Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Ліміти Instagram — означають, що передплати і коменти відтепер з обмеженнями від творців. У 2020 році введені обмеження, які контролюють активність в соцмережі. Розповідаємо детально про те, що потрібно робити, щоб не бути заблокованим в Instagram».

Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Що таке ліміти в Instagram і чому їх потрібно дотримуватися

Для багатьох Instagram — не тільки можливість поділитися цікавими моментами життя, але і майданчик для реклами і продажу. Навіть, будучи в юному віці, в цій соціальній мережі можна добре заробляти. І стає прикро, коли через незнання розробники блокують сторінку на невизначений час, позбавляючи звичного заробітку. Їм доводиться це робити, коли передплатники стає занадто нав’язливими, не реагують на загальні правила проведення в соціальній мережі.

Обмеження стосуються тих, хто використовує сторонні ресурси для розкрутки. Сервіс сповіщає, коли юзер дуже старанно їх застосовує. Instagram відображає допустимі значення активності. Для контролю показників необхідно про них знати. Потрапити в бан можна, якщо:

 • робите занадто багато підписок за короткий проміжок часу;
 • прямуєте підвищеному кількості лайків та коментарів;

Користувачам, які не застосовують додаткові ресурси для накрутки і не сидять у Інсте 24/7 не про що турбуватися. Складно уявити, що хтось вручну може лайкати і коментувати більше, ніж зазначено розробниками.

Вже в грудні було підписано спеціальну угоду для матеріалів, призначених 18+. А в червні 2019 з’являються нові правила. Вони стали жорсткіше, особливо для тих, хто просить ставити лайки на їх сторінках.

Ліміти на активність в Instagram в 2020 році

Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Звертаємо увагу, що ліміти для акаунтів, які існують менше півроку значно простіше, ніж для досвідчених користувачів. Адміністратор мережі придивляються до нових користувачам. Тому не рекомендується з самого початку підписуватися на все підряд і використовувати массфоловінг. Це значно збільшує шанси потрапити в бан. В цей час раціонально використовувати для розкрутки аккаунта, розробки основної концепції і тільки безкоштовними способами. Ліміти в Instagram на добу докладно представлені на малюнку нижче. Але враховуйте, що показники не офіційні. Вони можуть періодично змінюватися. Доцільно на них реагувати, але також розуміти, що це не підсумок.

Читайте також:
Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Основні правила:

 • якщо користувач за годину підписався більше, ніж на 60 акаунтів, то відписуватись він зможе тільки при настанні наступної години;
 • максимальний показник підписок — 7500;
 • приймаються тільки різні коментарі.

Якщо перевищили показник можливих передплат, але хочете підписатися на аккаунт іншої людини, то доведеться спочатку від когось відписатися. Іншими способами звільнити місце не вийде.

Враховуйте, що не можна писати одне і теж всім. Це спричинить БАН. З метою реклами пишіть різні пости і не спамьте ними постійно.

Ліміти передплати і відписки

Соціальна мережа швидко баніт акаунти, які дуже швидко підписуються на інші сторінки. Ліміти передплатників у Инстаграме також існує. Новим акаунтів рекомендується не робити більше 40 підписок/відписок за годину. Протягом місяця їх не повинно бути більше 2000. Враховуйте, що цей номінал одночасно стосується відписок і підписок.

Масслайкинг

Порівнюючи з описками та відписками, масслайкинг не має таких жорстких обмежень. Є користувачі, які переконані що перегляд Stories Instagram можливий без обмежень. А інші запевняють, що є ліміт на 3000-5000 і навіть 200 тисяч переглядів. Оскільки це тільки припущення, то суворо їм відповідати не потрібно, але необхідно реагувати, щоб не отримати БАН.

Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Ліміти по лайкам

Обмеження по лайкам точно також працюють, як і по підписки. Якщо нещодавно створили сторінку, то лайків потрібно не більше 300 в добу і до 25 на годину. Для молодих акаунтів — до 50 за 60 хвилин до 1200 лайків в день. Для досвідченого профілю більше можливостей. Але рекомендується бути в межах 50.

Коментарі

Для тільки, що з’явився аккаунта дозволяється до 30 коментарів на годину, для молодого – до 40, а для прокачаного облікового запису — до 50. Враховуйте, що невідповідність лімітів призведе до того, що записи будуть оцінені спамом. Слідкуйте за кількістю символів. Не варто писати великі поеми — їх рідко повністю читають. А якщо коментарі ще рекламні, користувачі часто скаржаться розробниками. Їх реакція часто веде до БАНу.

