Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати

Розділ Найкращі друзі в Инстаграме – список користувачів, які отримають приватні Stories та повідомлення. Їх можна додати в загальний чат, відкрити доступ до прихованих публікацій.

Де знайти функцію «Кращі друзі»

Розділ був доданий в головному меню налаштувань Облікового запису – Кращі друзі. Власнику сторінки доступно редагування, додавання і видалення нових учасників. Публікації, які опубліковані для користувачів з цього переліку, позначені зеленим ярликом.

Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати

Категорію можна порівняти зі списком «Обраних» в контактах смартфона. При публікації, з’являється варіант: Поділитися абоВідправити обраним». Кількість користувачів в меню – необмежено.

Функція «Кращі друзі» була додана в одному з оновлень в 2018 році. Категорія доступна при регулярному оновленні програми.

У розділі два типи користувачів: рекомендації і пошук за допомогою нікнейму. Що значить: у категорії з’явилася людина, з яким немає листування? Пояснюється алгоритмом соціальній мережі: власник профілю часто коментує його публікації, ставить лайки і переглядає Історії.

Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати

Через розділ «Рекомендовані», можна додавати знайомих, які часто взаємодіють з власником сторінки. Зверху розташована рядок вводу, куди можна вписати перші літери нікнейму одного та знайти серед інших підписок.

Вирішення проблеми, чому немає функції «Кращих друзів» в Инстаграме:

  • оновити додаток, використовуючи Play Market або AppStore;
  • перевстановити Instagram, використовуючи «Видалити» — Встановити;
  • перевірити технічні характеристики девайса.

Проблеми з новою версією соціальної мережі можуть виникати на Android і iOS 5.0 нижче 10 оновлення. Підійдуть старі версії Instagram: доступні на нашому сайті.

Додавання користувача до списку

Через «Меню налаштувань» — «Кращі друзі» можна додати або дізнатися, хто вже в списку. Учасникам списку запропоновано вибрати одного в список: він з’явиться першим в рекомендаціях.

Читайте також:
Як оновити Instagram і бути на одній хвилі з усіма

Першим у Рекомендаціях видається користувач, який додав власника сторінки в такий же список. Далі – ті, з ким часто трапляється листування. Останніми видаються передплатники, які не проявляють активності на сторінці.

Додати «Кращих друзів» в Инстаграме:

  1. Авторизуватися в соціальній мережі.
  2. Перейти в «Налаштування» — Кращі друзі.Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати
  3. Рекомендації – вибрати користувачів.
  4. Натиснути поруч з нікнеймом «Додати».

Тепер чоловік з підписок або передплатників буде додано до розділу. Він зможе отримувати повідомлення, які розраховані на обмежений список людей.

Додати друга можна через «Налаштування» — Акаунт. Перевага розділу в тому, що публікації, надіслані Кращим друзям, не будуть доступні іншим користувачам.

При розміщенні нового посту потрібно вказати: «Відправити Кращим друзям», в Stories – під розділом «Моя Історія», знаходиться зелений значок зі списком.

Категорія не автоматизована, а значить додати всіх зі списку підписок не вийде. Додавання, видалення та редагування списку відбувається окремо.

Настройка списку «Кращі друзі»

З розділу можна додавати і видаляти учасників. Користувачу, якого видалили, не прийде повідомлень або повідомлень. Перегляд обмежених Stories і публікацій буде закритий.

Як подивитися кращих друзів в Инстаграме у інших користувачів? Розділ конфиденциален і недоступний до перегляду всім, крім власника аккаунта. Дізнатися, що хтось додав в список Обраний можна по зеленому значку на Історіях.

Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати

Перейшовши в категорію, користувач побачить тих користувачів, яких додав раніше. Для редагування не потрібно використовувати додаткових додатків або інструментів.

Інформація про оновлення списку з’являється після підтвердження користувачем, кнопкою «Готово». На екрані з’явиться повідомлення: «Додати в список» або «Видалити учасників».

Інструкція, як очистити розділ:

  1. Перейти через налаштування в «Кращі друзі».
  2. Натиснути «Видалити» поряд з нікнеймом.
  3. Вибрати «Готово» у верхньому правому кутку.
Читайте також:
Написати, прочитати або видалити повідомлення в Instagram через ПК або телефон

Найкращі друзі в Instagram — що потрібно знати

Цей учасник з’явиться першим у списку рекомендацій.

Як зробити окремі списки: поки що, Instagram не ввів функцію розділення «Кращих друзів» за рівнем доступу до профілю.

«Кращі друзі» в Instagram – категорія довірених користувачів. Це можливість відправляти повідомлення і публікації, які не призначені для уваги передплатників. Також, це зручний спосіб приховати Stories і фотографії, які повинен побачити один або кілька осіб.

Моя довідка - Корисні поради