Найпопулярніше фото в Instagram — яйце

Найпопулярніше фото в Instagram — яйце

World Egg (меми з яйцем в соціальній мережі Instagram) – картинки із зображенням звичайного яйця коричневого кольору. Його фото побило всі рекорди популярності на майданчику, випередивши навіть публікацію самої Кайлі Дженнер. Саме цій дівчині вдалося зібрати найбільшу кількість лайків під записом за всю історію Instagram. Зрозуміло, до появи яйця.

Історія походження

У січні 2019 року в Instagram з’явилася фотографія курячого яйця. Буквально за 10 днів запис набрала рекордну кількість «сердечок» від користувачів з усіх куточків планети. Резонансна публікація з’явилася в Insta-профілі @world_record_egg. Автор поста закликав користувачів зробити фото самим залайканным в мережі. Як нескладно здогадатися, що у нього це вийшло! Тепер фотографія дочки Кайлі Дженнер не може похвалитися колишньою славою. Як би дивно це не звучало, але дівчинку «обігнало» куряче яйце.

Найпопулярніше фото в Instagram — яйце

Це яскравий приклад створення вдалого вірусного контенту. На фотографії були відзначені великі американські медіа. Історію про незвичайний записі підхопили моментально. Її рознесли по всіх куточках соціальної мережі.

Що стосується знаменитості, то Дженнер не змогла проігнорувати таке обурливе подія. Вона опублікувала відеозапис, в якій «мстить» нового об’єкту обожнювання инстаграммеров. Кайлі розбила і засмажила куряче яйце на асфальті. Реакцію зіркової мами сприйняли по-різному. Хтось поставився з гумором до її задумі, а хтось порахував, що Кайлі занадто зациклена на Инстаграме.

Найпопулярніше яйце у світі: хто причетний до цієї ідеї?

Звичайне куряче яйце зумів зробити неможливе – змусила говорити про себе без угаву. До вигуків звичайних користувачів соціальної мережі додався цілий потік контенту на західних сайтах.

Яйце стало персонажем різноманітних жартівливих мемів. Журналісти спробували з’ясувати, хто ж причетний до найпопулярнішого білку і жовтку в коричневій шкаралупі.

У ході пошуку припущень не обійшлося і без безглуздих історій на тлі хайпи. Видання Buzzfeed заявило, що автором фотографії яйця є курка Генрієтта. Більш того, яйцю придумали ім’я – Eugene.

Журналісти спробували зв’язатися з власником незвичайного облікового запису. Як з’ясувалося, адміністратор профілю заперечує свою заслугу в популяризації курячого яйця в Instagram. Мовляв, ідею підхопили звичайні люди, які називають себе «Egg Gang» («Банда Яйця»). Инстаграммеры використовували цей хештег для поширення поста в мережі.

Фотографія з яйцем набрала понад 42 мільйони лайків. Кількість «сердечок» збільшується з кожним днем. Поки що це єдиний пост в акаунті @world_record_egg. На профіль підписані понад 6 мільйонів користувачів Instagram. За підрахунками журналістів, один комерційний пост в акаунті може коштувати близько $250 000.

Меми з яйцем

Як тільки на просторах Інтернету з’являється щось «свіженьке» і хайповое, сайти та соціальні мережі починають штампувати меми на будь-який смак. Куряче яйце, отнявшее пальму першості у дочки телезірки, не стало винятком. Тепер його можна зустріти скрізь і в будь-якому вигляді! Примітно, що Кайлі Дженнер також отримала порцію уваги з боку аудиторії соціальних майданчиків, адже вона часто фігурує на цих мемах.

Найпопулярніше фото в Instagram — яйце

Звичайне коричневе яйце стало найбільш обговорюваною темою тижня в рунеті. Спільноти у соціальних мережах рясніють фотографіями на будь-який смак. Розважальні паблики просто не могли залишитися осторонь!

В Instagram були помічені спроби побити рекорд залайканной фотографії. Користувачі фантанируют креативом і бавляться від душі. До цієї затії приєдналися навіть популярні бренди та блогери. Вони створюють цікаві пародії на мем з яйцем.

Моя довідка - Корисні поради