Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

 • 4 Накручуємо безкоштовні коменти
 • 5 Лайфхаки, як отримати під своїм постом багато коментів
 • 6 Питання наших читачів
 • В соціальних мережах для просування важлива активність на сторінці, причому показники зростають у геометричній прогресії. Чим більше людей лайкають і коментують ваші пости, тим більше користувачів повторять їх дії. Накрутка допомагає в свіжому записі створити видимість активності, після чого цільові користувачі охоче підписуються на ваш аккаунт. Поговоримо про те, навіщо потрібна накрутка коментарів в Instagram і як її налаштувати.

  Коментарі впливають на просування?

  Стрічка в Instagram вже давно є не хронологічною послідовністю того, що викладали ваші підписки. З моменту введення розумних новин лайки і коментарі придбали ще більшу вагу, ніж раніше. Зараз зверху показуються ті пости, які отримали більше уваги від користувачів. І в цьому плані коменти мають більшу вагу.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Також не варто забувати, що багато використовують для пошуку чогось цікавого хештегі. І, чим більше активності під публікацією, тим вище вона у видачі. Найкращими місцями є перші 9 – їх називають ТОПом.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  І, звичайно, коменти грають і чисто іміджеву роль. Якщо користувачі бачать, що ви користуєтеся попитом, вони охоче підписуються, ставлять лайки та інше. Це майже як теорія розбитих вікон, але в позитивному ключі.

  Коли потрібно замовити коментарі?

  Якщо ви плануєте замовити коментарі Instagram в надії, що вони потім будуть з’являтися від цих користувачів якимось містичним чином під усіма постами, ви, напевно, і в єдинорогів вірите. Я точно не раджу вам накрутити активність платно або безкоштовно, краще залучати їх природними способами. Але, якщо ви тільки починаєте працювати з соціальною мережею, то можете замовити як першу аудиторію, так і активність від неї.

  Потім я раджу вам почистити передплатників від ботів – вони тільки псують показники сторінки. Якщо ви плануєте потім заробляти на рекламних постах, фейки істотно впустять ваш цінник. Ну, а якщо ви хочете продавати товари або послуги, такі «мертві душі» не принесуть вам рівним рахунком ніяких грошей, але можуть позитивно позначитися на загальному сприйнятті профілю.

  Сервіси для замовлення коментарів за гроші

  Звичайно, відгуки користувачів можна отримати і безкоштовно. Але це вимагає досить багато часу і, якщо ви переборщіть, можете зловити бан або пессимізації охоплення. Тому для початку поговоримо про платні послуги. Тим більше, вкладення потрібні далеко не космічні.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Likemania

  Відразу після входу в Likemania ви можете перейти до покупки. Для реєстрації можна використовувати соціальні мережі. Якщо вам потрібно щось ще на будь-якому з популярних в російськомовному сегменті інтернету соціальних сервісів, знайти це можна тут.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Bosslike

  Цей сайт схожий на цілу біржу. На Bosslike ви можете виконувати завдання, отримувати бали і міняти їх на коменти, або просто купити пакет послуг під ваші запити і не витрачати свій час. Він досить непоганий, зручний і, що теж важливо, популярний – значить, люди йому довіряють, і ймовірність того, що вас обдурять, нижче.

   

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Аd-social

  Такі інструменти в принципі практично ідентичні, тому я не можу сказати вам нічого більше. Хіба що, варто згадати, що в Аd-social ви можете накрутити ще лайки і передплатників.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Накручуємо безкоштовні коменти

  Сайти, які обіцяють накрутку безкоштовно, небезпечні. Найчастіше на них потрібно залишати дані для входу в профіль, і ви можете стати легкою жертвою для шахраїв. Тому використовуйте тільки надійні інструменти і на всяк випадок підключіть телефон і Фейсбук на випадок, якщо ви все ж ризикуєте втратити сторінку.

  1. Bosslike. Простий інтерфейс, швидке виконання завдань і надійність. Ви просто заходите через свій аккаунт, розставляєте лайки, таким чином заробляючи бали, і витрачаєте їх потім на себе.
  2. Fastfreelikes. Сервіс пропонує заробляти бали, шляхом виконання різних завдань. Потім ці бали можна витратити на покупку коментарів в Instagram.
  3. Cashbox. Це – дітище системи Webmoney. І мова тут ведеться не в якихось міфічних балах, а в рублях, які при бажанні можна буде вивести на свій рахунок. Але не варто вважати, що заробіток буде великим. Отже, ви можете заробити на виконання завдань, а потім отримані гроші витратити на створення власного завдання.
   Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Використовуючи безкоштовні сайти, ви ризикуєте порушити правила сервісу і отримати бан. Це – наслідок перевищення лімітів. Молодим сторінок видається 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину. Тим же, що більше півроку, 60. Будьте уважнішими.

  Лайфхаки, як отримати під своїм постом багато коментів

  Але куди краще буде отримувати реальну активність від живих передплатників. Для цього є кілька лайфхаков:

  1. Хайповая тема. На момент написання статті популярною темою є фільм «Джокер» з Хоакіном Феніксом. І публікації з ним або персонажем Хіта Леджера набирають багато коментів. Але тут варто бути більш чуйними. Наприклад, цей фільм вже через тиждень всім набридне, і такі пости навряд чи навіть лайки будуть збирати.
  2. Придатний контент і нормальна регулярність публікацій. Якщо ви заспамите своїми постами, люди навіть позначки «Мені подобається» не будуть ставити. Тому викладайте фото або відео двічі в день і працюйте над ними, щоб напрацювати якість.
  3. Емоційний текст. Емоційний відгук змусить людей почати говорити про те, що вони думають.
   Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси
  4. Провокуйте на спір. У світі так багато неоднозначних тем. Підніміть одну з них. Наприклад, запитайте, що люди люблять більше: пепсі або колу?
  5. Задайте питання. Інтерактив – найкращий двигун охоплення. Можна навіть просто запитати, як справи у аудиторії. Людям приємно увагу до їх персони.
  6. Розіграші. Популярною фішкою є розіграш якийсь невеликий суми тій людині, чий комент протримається останнім п’ятнадцять хвилин. І це – лише одна з варіацій.

  Накрутити коментарі в Instagram просто, але марно. По суті ця активність не підніме вартість рекламного посту на вашій сторінці. Ці люди не куплять у вас нічого. Але на початку просування і накрутка може бути корисна. Однак не варто регулярно витрачати час або гроші на це. Краще зверніться за розкруткою до сервісів комплексного просування по типу Zengram або Tooligram.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси

  Запитання наших читачів

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси#1. Як накрутити цільові коментарі в Instagram?

  При створенні завдання, ви можете задати фільтрацію виконавців, припустимо це будуть дівчата від 25 до 30 років, і т. д.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси#2. Де замовити коментарі?

  Платні коментарі можна замовити на Bosslike або Likemania.

  Накрутка коментарів в Instagram: лайфхаки і сервіси#3. Як «розкрутити» передплатників на відмітку під постом?

  Я можу запропонувати вам невеликий список з шести пунктів: хайповая тема, придатний контент, емоційний текст, суперечка, питання та розіграші.

  А який спосіб вибрав би ти? Залиш свою думку в коментарях, нам це важливо. А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради