Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП-11 сервісів мультіссилок (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:;

  • Що таке мультіссилка в Інстаграм.
  • ТОП-11 сервісів для створення мультссилок.
  • Як зробити мультіссилку – інструкція.

Все поради та рекомендації акутальни в 2021 році.

Що таке мультіссилка в Інстаграм?

Мультіссилка – це посилання, яка веде користувача на мікролендінг, де розташовані посилання на інші майданчики: соціальні мережі, блоги, месенджери, сайт-портфоліо, прайс-лист. Також на мікролендінге можна розмістити контактні дані – WhatsApp, адреса електронної пошти, номер телефону – і інформацію про себе.

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021) Вдалий приклад мікролендінга: @masha_v_kraskax

Таким чином мультіссилка дає можливість обійти обмеження Інстаграма – справа в тому, що в шапку можна додати тільки одну клікабельно посилання.;

ТОП-11 сервісів для створення мультіссилок

для створення мультіссилок потрібно скористатися спеціальними сервісами. Розглянемо 11 кращих онлайн-інструментів.;

Hipolink – онлайн-сервіс, за допомогою якого можна створити мінілендінг за 5 хвилин. На сторінку можна додати посилання на месенджери, соціальні мережі і сторонні веб-сайти. Також на мінілендінг можна прикріпити відеоролик, фото.;

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021)

Є форма для прийому заявок: клієнтові потрібно буде ввести ім’я і телефон. Можна додати довільний текст: змінювати його шрифт і розміри, редагувати стиль, колір і розташування, а також анімаційні.

Посилання виглядає в наступному форматі: https://hipolink.me/username

Спробувати інструмент можна безкоштовно – вам будуть доступні готові дизайн-теми, блок посилань, одна соц.сетях і один месенджер на вибір.

Вартість повної версії починається від 120 руб./міс.

Створити мультіссилку в Hipolink безкоштовно & gt; & gt; & gt;

meConnect

meConnect – це інструмент для створення мультіссилок. Можна зробити магазин і просувати його через мікролендінг. meConnect підтримує необмежену кількість посилань і соціальних мереж.

Можна додати адресу на Яндекс, Google і 2GIS картах. Також на мікролендінге ви зможете розмістити телефон і пошту для зв’язку. Є інтеграція з інструментами аналітики: Яндекс.Метрика, Google Analytics. Доступна внутрішня аналітика.

Користуватися сервісом можна безкоштовно. В особистому кабінеті є додаткові послуги – вони платні.

Taplink – напевно, найпопулярніший сервіс для створення мультіссилок в Інстаграм. За допомогою онлайн-інструменту ви можете зробити мікролендінг і додати на нього посилання на месенджери, соціальні мережі, сторонні веб-сайти.

Можна додати окремі блоки з залучають текстом, фотографіями і відеороликами; є блок з таймером зворотного відліку для акцій і знижок. Доступні форми прийому замовлень і платежів.

Почати користуватися сервісом Taplink можна безкоштовно.

ClickChat

ClickChat – це комплекс інструментів для бізнесу: Лендінгем, чат-бот, інтернет-магазин. Також є можливість створення мультіссилок. На мікролендінг можна додати месенджери, фотогалерею, банери. Є доступ до статистики та аналітики.;

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021)

Почати користуватися сервісом ClickChat можна безкоштовно. При цьому, ви можете замовити додаткові послуги – вони платні.

Ylink – це зручний конструктор мобільних сайтів. За допомогою сервісу, ви можете створити мікролендінг для Інстаграм: без знань програмування. Для створення мобільного Лендінзі використовуються шаблони. У бібліотеці онлайн-інструменту є 16 готових дизайнів.

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021)

На сторінку можна додати каталог товарів і послуг, лід-форму, месенджери. Є детальна аналітика. Можна купити гарний домен в зоні .RU.

Почати користуватися Ylink можна безкоштовно – є тестовий період на 7 днів.

mssg.me

mssg.me – це простий і зручний сервіс для створення мультіссилок. Через інструмент ви робить невелику сторінку – настройка займе не більше 5 хвилин. Ви можете додати свої контактні дані або інформацію про продукти.

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021)

Після створення мікролендінга ви отримаєте посилання – додайте її на свій профіль в Instagram. Крім посилань на месенджери, на сторінку можна інтегрувати каталог товарів. Є аналітика – наприклад, можна підключити Google Analytics.

Почати роботу з mssg.me можна безкоштовно.

Avatap

Avatap – це зручний конструктор сайтів для Інстаграм. На вибір доступно 10 готових дизайнів. Також на платформі можна зробити повноцінний інтернет-магазин з каталогом товарів.

На одному акаунті можна зробити необмежену кількість веб-сайтів. Є блоки таймера для акцій і знижок. Можна додати соціальні мережі і месенджери. Доступна функція створення повноцінного блогу – з заголовками, картинками і текстом.

Linktree

Linktree – це закордонний онлайн-сервіс для створення мультіссилок в Інстаграм. На мікролендінг можна додати посилання на будь-які ресурси: соціальні мережі, месенджери, блоги.

Є безкоштовний тариф. Після створення сторінки ви отримуєте посилання в наступному форматі: https://linktr.ee/name .

Lnk.Bio

Lnk.Bio – це зручний закордонний онлайн-сервіс для створення мультіссилок в Інстаграм. За допомогою інструменту ви створюєте мікролендінг, а на нього додаєте посилання: на месенджери, соціальні мережі, сайти.

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021)

Ви можете додати необмежену кількість посилань. Це безпечно: інструмент використовує офіційний API Instagram.

Є безкоштовний тариф.

BMBE

BMBE – це маркетингова платформа для ефективного ведення бізнесу в Інстаграм. У число доступних функцій входить створення мультіссилок.

Для цього створюється окрема сторінка – мікролендінг. На мікролендінг можна додати опис, посилання на месенджери і сайти. Також доступні окремі текстові блоки.

Перші 5 днів користуватися сервісом можна безкоштовно.

TAPid

TAPid – інструмент для збільшення прибутку в Інстаграм. Це конструктор, за допомогою якого можна зробити мікролендінг і мультіссилку. Додайте на сторінку свої контактні дані: месенджери, соціальні мережі.;

Також можна вставити посилання на блог, сторінку оформлення замовлення. Є окремий блок з формою прийому заявок – повідомлення про нові заявках будуть приходити на телефон.

Базовий тариф сервісу TAPid доступний безкоштовно.;

Як зробити мультіссилку в Інстаграм: інструкція

Перейдемо до практичної частини статті – зробимо мультіссилку. Для цього скористаємося сервісом Hipolink. Зайдіть на сайт онлайн-інструменту і пройдіть реєстрацію.

Після реєстрації ви потрапите в особистий кабінет. У лівій частині інтерфейсу знаходиться розділ «Додати новий блок». Насамперед виберемо тему. Коли ви оберете потрібний блок, то в правій частині інтерфейсу з’явиться список тем/блоків.

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021) Вибираємо тему

Для прикладу встановимо темну тему з білою кнопкою. Тепер давайте додамо посилання на соціальні мережі – для цього виберіть блок «соц.сетях».

Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП 11 сервісів мультіссилок (2021) Додаємо блок з посиланням на соц.сети

У правому вікні редактора виберіть потрібну соціальну мережу зі списку: YouTube, Instagram, Вконтакте. Потім вставте посилання на свій аккаунт – в рядок «Посилання».

Готово, тепер на мікролендінге буде кнопка на ваш аккаунт в соц.сети. Аналогічним чином ви можете додати посилання на сторонні сайти, месенджери. Все, що потрібно зробити – це додати блок на сторінку.

В центральній частині особистого кабінету ви можете бачити, як виглядає ваша посилання.

Коли закінчите створення мікролендінга, скопіюйте отриману мультіссилку і вставте її в шапку Instagram-профілю.

Тепер ви знаєте, що таке мультіссилка в Інстаграм, а також як її створити. Використовуйте будь-який сервіс зі списку – ми рекомендуємо Hipolink, так як він зручний і простий. На створення мікролендінга у вас піде не більше 5 хвилин.

Моя довідка - Корисні поради