Читайте також:
Життя в декреті: заробіток в Instagram і його перспективи

Розсилки повідомлень у Директ

Цей варіант складний, тому повідомлення Директ частіше в Лазні. Намагайтеся писати передплатникам. Лімітовано — відкриті діалоги — з тим, хто не є передплатником і зовсім не обов’язково збирається відповідати на повідомлення. Якщо будете масово відправляти повідомлення незнайомим людям, то істотно підвищується ймовірність БАНа. Спочатку дії відразу здаються підозрілими, оскільки надто активні. Не варто заперечувати можливість отримання скарг на спам. Для нових аккаунтів — 20-30 повідомлень в добу, а для розкручених акаунтів — до 50. Намагайтеся не надсилати більше п’яти розсилок в годину. Не пишіть повідомлення без перерви. Між мессенджерами робіть паузи в 10 хвилин, як мінімум.

Згадки

Кількість згадувань за обговорення запису встановлюється однаково для кожного аккаунта (нового чи старого) — не більше п’яти різних імен. Для нових облікових записів протягом дня дозволяється робити згадок до 20, а старим — до 50.

Якщо хочете зробити відмітку в сторіс, то вказуйте не більше 10 імен. Ліміт не розміщених історій становить 500.

Як уникнути блокування при використанні ПЗ для просування в Instagram

Для уникнення блокування дотримуйтесь наступних правил:

 • не перевищуйте показники доступних підписок/лайків/коментарів;
 • не пишіть постійно одні і ті ж коментарі під різними постами;
 • не публікуйте повністю оголене тіло;
 • утримайтеся від матеріалів, які вважаються протизаконними;
 • не відкривайте Инстаграмм одночасно з різних девайсів;
 • не робіть розкрутку матеріалів забороненими способами;
 • не розміщуйте фотографії та інші матеріали без дозволу іншого користувача;
 • не використовуйте образи, наклеп та залякування;
 • не публікуйте фейкові постів;
 • не порушуйте авторські права інших користувачів.

Може заборонятися введення сторінки людиною, який не досяг 13 років.

При тимчасовій блокування достатньо почекати кілька годин, іноді кілька днів. Не забувайте, що достатньо трьох блокувань, щоб акаунт зовсім не відновили. Саме для цього потрібно знати встановлені ліміти і вчасно на них реагувати.

Читайте також:
Двухфакторная аутентифікація в Instagram: що це, як підключити або відключити

Для більшої впевненості у правильності дій використовуєте мобільні проксі.

Намагайтеся діяти, як реальна людина — не робіть монотонних дій, враховуйте ліміти і обов’язково робіть паузи.

Ви перевищили ліміт по кількості компаній Instagram

Побачити напис, що сповіщає про перевищення обмежень Instagram, можна, якщо:

 • дії виконані прискореному темпі;
 • перевищені ліміти;
 • обраний IP – адресу.

За порушення можуть забанити в будь-який час. Час блокування визначається, залежно від серйозності правопорушення. Поки термін правопорушення не закінчиться, користувач не зможе використовувати у звичному темпі Instagram. Як правило, перший БАН триває недовгий час.

Після попадання в БАН дотримуйтесь таких порад:

 • не використовувати аккаунт протягом доби;
 • за фактом закінчення блокування знизьте активність у соцмережі;
 • проаналізуйте відповідність рекомендованим лімітам;
 • визначте IP-адресу.

Дотримання обмежень не гарантує на 100% вірогідність отримання БАН. Але це істотно знижує ризики. Якщо слідували лімітами, але аккаунт все одно заблокували, то можливо правопорушення можуть бути:

 • постах з еротичними картинками;
 • екстремальних діях;
 • постійних скаргах від інших юзерів.

Практика показує, що чим жахлива історія порталу, тим більше за нею стежать. Якщо раніше був БАН, то розробники будуть пильніше стежити за тим, що публікуєте і як реагуєте на записи інших.

З 2019 року пильно стежать за тим, які постійно постять коментарі з обіцянкою великих заробітків.

Прочитавши цю статтю рекомендуємо ще раз проаналізувати свої дії в Instagram, переконатися, що нічого не порушуєте. Оскільки постійні бани, можуть заблокувати аккаунт остаточно.

Ліміти Instagram в 2020 році в добу

Моя довідка - Корисні поради