Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Історії – найкраще, саме достовірне зображення вашого життя. Як можна зробити їх ще більш яскравими і запам’ятовуються? Зрозуміло, з допомогою музики. І пройшли часи, коли потрібно було включати трек на іншому телефоні або на тлі того, щоб записати сториз і викласти її так. Тепер музичний супровід офіційно доступні в самому додатку Instagram для IOS і Android. Так що, сьогодні ми з вами будемо говорити про те, як додати музику в історію Instagram.

Що таке музичні стікери в Instagram?

Досвід спілкування зі стікерами в соціальних мережах навчив нас, що вони можуть максимум бути анімованими, але ніяк не озвученими. Однак, Instagram зламав цю стіну, і тепер ви можете накладати на публікацію спеціальні наклейки з музикою.

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Вони виглядають як зображення обкладинки альбому, в який трек увійшов, назва пісні та ім’я автора. Можна було б причепитися, що «під цю класну пісню більше підійшло б сердечко!», але це данина авторських прав. Тільки в такому стані можуть існувати такі стікери, і нам доведеться миритися.

Де знаходяться музичні стікери?

З тим, що це таке, ми розібралися. З якої ж частини програми можна додати? Насправді це дуже просто. Ви просто відкриваєте меню стікерів і проводите пальцем по екрану праворуч, щоб відкрити потрібний розділ. Медіатека продовжує поповнюватися, але і на даний момент там пристойну кількість треків.

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Як їх використовувати?

Потрібно робити щось особливе, щоб розмістити такий стікер? Адже це щось зовсім інше, ніж ті прикраси історій, з якими ми звикли працювати. Насправді, творці цієї фішки зробили все, щоб використання було максимально звичним і комфортним – ви просто вибираєте стікер, відрізок пісні, і все.

Правда, дуже придатним перевагою є можливість додати пісню до початку створення історії. Потрібну однойменну вкладку ви зможете знайти в самому низу екрану. Потім ви точно так само обираєте, її лице, і приступаєте до створення сториз.

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Як додати свою музику в історію в Instagram?

А зараз я хочу розповісти вам про декілька інші способи додавання звуку в публікацію. Про лайфхак з включенням музики на фоні в програвачі я вже розповіла, і це не дуже високоякісний вихід. Вирішуйте залити такий ролик тільки, якщо вам зовсім лінь. Тут я наведу кілька прикладів додатків, які допоможуть вам і накласти звук і редагувати відео. Це я, чесно кажучи, вважаю кращим шляхом, по якому ви можете піти. Тому що такі прикладні програми надають більше можливостей по створенню дійсно придатного контенту, ніж стандартні інструменти Instagram. Ще одним плюсом до використання саме сторонніх сервісів є відсутність необхідності розміщувати на своїй публікації картинку з ім’ям виконавця і назви композиції.

InShot

Непоганий додаток, яке допоможе не тільки озвучити ролик, але і підігнати його під певний формат, підправити косяки в передачі кольору і так далі. Крім того, дуже придатною функцією є можливість склеювання декількох фрагментів відео.

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

VivaVideo

А у випадку з цією програмою плюсом є можливість запису прямо з інтерфейсу. В іншому функціонал практично ідентичний InShot.

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

GoPro Quik

Музичні стікери: як додати музику в історію Instagram?

Функціонал також дуже схожий, не буду заглиблюватися в деталі інтерфейсу.

Чому немає музичних стікерів?

Які проблеми можуть виникнути зі звуковими стікерами? Взагалі ніяких, крім застарілої версії програми. Оновіть систему і ця функція напевно буде вам доступна. Інших проблем виникнути не повинно, тому що такий вид прикраси історій з’явився не так вже й недавно, і оновлення дійшло вже до кожного профілю величезній соціальній мережі.

Висновок

Як додати музику в історію Instagram? Звичайно, ви можете включити звук в плеєрі фоном і записати ролик. Але ті, хто вже пробував так робити, підтвердять, що якість у цьому випадку виходить не таким високим, як хотілося б. Тому, найкращим виходом буде використання музичних стікерів – для цього не потрібно відкривати якісь ще додатка, трек дозволили включати до початку зйомки, взагалі все класно. Але якщо ви не хочете, щоб на отже невеликій площі кадру муляла очі напис з ім’ям виконавця і назвою пісні, сторонні додатки завжди зможуть врятувати вас.

Моя довідка - Корисні поради