Музика без авторських прав для Ютуба

Музика без авторських прав для Ютуба

Творці відео на Ютубі знаходяться в постійному пошуку музичних доріжок для вставки. Саме таким чином створюється привабливий для перегляду контент. Але якщо аудіо матеріали мають авторські права, їх розміщення може спричинити за собою покарання у вигляді бана. Іншими словами, такі відеозаписи блокуються системою і стають недоступними для програвання.

А якщо бути точніше, то існує декілька варіантів розвитку подій:

 • Заборона на монетизацію каналу;
 • Блокування всього каналу.

Як бачите, з цим краще не ризикувати. Навіть заборона на єдине відео перекреслить ваші старання при його створенні. Набагато розумніше шукати спеціальні ресурси з музичними композиціями, на які не заявлені авторські права. Саме про цих корисних сайтах піде мова в даній статті. Рекомендуємо ознайомитися з ними і вибрати оптимальні варіанти для подальшої роботи.

Популярні сервіси для скачування аудіо без АП

Якщо вам потрібно безкоштовно і без найменшого ризику) завантажити і використовувати музику для створення відеозаписів, ознайомтеся з кращими сервісами для цієї мети.

 • SoundCloud
 • Музика без авторських прав для ютуба. Різноманітні жанри, великий вибір треків для відео і не тільки. Щоб використовувати розміщений контент в особистих цілях, досить зареєструватися на сайті.

 • Jamendo
 • Величезних аудіо банк, аналог попереднього ресурсу. Хороша якість музичних доріжок, зручна пошукова система. Ви також можете відвідати сайт за адресою http://vimeo.com/musicstore.

 • Розширюючи список найбільш популярних сервісів з музикою без авторських прав, варто згадати про таких ресурсах, як Beatpick і FreeMusicArchive.
 • Різноманітний вибір композицій, можливість скачати зацікавив контент без реєстрації.

  Читайте також:
  Як накласти музику на відео в Инстаграме: методи на всі випадки

  Музика для відео з бібліотеки YouTube

  Розглянемо доступні способи, завдяки яким можна використовувати чужу музику для оформлення відео на Ютубі. Відеохостинг YouTube пропонує своїм користувачам так званий «білий список» аудіозаписів з авторськими правами, за використання яких не передбачається покарання. Це цілий ряд правил (fair use), з яким бажано ознайомитися кожному власнику каналу. Примітно, що для кожної країни існує ряд обмежень.

  Є 3 варіанти:

 • Старі композиції. Таких пісень для безкарного використання залишилося дуже мало, але вони все ж є. Найголовніше – не забути перевірити композицію. Поговоримо про це трохи пізніше.
 • Сучасні пісні. Розглянемо на прикладі: користувач хоче додати до ролика пісню Lady Gaga або виконати кавер. Для цього відвідайте Бібліотеку в відеохостингу, і перейдіть в розділ «Умови використання». Введіть назву пісні в пошук, натисніть на стрілку ліворуч біля доріжки. Система надасть усі необхідні дані.
 • Музика без авторських прав для Ютуба

  У цьому полі буде вказана інформація про те, при дотриманні яких умов можна використовувати пісню у відео. За цим треба уважно слідкувати, оскільки умови системи не є константними. Все може змінитися в будь-який момент. Можливо, ця пісня буде і зовсім заборонена для використання в конкретній країні. Наступний нюанс – це комісійні, які отримає автор музики.

  Важливий момент: якщо сайт монетизують, доведеться поділитися певною сумою заробітку за правовласником. Але це абсолютно добровільна справа. При бажанні від цього можна відмовитися. Якщо вас не влаштовують дані правила – просто не використовуйте пісню. Краще пошукати більш підходящий варіант. Але навіть при виконанні всіх запропонованих системою умов залишається ймовірність отримання бана. Так як кожна ситуація з отриманням «зеленого світла» на використання треку розглядається індивідуально. Будьте уважні і обережні.

  Читайте також:
  Реклама в Instagram: топ найбільш ефективних методів створення
 • Обхід захисту Content ID. Щоб обійти алгоритм, деякі користувачі вдаються до зміни частотного діапазону. Для цього використовується всім знайомий еквалайзер. Таким чином, «контролер» не помічає підміни – ситуація дозволяється з вигодою для ютубера. І вже можна не хвилюватися про блокування відео або облікового запису.
 • Однак алгоритми системи постійно удосконалюються – це також необхідно враховувати при роботі. Деколи можна отримати бан за найбільш безневинні речі. Наприклад, якщо в опублікованому відео заграв заборонений рінгтон на смартфоні. Як би безглуздо це не звучало, але факт залишається фактом.

  Перевірка музики на наявність авторських прав

  Підходить для відеороликів музику краще відразу перевірити. Для цих цілей використовуйте Бібліотеку. У пошуковому рядку введіть точну назву композиції. Якщо пошук не дав результатів за запитом, значить, цю доріжку можна використовувати в особистих цілях. За розміщення подібної музики користувачеві нічого не загрожує.

  Музична бібліотека Vimeo

  Це улюблене місце початківців і досвідчених ютуберов, оскільки вибір музичних доріжок тут воістину великий. Якщо пошукати контент без поспіху, можна знайти оригінальні і рідкісні виконання. А стало бути, добивати родзинку банального звучанням на задньому фоні.

  Головний недолік даного ресурсу полягає в тому, що красиві і цікаві треки є платними. Доведеться витратити певну суму, щоб мати можливість додати цей трек у свою відеозапис. Безкоштовно можна отримати безліч відомих композицій, але ж це підходить не кожному користувачеві.

  Музика без авторських прав для Ютуба

  Музичний портал Soundcloud

  Ідеальне місце, щоб завантажити музику для ютуба без авторських прав. Популярний портал має відразу кілька переваг у порівнянні з податками. По-перше, музика без ап для ютуба доступна всім бажаючим. Особливо варто підкреслити те, що це безкоштовна музика для ютуба без авторських прав. По-друге, саме тут можуть підвищити свою популярність початківці музиканти і групи. І це також без жодних вкладень. Кому завадить безкоштовний піар?

  Читайте також:
  Накрутка лайків в Инстаграме - методи і сервіси

  Висновок

  Слід розуміти, що з часом багато чого змінюється. І може статися так, що творець треку в якийсь момент заявить АП на авторський контент. Безумовно, ніхто не буде розсилати попереджень. І ось тоді бан нагряне, звідки не чекали. Але не поспішайте засмучуватися і боятися! Такі випадки бувають дуже рідко. Це швидше виняток з правила.

  Крім того, витративши всього кілька хвилин, неважко убезпечити себе від можливого блокування контенту і профілю на Ютубі в майбутньому. Вам знадобиться скрін при скачуванні пісні. Тобто, ви завжди зможете довести, що на момент скачування ніяких заборон не було. Найголовніше – зберігати докази на зручному пристрої.

  Є й інші способи, як отримати гарну музику в Інтернеті. При бажанні можна домовитися з музичними виконавцями про взаємовигідну угоду. Вони надають вам безкоштовний контент, а ви – пиарите їх треки. Як бачите, все гранично просто!

  Моя довідка - Корисні поради