Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати

У соціальних мережах передплатники, лайки і коментарі – показник популярності. Крім того, хороша статистика згодом може приносити пристойний дохід. У гонитві за комерційним успіхом в Instagram люди реєструють комерційні акаунти: блоги, інтернет-магазини і паблики. Але природний набір цільової аудиторії може бути досить довгим. Тому деякі впадають у відчай і використовують таку річ як накрутка ботів в Инстаграме.

У яких випадках краще накрутити ботів?

Накрутка буває різних видів. Можна отримати реальних людей, а можна ботів. Назва звучить досить голосно. Ми, насправді, не будемо обговорювати, коли потрібні саме роботи. Швидше розглянемо випадки, в яких немає особливої різниці в якості отриманої послуги.

 1. Деякі біржі реклами виставляють жорсткі вимоги для майданчиків. Часто умовою додавання вас в каталог є певна мінімальна кількість передплатників. Якщо вам потрібно 10 000, а у вас 9 800, чому б не прискорити початок заробітку, нехай навіть і з допомогою ботів?
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 2. Хочете мати якусь кількість передплатників для того, щоб початок роботи було більш стрімким. Це – часта причина для використання накрутки. однак, це може, навпаки, розкрутку сповільнити. Тому не зловживайте.
 3. Ви шахрай, і вам, загалом-то, все одно, які передплатники будуть на сторінці – головне, щоб людина, яка може принести гроші, повірив. Тут є два великих «АЛЕ»: по-перше, обманювати людей погано; по-друге, таких фоловерів видно відразу.

Можна накрутити багато ботів і дорого продати акаунт у Instagram?

Ні для кого не секрет, що профілі з великою кількістю фоловерів коштують дуже дорого. І хто з нас не думав про те, щоб відкрити бізнес: накручувати аудиторію платно або безкоштовно, а потім продавати сторінки? Особисто мені приходила така думка. Однак, якби таке було можливо, хіба не чекав би ринок Інста-акков обвал?

Читайте також:
Просування в Телеграм

Поведінка реальних передплатників дуже відрізняється від ботів. Перші проявляють активність на сторінці – лайкають, коментують, дивляться історії. Другі ж лише погіршують статистику – скомпрометовані профілі отримують пессимізації трафіку. Їх посади не показуються в топі, насилу виходять вгору розумною стрічки, а сам акаунт відсутня в рекомендаціях. І саме за статистикою можна легко побачити, що аудиторія була набрана далеко не з допомогою просування, а накруткою. Зрозуміло, покупці не такі дурні, щоб не перевірити показники потенційної покупки. Це можна відстежити не тільки з вашою допомогою, але і через онлайн-сервіси.

Способи накрутити ботів безкоштовно

Необов’язково отримувати бажане платно. Є купа способів заощадити. Один з найпростіших варіантів – спеціальні сервіси для отримання лайків і передплатників за завдання. Часто вони вимагають від вас даних для входу в Инсту. Тому потрібно дуже ретельно підходити до вибору безкоштовного інструменту. Вони бувають декількох реалізаціях: у вигляді програми, програми або веб-сайтів. Перевага сервісів в їх хмарної роботі.

Тому я дам вам наступний список:

 1. Cashbox. Нічого зайвого: завдання і внутрішній рахунок. Він, до речі, ведеться в рублях, так що при бажанні ви можете вивести зароблене.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 2. Bosslike. Тут внутрішня валюта – бали. Один з найбільш стабільних сайтів.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 3. Fastfreelike. Зовні дуже схожий на попередній варіант. Та й функціонал той же. Вибрати його або попередній? Різниці особливої немає. Але тут один лайк обходиться в балах дорожче.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати

Сервіси для накрутки ботів платно

Накрутка ботів в Инстаграме безкоштовно працює трохи повільніше платного варіанти. Тому, якщо часу у вас обмаль, а кілька вільних сотень рублів, можна просто купити пакет послуг на одному з наступних інструментів:

 1. Likemania. Є поділ на живих фоловерів ботів. Останні обійдуться в 50 рублів за сотню.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 2. Socelin. Тут сотня обійдеться вже в 95 рублів. Але, судячи з відгуків, він працює швидше попереднього варіанту.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 3. Winlike пропонує накрутити 1000 ботів за 290 рублів. Але сервіс попереджає нас, що передплатники будуть зі всього світу. Якщо вас влаштовує мультинаціональність ваших передплатників – значить можете сміливо оформляти замовлення.
Читайте також:
InstaTag - Танці хештегі

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати

Чим замінити ботів?

