Лендінгем в Instagram

Лендінгем в Instagram

Активні й досвідчені користувачі соціальної мережі з великим захопленням ставляться до профілів, які оформлені стильно і зі смаком. А все тому, що чимось звичайним вже нікого не здивуєш. Але ще більшого захоплення заслуговують сторінки компаній, що використовують такий інструмент, як лендінгем в Instagram.

Инсталендинг: модно чи дійсно ефективно?

Instagram – це справжнє роздолля для тих, хто хоче бути оригінальним і креативним. Однією з цікавих фішок платформи є створення односторінкового сайту. Іншими словами, лендінгем пейдж (в англомовній версії – landing page Instagram).

Розглянемо лендінгем в Instagram, приклад:

Лендінгем в Instagram

І в цьому випадку легко спрогнозувати можливі питання середньостатистичної людини. З якою метою це робиться? Чи є в цьому хоч який-небудь сенс? Адже для подібних ідей існують сайти. Навіщо перетягувати все це в Instagram? Питань дійсно багато, вони різні, але на них досить дати одну відповідь.

Не все так складно, панове. Весь секрет полягає в тому, що користувачі соціальних мереж не люблять переходити за посиланнями на сторонні ресурси. Їм марно рекламувати будь-що, оскільки відгук занадто малий. Згадайте себе. Чи охоче ви залишаєте улюблене затишне містечко заради перегляду комерційного контенту? Швидше за все, немає. І так майже з кожним. Навіть популярні бренди і торговельні марки не завжди є бажане увагу. Що вже говорити про початківців компаніях?

Тобто, поріг відмов занадто високий. Це заважає просувати свій продукт або ресурс. А створення аналогічного сайту профілю в Instagram – хитрість, заслуговує поваги. Це дійсно розумно і дієво. Юзеру не треба упускати з виду знайомий інтерфейс і залишати місце свого перебування. Инстаграммер переглядає інформацію безпосередньо в соціальній мережі. І все за підсумком залишаються задоволеними. А якщо не хоче, то не дивиться, і спокійно повертається до колишніх справах.

Читайте також:
Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram

Стратегії просування:

 • Массфолловинг. З даної сторінки власник облікового запису налаштовує масову підписку на користувачів. У більшості випадку у користувачів Instagram спрацьовує звичайна цікавість. «Хто на мене підписався?». Він переходить в профіль і переглядає привабливу і грамотно структуровану сторінку.
 • Публікація постів з активними посиланнями. Друга стратегія – це заклик «дізнатися детальніше» для своїх передплатників і гостей сторінки. Тобто, розміщена замітка містить лише частину потрібної інформації, але до неї додається посилання на продовження. Воно, зрозуміло, буде розміщуватися по вказаному посиланню.

Як підвищити ефективність роботи в Instagram

 • Переклад сторінки в бізнес аккаунт;
 • Розміщення контактів у «шапці» профілю;
 • Розміщення контактів на самих фотографіях (постах).
 • Як зробити лендінгем в Instagram?

  Поговоримо про наступне: instagram лендінгем як зробити самому. На просторах всесвітньої павутини» не так вже багато розумних інструкцій щодо створення лендинга в цьому форматі.

  Постараємося пояснити просто і доступно.

  Необхідні інструменти

  Підготовчий етап роботи:

  • Вибір «отлежанного» аккаунта в Instagram, щоб уникнути його блокування. Для цього можна використовувати особистий профіль. Якщо такого немає, скористайтеся сервісом Install-shop;
  • Далі знадобиться сайт у вигляді зображення. Якщо не знаєте, як його створити, пошукайте майстер-класи в мережі;
  • Сервіс для розрізування зображень. Існують абсолютно безкоштовні ресурси, що дозволяють просунутися в потрібному напрямку і створити инсталендинг онлайн.

  Основний етап роботи:

 • З дизайном розібралися. Саме час уточнити розміри зображення. Ширина фото: 1920 або 3240 пікселів. Висота: довільна (але повинна ділитися на рівне число).
 • Вибране фото потрібно завантажити в сервіс. Виберіть кількість частин (3 по ширині + ціле число по висоті). Перейдіть до обробки зображення.
 • Завантажте підсумковий файл, клацнувши по кнопці «Download». Він зберегтися у вигляді архіву, тому надалі потрібно розархівувати файл.
 • По черзі завантажте фотографії на сторінку Instagram в зворотному порядку. Не перевищуйте ліміт в 50-80 фотографій. Система може тимчасово заблокувати дану дію для користувача. Якщо більше 100 зображень, присвятіть цьому кілька днів.
 • Бінго! Лендінгем пейдж в Instagram створений! Ви впоралися з цим завданням.
 • Читайте також:
  Як зв'язати акаунти Инстаграма і Фейсбука

  Як завантажувати масово такі акаунти?

  Самостійно оформити лендінгем пейдж під силу кожному бажаючому. Для цього потрібно не так вже багато часу і зовсім трохи терпіння. Але як бути в тому випадку, якщо таких сторінок багато, і всіх їх потрібно заповнити рекламним контентом?

  Хочете заощадити час і обійтися без грандіозних вкладень? Тоді вас виручить популярний сервіс Instap. Програма дозволяє розрізати, і завантажувати зображення масово. За цю послугу доведеться заплатити невелику суму грошей. Якщо є необхідність одночасно займатися декількома сторінками в Инстаграме, це буде вигідно. Але разове використання програми недоцільно.

  Висновок

  Створення инсталендинга може переслідувати різні цілі. Залежно від масштабності сторінки може варіюватися сума вкладень. Повноцінні та розкручені instagram-сайти можуть обійтися його власнику від 3 до 6 тисяч рублів. Більш скромні проекти не потребують великих фінансових вливань. При бажанні можна вкластися в 500 рублів.

  Моя довідка - Корисні поради