Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

Для бізнесмена або блогера піст – це дохід або засіб доходу, як хочете. Тому для них вкрай важливо знати, як саме робити гарні пости, як привернути увагу будь-якої аудиторії. Також важливо і те, в яке публікуються свої матеріали. Від часу публікації залежить кількість лайків і переглядів, так і в цілому ефект від залучення аудиторії. Ппоэтому поговоримо про те, як вибрати найкращий час для постів в Instagram.

Багато хто не зовсім розумію, для чого потрібно стільки мороки з цим часом. Але насправді, це дуже важливо, якщо постити всі рандомно, тоді ваш пост буде губитися серед інших. До того ж якщо ви виберете певний час, то тоді ваші передплатники звикнуть до розкладу і почнуть самі до вас заходити, якщо в стрічці вони вас втратили.

У який час краще викладати?

Якщо говорити про оптимальності, то в звичайні дні краще постити годин у 8-9 – час, коли всі прокидаються і їдуть у справах/снідають; в обід, приблизно з 12 до 2, і ввечері, коли всі повернулися додому після роботи і іншого (годин з 19 до 21). А якщо ж говорити про вихідні, тоді приблизно з 12 люди почнуть зависати в соціальних мережах і так приблизно до 10 години вечора.

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

Також деякі фахівці в цій області проводили дослідження і прийшли до висновку, що ідеальним часом буде 17:00. Звичайно, дивно вибирати конкретно цей час, але потрібно дотримуватися проміжку від 17:00 до 21:00. Вони стверджують, що саме в цей проміжок користувачі люблять щось викладати і, відповідно, дивитися пости інших. До того ж це проміжок часу, коли люди відпочивають після роботи/універу і т. д. Всі ми після важкого дня залипаем в Инстаграме. І дійсно, відстежте самі і ви помітите, що зазвичай цей проміжок, ви перегортаєте стрічку своєї соціалки.

Отже, невеликі поради, коли і як краще постити:

 • Рекомендується розміщувати пости по днях в певний час. Не в один і той же час, а для кожного дня своє. Більше записів краще розміщувати в будні. Краще не робити пауз і не пропускати дні.

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

 • Не бійтеся ризикувати і експериментувати. Навіть якщо вам кажуть, що не можна публікувати раніше вечора або пізніше. Розмістили ви, припустимо в першій годині дня. Звичайно, зрозуміло, що все це час зайняті зазвичай і залученість буде низькою. Але не варто відразу думати про невдачі, перевірте, може бути , що саме цей час для публікації вашого напряму буде оптимальним.
 • Тематика важлива! Від тематики вашого контенту так само може залежати найкращий час для постінга. Припустимо, ви продаєте дитяче харчування або щось в цьому роді, то для вас постинг в раніше ранок не буде перешкодою, так як матусі встають дуже рано для зняття стресу сидять в Інтернеті. Якщо ви мандрівник, то всі вихідні можете собі дозволити публікувати щось цікаве. Ну а якщо ви рекламуєте якийсь серйозний продукт, то тоді п’ятниця – невдалий вибір.

Раз вже ми заговорили про розподіл часу по днях тижня, то давайте розглянемо їх все:

 1. Понеділок. Це один з найважчих днів у тижні, люди відновлюються після відпочинку, вони всі завантажені, що говорить про те, що в цей день небажано постити щось серйозне і ємне. Розміщені у цей день записи мають низький рівень охоплення. Краще зупинитися на барвистих зображеннях, мотиваційних текстах або радах.
  Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?
 2. Вівторок. Ось тут вже можна писати про серйозні речі, бізнесі, писати про важливі події і про інше. У вівторок найкраще люди будуть сприймати таку інформацію. Тому можете викладати все, що хочете.
  Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?
 3. Середовище. В цей день потрібно щось незвичайне, так як це середина тижня, тому ідеальним буде обговорення планів або питань, пов’язаних з вашою компанією. Можна здивувати передплатників незвичайної тематикою, зняти пряму трансляцію або відео.

Також цей день добре підійде для різних акцій і проектів, пов’язаних з різною тематикою. Так вони будуть знати вашу точку зору на певні речі.
Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

 1. Четвер. Цей день можна приділити клієнтам, тобто можна викласти відгуки або фото клієнтів з вашою продукцією. В Instagram багато хто використовує цей день саме так з-за високої ефективності.
  Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?
 2. П’ятниця. Якщо у вас контент заснований на комічних персонажів і т. д., п’ятниця – ідеальний день для вас. Саме в цей день передплатники чекають щось веселе і розслабляє.

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

Сервіси аналітики

Також існують сервіси, які займаються аналітикою і які зуміють допомогти вам з визначенням часу. Наприклад, такий сервіс, як KUKU, для його використання необхідно:

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?

 • створити обліковий запис в даному сервісі і обрати соціальну мережу;
 • відкрити розділ з вашою статистикою для облікового запису;
 • потім ви можете відсортувати і так легше розуміти різницю ефективності постингу в часі.

Сюди ж варто додати і Tooligram з їх функцією аналітики. Однозначно потрібно спробувати.

А взагалі краще самому теж пробувати тестувати, викладаючи що-небудь, а потім визначати, чи є залученість, читають люди в певний час. Буває, часом у людей з’являються вільні хвилинки, може, з часом вони зроблять їх вільними хвилинками для того, щоб прочитати ваш пост.

Запитання наших читачів

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?#1. Якщо говорити конкретно про днями, то якийсь час буде оптимальним для п’ятниці?

Годин в 19-20:00.

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?#2. Який день є найбільш ефективним для розміщення поста?

На думку дослідників, цей день – середа. Вона гарна по більшості критеріїв, яких вони дотримувалися під час дослідження.

Чи можна вибрати найкращий час для постів в Instagram?#3. Що постити у вихідні?

Тут, звичайно, немає певних критеріїв, але в основному у вихідні постять те ж, що і в п’ятницю, тобто щось розважальне.

Залишилися питання задай їх у коментарях! А також дивись відео по темі!

Моя довідка - Корисні поради