Звичайно, якщо у вас є якийсь бюджет, накрутка ботів в Инстаграме – не єдине, що ви можете купити. Прекрасна альтернатива – сервіси комплексного просування. Проте, і їх потрібно вибирати тільки надійні. Насправді, такі інструменти виходять дешевше, ніж накрутка, якщо її правильно організовувати.

Я можу порадити наступні варіанти:

 

 1. Zengram. На додаток до традиційного модулю масслайкинга і массфолловинга отримуєте також зручні інструменти аналітики та відстеження діяльності обраних сторінок. Коштує це задоволення 699 рублів в місяць.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 2. Pamagram. Цінник сервісу становить 792 рубля на місяць. Ви можете поповнити баланс на 1584 рубля та отримайте додатково 12 днів бонусом. Чим більше місяців ви оплатите «одним чеком», тим більше бонусних днів отримаєте.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 3. Tooligram. Є дві реалізації цього інструменту: програма і хмарний сайт. Сервіс виходить дешевше, і працює навіть тоді, коли ваш пристрій неактивно.

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати

Де можна накрутити живих передплатників?

Куди корисніше здобувати реальні профілі в аудиторію. Вони набагато краще сприймаються соціальною мережею і не списуються. Висока якість вимагає великих вкладень, ніж звичайні роботи. Я можу порадити наступні інструменти:

 1. Likemania. Простий інтерфейс не означає убогий функціонал. Тут поетапно можна вибрати параметри потрібної послуги. Сто живих людей обійдеться в 120 рублів.
 2. Soclike. Тут в принципі немає поділу на роботів або реальних людей. Тому я просто зробила скріншот найдорожчих пакетів послуг.
  Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати
 3. Smofast. Можна вибрати стільки фоловерів, скільки потрібно. Сотня обійдеться в 51 рубль.

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати

Ліміти на накрутку передплатників в Instagram

Знати обмеження, накладені на нас соціальною мережею, особливо корисно, якщо ви вирішили заощадити і пішли на сайти з завданнями. Нам видається в годину 30 лайків, коментарів і підписок/відписок у годину, якщо ми прийшли недавно. І 60, якщо зареєструвалися більше півроку тому. Однак, ці ліміти – не єдине, що нам заважає. Також потрібно враховувати, що якась частина накручених ботів спишеться.

Читайте також:
Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

Накрутка ботів – саме невдячне заняття в Інсте, що можна придумати. Тому особисто я не рекомендую таким займатися. Вдавайтеся до цього способу лише в екстрених випадках – фолловери потрібні максимально швидко, а на реальних людей грошей немає. Тому краще буде накопичити грошенят і…заплатити за сервіс комплексного просування. Так ви отримаєте цільову аудиторію, а не її видимість.

Запитання наших читачів:

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати#1. Чому не варто купувати ботів?

Причин цьому декілька. По-перше, сторінки, в яких багато ботів, не вітаються соціальною мережею. В підсумку можна отримати пессимізації трафіку, а в гіршому випадку – бан. По-друге, роботи списуються. Чому таке трапляється? Тому що їх постійно банять. Так що, не рекомендую купувати таких передплатників, це – марна трата грошей. Краще скористатися сервісами комплексного просування по типу Zengram, щоб розширити аудиторію за рахунок живих передплатників.

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати#2. Чим накрутка відрізняється від комплексного просування?

Накрутка дає передплатників, яким ви нецікаві. Комплексне просування через Zengram збільшує саме цільову аудиторію. Як наслідок, зростання показників облікового запису і потенційного доходу.

Накрутка ботів в Инстаграме: коли застосовувати і використовувати#3. Накрутка живих людей або сервіс комплексної розкрутки?

Зрозуміло, друге. Щоб накрутка виглядала натурально, потрібно купувати також лайки і коментарі. З розкручуванням ж у вас з’являться реальні передплатники, які самі будуть лайкати пости і коментувати. За підсумком розкрутка вийде навіть дешевше.

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — напиши в коментарях. А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради