Можна прив’язати Instagram до ВК або інший соцмережі?

Складно уявити собі людину, у якого є профіль тільки в одній соціальній мережі. Вести ж кілька сервісів досить трудомістке. Тому, для спрощення життя в інтернеті, можна створювати зв’язки між сторінками. Поговоримо, можна прив’язати Instagram до ВК.

Як зв’язати Instagram і ВК?

Щоб подивитися, які сервіси можна пов’язати з Инстой, потрібно перейти в «Пов’язані акаунти» у розділі «Аккаунт». Ще влітку 2018 року користувачі помітили, що зі списку пропав ВКонтакте. Якийсь час ця проблема спостерігалася тільки у тих людей, у яких мовою інтерфейсу був обраний англійська. Зміна мови лікувала проблему. Але зараз і вона не міняє справу – фотосеть не дозволяє прив’язати VK до Instagram так, як, наприклад, Фейсбук.

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?

З якими соцмережі можна пов’язати Инсту?

Щоб перевірити правильність моїх слів і актуальність інформації, ви можете перейти до «Пов’язаних акаунтів». Там відображаються всі доступні сервіси, які без проблем конектяться з профілем у фотосети. Розберемо кожен з них по пунктах:

 1. Facebook. Це старший братик Инсты. Коментарі тут зайві.
 2. Twitter. Це соцмережу, в якій можна публікувати короткі повідомлення довжиною до 280 символів.
 3. Tumblr. Тут також викладають в основному візуальний контент і історії. Сервіс популярний як серед російськомовних людей, так і у всьому світі.
 4. Ameba. Ні, читається це не як «Амеба», тобто одноклітинний організм. Правильним вимовою буде Амэба. Японська майданчик для блогів.
 5. Ok.ru. Однокласники. Для мене залишається загадкою, чому коннект цього сервісу, де середній вік користувачів років 40, можливий, а ВКонтакте – ні. Тим не менш, це так.
Читайте також:
Як зробити інтернет-магазин в Інстаграм: інструкція + просування (і приклади)

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?

Як налаштувати в Instagram вхід через соцмережі?

Всі бачили кнопку «Увійти через Facebook» на екрані входу, де потрібно вводити логін і пароль. Чи можна використовувати у цих цілях ВК? На жаль, немає. Як я вже писала вище, Facebook – старший братик фотосети, а інші сайти, навіть зазначені в «Пов’язаних», не можуть бути використані для авторизації. Тому я дам вам інструкцію для того, щоб ви могли зайти, використовуючи ФБ. Алгоритм дій через комп’ютер і телефон буде ідентичний. Тому не буду розділяти його на стаціонарні та мобільні платформи. Потрібно враховувати, що перед тим, як виконувати пункти зі списку нижче, потрібно прив’язати до ФБ Інсте.

 1. Відкриваємо програму або сайт Instagram.
 2. Тут буде кнопка «Увійти через Facebook».
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 3. Потім вводимо дані для входу в «синього брата». Або, якщо ви вже авторизовані в браузері, потрібно буде просто підтвердити намір залогуватися в фотосети.

Як в Instagram відв’язати все соцмережі?

Хоч об’єднати ВКонтакте і Instagram нереально, тим не менш, налаштування цієї сторони профілю цілком реальна для інших соцмереж. Обговоримо, як відв’язати всі сервіси від профілю фотосети.

 1. Відкриваємо додаток.
 2. Відкриваємо свою сторінку. Для цього тиснемо по іконці з людиною в правому нижньому куті.
 3. Тиснемо з трьох горизонтальних лініях зверху праворуч.
 4. Переходимо в налаштування, натиснувши на відповідний пункт в самому низу інтерфейсу.
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 5. Вибираємо розділ «Аккаунт».
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 6. Потрібен пункт «Пов’язані акаунти».
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 7. Вибираємо потрібну соцмережу.
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 8. Внизу буде кнопка «Скасувати зв’язок». Тиснемо по ній.
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 9. Так потрібно буде зробити з кожним підключеним сервісом. Немає чарівної кнопки, яка дозволяє «розірвати відносини» з усіма відразу.

Як в ВК поділитися постом з Инсты?

Те, що ми не можемо зв’язати Instagram і ВК, не означає, що поділитися публікаціями ми не можемо ніяк. Синхронізувати ці сайти можна, роблячи репости вручну. Працює це так:

Читайте також:
Завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram безкоштовно на телефон - як встановити

 

 1. Відкриваємо потрібну публікацію.
 2. Тиснемо по трьом точкам над правим верхнім кутом.
 3. В меню вибираємо «Опублікувати в інших додатках…».
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 4. З’явиться інтерфейс репоста. У списку ВКонтакте не буде. Тому тиснемо на кнопку для інших додатків.
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?
 5. Вибираємо зі списку потрібний інструмент.
  Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?

Як налаштувати автоматичний постинг записів з Инсты в ВК?

Взагалі, в налаштуваннях інтеграції з Инстой у ВКонтакте можна додати умова автоматичного імпорту – в альбом, на стіну або виборчий, тільки з певним хештегом. Однак, у мене таке не працювало. А навіщо нам полурабочий варіант? Потрібно мати щось стабільне. Тому ідеальним варіантом буде використовувати планувальники типу СММпланера або Постинграм. Вони працюють як посередники – ви плануєте пости на них, ставите те, як вони повинні виглядати, дату і час, і інструмент публікує. Перевага цього способу в тому, що ви можете створити календар хоч на кілька місяців вперед і взагалі забути про ведення сторінки.

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?

Як прив’язати Instagram до ВК? Відносно недавно зв’язок цих соціальних мереж була порвана. Стандартними інструментами налаштувати автопостинг неможливо – потрібно використовувати сторонні інструменти або робити репости вручну. Це не дуже зручно, але не критично – такі інструменти, навпаки, спрощують ведення соцмереж, і не будуть зайвим придбанням.

Запитання наших читачів

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?#1. Коли інтеграція Instagram і ВКонтакте може бути корисна?

Коли у вас, наприклад, паблік на обох сайтах. У такому випадку цей зв’язок спростить ведення сторінок і зекономить купу часу.

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?#2. Чому зв’язок фотосети і Фейсбуку набагато корисніше?

Тому що, в разі злому або втрати номера телефону, пароля і електронної пошти, ви зможете відновити доступ з допомогою ФБ.

Можна привязати Instagram до ВК або інший соцмережі?#3. Чим можна замінити інтеграцію сервісів спілкування?

Читайте також:
IGTV в Instagram (Instagram)

Планувальниками. Основне використання зв’язку – ведення кількох профілів одночасно. Якщо стандартні засоби зробити це не дозволяють, можна замінити їх планувальниками. Там ви можете створити пости хоч на кілька місяців і взагалі перестати створювати публікації вручну.

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради