гроші на рекламних кампаніях при розкрученому обліковому записі.

Набрати популярність в мережі, яка на перший погляд приносить легкий додатковий дохід, мріє кожен другий початківець блогер. Хтось протягом тривалого часу набирає передплатників і коменти до своїх публікацій, а хтось вдається до хитрощів і накручує передплатників, коментарі і лайки за допомогою спеціальних програм.

Головна перевага живих коментарів инстаграме полягає в наступному, вони відображають активність підписаних на вас людей, а також можуть вивести ваші публікації в топ-популярних. Завдяки чому підвищиться інтерес до вашої сторінці, збільшиться кількість передплатників. Велика кількість коментів під Вашими публікаціями, це свого роду якесь визнання, завжди приємно читати позитивні коментарі в свою адресу. У даній статті ми розповімо про накрутці коментарів в instagram, для чого вона потрібна, що показує і які способи, програми для цього існують.

Накрутка коментарів в Instagram   прості способи

Навіщо потрібна накрутка коментарів

Напевно, кожен новий зареєстрований і впевнений користувач, мріє мати під своїми публікаціями фотографій і відео якомога більше позитивних коментарів. Ті, хто хоче швидко розкрутити свій аккаунта в instagram вдаються до використання можливості сервісу по накрутці передплатників, коментарів та лайків. На даний момент нас цікавить відповідь на питання, для чого потрібна накрутка коментарів, що вона дає, і які можливості відкриваються перед власником профілю в instagram.

Багато коментарів здатні вивести ваші публікацію в категорію популярні і будуть доступні великій кількості зареєстрованих користувачів. Наприклад, якщо ви тримаєте і просуваєте свій інтернет – магазин на просторах, то живі коментарі від покупців будуть відмінним інструментом для просування. А по – друге, наявність відгуків у вигляді текстів під публікаціями, підвищує довіру до вашого профілю, як до продавця. Для фуд –блогерів також будуть корисні коменти під публікаціями їх рецептів, тих хто ними скористався. Тому що це реальна оцінка корисності та потрібності вашої праці.

Також щоб скористатися будь-яким видом послуг, населення завжди вивчає відгуки. Необов’язково ці відгуки завжди позитивні, негативні відгуки це теж оцінка. І щоб привернути увагу майбутніх клієнтів на початкових етапах під час розкрутки також приділіть увагу не тільки збільшення передплатників, лайків, але і особливу увагу слід приділити комментам.

Саме наявність великої кількості коментарів створює сприятливу атмосферу і може активізувати дії саме цільової аудиторії. Швидка накрутка коментів, можливо і хитра пастка, але завдяки їй ви отримаєте нових клієнтів та інструмент для просування бізнесу і додаткового заробітку, якщо ведете особистий блок.

Важливо! Можна накрутити коменти з використанням ботів. Однак, існує велика ймовірність того, що адміністрація instagram вважатиме такі дії підозрілими і заблокує ваш профіль. Щоб уникнути цього, необхідно вибирати перевірені програми.

Якщо ви любите брати участь у конкурсах, які проводяться в мережі з голосуванням під фотографіями, де кожен може висловити свою думку і віддати голос, накрутка в даному випадку буде одним з непоганих варіантів, який може привести до перемоги.

Підводячи підсумок вищесказаного, можна стверджувати, що накрутка коментарів в instagram потрібна для акаунтів з різною кількістю абонентів у инстаграме, надають і рекламують свої послуги населенню, крім лайків, як повітря, потрібні коментарі. Тому що за ним створюється враження про ваш профіль та якість ваших послуг і товарів.

Способи накрутки

Давайте розглянемо, які методи накрутки в instagram існують. Відзначимо відразу, що існують два виду:

  • Платні (додатки і програми);
  • Безкоштовні.

Накрутка коментарів инстаграме безкоштовно займає багато часу, але гарантує живі коменти. Безкоштовно їх можна накрутити розміщуючи хештегі під своїми публікаціями. Дуже популярний напрям в мережі взаємних передплат, лайків та коментарів. Даний спосіб працює тільки зі справжніми «живими» акаунтами. Напрямок набирає обертів, але по часу тривати дуже довго. Також краще хэштегами вказувати категорію, чи сферу діяльності, щоб залучати саме потенційну цільову аудиторію.

Також існують платні біржі для накрутки коментарів, відповідно вони є надають платні і безкоштовні послуги в цьому напрямку.

Найпопулярніша біржа BossLike. За 24 години зможете отримати близько сотні коментів. Принцип робіт простий. Ви заробляйте бали на виконанні завдань, потім обмінюйте їх на коментарі. За рахунок великої кількості користувачів, набрати потрібно кількість дуже легко, а також є можливість створювати власні завдання.

Наступна біржа для накрутки Втопе. Її велика перевага перед іншими біржами в тому, що фільтрує боти. Розробники постаралися над інтерфейсом, зробили його легким, зрозумілим і красивим. VkTarget – ще одна біржа, яка допомагає накрутити. Тільки за виконання завдань ви отримуєте не бали, а реальні грошові кошти, на які потім купуєте певну кількість коментарів.

Увага! При виборі біржі, програми спирайтеся не тільки на її популярність, але й на максимальне добове кількість. Рекомендує не більше сотні коментів в день під фото, відео. Ті програми для накрутки, які пропонують більше, залишають не тільки живі відгуки, але і коментарі від ботів.

Бізнес, пов’язаний з розкручуванням instagram сторінок процвітає. Ще одним способом накрутки є програми, які створюють видимість активності вашої сторінки. Розробники постаралися максимально полегшити пошук цікавих вам людей. Принцип їх роботи дуже простий. Ви задаєте всі необхідні параметри цільової аудиторії, стать, вік, місто і багато інші характеристики. Програма автоматично за вашим налаштувань шукає потрібні профілі, підписується, залишає коментарі, а через певний проміжок часу відписуються. Найпопулярніші програми для комп’ютера по даному напрямку PamaGram і BroBot . Обидві безкоштовні програмки, мають розширені налаштування. Працюють не тільки з соціальною мережею Instagram, але і з іншими.

Моя довідка - Корисні поради