Можна дивитися гостей в Інстаграмі – покрокові дії

Соціальний «шпигунство» знайомий кожному – хоч разок, але постежити за активністю друзів, знайомих, колишніх однокласників і навіть «конкурентів» доводилося кожному. Головне в таких «спроби» зазирнути за завісу таємниць – не залишити жодних слідів. З лайками та коментарями все очевидно – не варто навіть і намагатися розкривати власний інтерес настільки банальним чином. Але як бути зі стандартним відвідуванням без прояву активності? Реально відстежити гостей в соціальній мережі Instagram? І хто, взагалі, ці гості?

Гості в Instagram

В кожній соціальній мережі, в тому числі і в Instagram, гостями називають тих учасників, які відвідують чужі сторінки, не залишають лайків та коментарів, і частково взаємодіють з доступним контентом. Переглядають картинки, відеоролики, вивчають опис профілю, заглядають в розділ з передплатниками та підписками, а заодно – старанно обговорюють «побачене» в розпал пліток.

Насправді, гості скрізь однакові. Єдина відмінність – шанс «потрапити на шпигунстві». Більшість соціальних мереж давно розрослися додатками, що дозволяють максимально швидко дізнатися, хто відвідував особисту сторінку, переглядав інформацію, коли і при яких умовах. Додаткова перевага – можливість відразу ж дізнатися, хто відписався, а хто додався в друзях. З Instagram ситуація набагато складніше – робочих сервісів, здатних розповісти про гостях, ще не з’явилося, а ті, хто прикриваються подібною функцією – намагаються вивудити чужі дані…

Можна дивитися гостей в Інстаграмі   покрокові дії

Видно в Инстаграме, хто заходив на сторінку

Можна дивитися гостей в Инстаграме? Відповідь неоднозначна. Дізнатися про те, хто відвідував сторінку, можна лише частково – з допомогою «Історій», що додаються в профіль. Ті, хто переглянув коротке послання, одразу ж потраплять у відповідний список, який легко відстежити на власній сторінці. Але тут не варто забувати про два важливі нюанси:

  • Якщо сторінка відкрита «Для всіх», переглянути Історію можуть всі бажаючі навіть без авторизації. Відповідно, дані про перегляді зможуть відобразити лише частину інформації. Правда, якщо «Історію» подивилося 10 осіб, а дані відображаються для 9 користувачів, можна сміливо стверджувати – хтось один, але точно шпигує!
  • Викладається на сторінку відео (не в розділ «Історії») теж збирають статистику про перегляд, але не відображають тих, хто все переглянув по іменах.
Читайте також:
Як додати третій акаунт у Instagram на одному телефоні: на Андроїд і Айфоні, покрокова інструкція

Відповідно, частково відстежити тих, хто відвідував сторінку, цілком реально, але навіть від такої «стеження» легко сховатися, або використовуючи соціальну мережу без авторизації, або ж, не заглядаючи в «Історію» в Instagram.

Способи, як дізнатися, хто відвідував сторінку в Instagram

Офіційних варіантів три:

  • Стежити за лайками та коментарями в розділі з активністю друзів. Спосіб, хоч і очевидний, але відразу ж допомагає дізнатися, хто дійсно взаємодіє з профілем і активно діє.
  • Уважно вивчати «Історію». Мабуть, кращого способу дізнатися про потенційних гостях і не придумати. Новий режим Instagram в буквальному сенсі розповість про все і одразу – і покаже профілі, які переглянули «Історію», і напише число дивилися, і навіть допоможе дізнатися, заходить хтось на сторінку без авторизації. Якщо з якихось причин в голову закралася думка про перевірку осіб, то саме «Історіями» і потрібно ділитися по десять разів на дню, а краще – ще частіше. У кого-небудь, але рука точно здригнеться. Ну, а як ще привернути увагу такого шпигуна?
  • Ділитися відеороликами. Дізнатися всіх гостей по іменах в такому випадку неможливо. Але, в цілому, дізнатися про охоплення профілю і дізнатися, яка кількість користувачів переглядає контент (і не залишає лайки!) цілком реально.

У список хотілося б додати і назви відомих додатків, нібито відображають подібну статистику, навіть без яких-небудь дій з боку користувачів. Але ні доступні в Google Play і App Store інструменти, доступні з телефонів на Android і iOS, ні відкриті в браузері ресурси, на зразок Unfollowgram, не здатні розповісти ні про що, крім «відписатися» або «добавившихся» передплатників. Альтернативний функціонал (як правило, у платних пропозицій) – можливість швидко відписуватися від давно забутих каналів і сторінок, заповнивши невеликий фільтр відповідною інформацією.

Читайте також:
Як подивитися чорний список Инстаграме через комп'ютер і телефон

Можна дивитися гостей в Інстаграмі   покрокові дії

Яку ще інформацію можна отримати в додатках про гостей

Основні можливості програм, присвячених Instagram, пов’язані з вивченням доступних передплатників. У рідкісних випадках можливе просування (таргетована реклама, повноцінна розкрутка) і базовий інструментарій для налаштування профілю або ж зміни кількості доступних передплатників. Подібний функціонал складно назвати марним – про красивому записі зі значною аудиторією мріє кожен.

Якщо ж говорити конкретно про додатках, нібито дозволяють переглянути статистику «Гостей», то зайвий раз на такі пропозиції не варто звертати увагу. І на те є кілька причин.

По-перше, передавати конфіденційні дані для авторизації – небезпечно. Особливо, якщо мова заходить про ресурси з сумнівною репутацією. Перед тим, як вводити логін і пароль, варто двічі все перевірити.

По-друге, передавати контроль над сторінкою кому-то ще не варто через передаються третім особам прав. Хто знає, раптом сервіс зможе змінювати дані про сторінку? Завантажувати новий і видаляти старий контент? Стежити за листуванням в особистих повідомленнях? Не варто ризикувати там, де все тримається лише на доброму слові.

Моя довідка - Корисні поради