Маски для сторіс в Instagram: як їх шукати, зробити і включити

Шукайте маски для Сторіс в Instagram, але на сторінці їх немає? В Stories ваших друзів стали з’являтися нові фільтри, анімації та інші унікальні ефекти? Виглядає нововведення ефектно і дозволяє урізноманітнити звичайні публікації або історії. Вивчивши цей матеріал, ви дізнаєтеся, де взяти новий розважальний контент для вашого профілю.

Важливо! Щоб активувати нові функції, необхідно оновити програму до останньої версії. Апдейти встановлюються автоматично, але якщо цього не сталося, поновіть Instagram вручну через Play Market або App Store.

Як шукати маски в Instagram для історій

Інструкція актуальна для iPhone і пристроїв, що працюють на Android. Розробники поки не додали зручного розділу, присвяченого масок, тому шукати їх доводиться через Stories.

Розібратися, де взяти нові ефекти, допоможуть наступні дії:

 1. Запускаємо камеру в режимі Сторіс. Нові фільтри можна додавати через режими «Вільні руки», «Звичайне», «Бумеранг».
 2. На скріншоті виділена область, де розташовані ефекти.Маски для сторіс в Instagram: як їх шукати, зробити і включити
 3. Щоб побачити більше ефектів, гортайте список вліво і вправо.
 4. Для активації маски досить натиснути на неї. Деякі ефекти активуються при русі брів, очей або рота. Нещодавно з’явилися анімації для відео.
 5. Гортайте колекцію праворуч, доки не побачите кнопку «Перегляд ефектів». Тут знаходиться каталог для зміни особи.

Пошуку за назвою поки немає, тому підбирати підходящі анімації можна по авторам і категоріями. Для отримання рідкісних AR-об’єктів необхідно підписатися на сторінку творця. На особистій сторінці ви побачите весь додатковий контент, який створив дизайнер. Якщо нові анімації не з’явилися у вас, перезапустіть додаток Instagram.

Як зробити маски в Инстаграме в історії

Каталог спростив пошук і додавання контенту. Щоб урізноманітнити Сторіс, достатньо натиснути на потрібний фільтр, після чого він з’явиться на вашому фото. Іноді користувачі майданчики стикаються з проблемою, коли приховані фільтри не додаються.

Читайте також:
Актуальне з історій Instagram - як закріпити

Маски для сторіс в Instagram: як їх шукати, зробити і включити

Крім застарілого клієнта причин, чому не працюють нові фільтри, може бути кілька:

 • не вистачає пам’яті телефону Самсунг, унікальні анімації вимагають вільного місця, тому видаліть непотрібні файли і спробуйте включити знову;
 • переконайтеся, що ви підписались на профіль творця AR-об’єктів, зазвичай у дизайнерів в шапці вказані теги facefilters, AR;
 • іноді користувачі створюють контент тільки для певної країни, вирішити проблему можна зміною країни через налаштування Инстаграма.

Також варто замислитися про створення свого контенту через офіційний редактор Spark AR Studio. Майданчик не платить дизайнерам за створення AR-об’єктів, але творці можуть безкоштовно прорекламувати себе. Коли ви використовуєте авторські ефекти, зверху вказується профіль творця. Так можна отримати нових передплатників. Для блогерів це додатковий доход за рахунок зростання аудиторії і збільшення вартості рекламних постів Инстаграмм.

Де взяти маски для історії

Підіб’ємо підсумок, виділивши способи пошуку контенту для Stories:

 • додавання фільтрів через каталог, який можна відкрити при натисканні на кнопку «Перегляд ефектів»;
 • підписка на профілі творців AR-фільтрів;
 • перегляд Сториз друзів для додавання їх колекції.

Маски для сторіс в Instagram: як їх шукати, зробити і включити

Наступні оновлення клієнта для Android і iOS можуть додати пошук за назвою, за допомогою якого знаходити нові анімації стане простіше. Маски в Instagram в Сторі набирають популярність, тому варто спробувати себе в ролі дизайнера AR-об’єктів. Це принесе вам передплатників і допоможе зробити ваш продукт популярнішим, якщо ви є власником бізнес-аккаунта.

Моя довідка - Корисні поради