Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

В Instagram зображення профілю відображається у вигляді невеликого гуртка поруч з ніком користувача. І розгледіти її іноді буває проблематично. Особливо якщо ви сидите через телефон. З компа вона більш або менш читане. Ми поговоримо про те, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю.

Розмір аватарки для Instagram в 2019 році

Почнемо розмову з головного – розміру аватарки в Инстаграме. Не так вже й важливо, яке дозвіл зображення спочатку. У підсумку, після того, як ви завантажите фотку, вона буде зменшена до стандартного розміру. І це на 110 110, якщо ви дивитеся з телефону, і на 180 180, якщо через комп’ютер. Звичайно, вона не буде квадратною. На неї буде накладено свого роду обідок, і кути срежутся.

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Як в Инстаграме відкрити аву в повному розмірі?

Будь-яке питання з соціальними мережами має кілька способів вирішення. І ава не виняток. Розглянемо всі варіанти.

 1. Браузер. Вихідний код сторінки творить чудеса. Ви можете витягти практично будь-який елемент сторінки, якщо натиснете на F11 або Ctrl+Shift+i. У випадку з фотографією сторінки потрібно буде витратити трохи більше часу, ніж якщо, наприклад, нам потрібна фотка з посади. Там можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Дослідити елемент». З аватарки так не виходить. Але, коли ви наводите мишку на ту чи іншу рядок, на сайті підсвічується, які параметри задані в ній. Але, мушу зауважити, розмір картинки залишає бажати кращого.
  Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?
 2. Сервіс. Вихідний код – класна штука. За куди зручніше відкрити фотку повністю з допомогою сервісів. Якщо, звичайно, у вас немає навичок у програмуванні. На сайті ж ви просто вставляєте логін людини або посилання на нього, і отримуєте бажане. Нижче буде добірка подібних сайтів.
 3. Програми на смартфон. Для Андроїд можу порекомендувати Profile Picture Downloader for Instagram. В даному випадку також все елементарно – потрібно запустити додаток і вставити там нік користувача, а потім завантажити фото. Але, якщо у вас мало пам’яті, то з цим можуть виникнути проблеми.

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Завантажити
QR-Code

Profile Picture Downloader for Instagram
Developer: Profile Studio
Price: Free

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Підбірка сайтів для перегляду зображення профілю

Чи нам потрібно подивитися процес на практиці, якщо він завжди однаковий і максимально простий? Не думаю. Це завжди одне і те ж – ви вставляєте нікнейм і отримуєте бажане. Але, на відміну від вихідного коду, картинку ми отримуємо зазвичай велику і чітку. Так що, якщо вам цікаво, як збільшити аватарку в Инстаграме, сервіси для перегляду зображення профілю – непоганий варіант.

А тепер переходимо до добірці з інструментами:

 1. Gramotool. Сервіс дуже зручний і дає можливість побачити не тільки зображення сторінки, але і сториз з хайлайтами. Зручно, якщо хочете отримати зображення з цих розділів. Але для звичайного перегляду цей сервіс не підходить.
  Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?
 2. Instadpdownloaders.У цьому інструменті ви також можете качати історії або відео. Інтерфейс досить простий і зрозумілий, а картинку ви отримуєте в лічені секунди.
  Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?
 3. Insta-downloader. На відміну від попередніх варіантів, тут вам потрібно буде використовувати не нікнейм сторінки, а посилання на неї. Тут немає нічого зайвого, ніякого перегляду історій або хайлайтов. Так що, все просто.
  Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Способи завантажити аватарку з Instagram

Що робити, якщо чоловік вирішив поставити картинку, яка дуже вражає і так і проситься на шпалери? Звичайно ж, потрібно завантажити і зробити це. Зберегти зображення не так вже й складно. Ви можете зробити це через будь-який з сайтів, так і через вихідний код сторінки. Але в другому випадку або картинка дуже маленька, я не знайшла її початковий файл. Збільшити пікчу буде нереально.

Тому простіше піти на сервіс. На деяких є спеціальна кнопка зі словом «Download». На інших ж картинка відкривається в новій вкладці, і вам потрібно лише натиснути правою кнопкою миші клікнути по «Зберегти як…». Ось так інструменти, які допомагають відповісти на питання «Як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?» вирішують також питання зі скачуванням.

 

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?Так робиться це в Gramatool

Як навколо ави зробити обідок?

Креативність в Инстаграме – наше все. І до затії поміняти стару аву на нову люди також підходять з креативом. Багато роблять навколо неї обідок, і це виглядає цікаво. Особливо в стрічці історій, коли у всіх один обідок, а у вас два. Як це зробити?

Є два способи:

 1. За допомогою скріншота. Зробіть скріншот сторінки виріжте авку, намалюйте на ній червону круглу рамку і завантажте як фото сторінки. Спосіб так собі, тому що якість дуже впаде. Звичайно, картинка отже буде максимум на 180 180, але раптом хтось захоче переглянути її в повному розмірі, і ви знеславитеся?
 2. За допомогою графічних редакторів. Виберіть пікчу, обріжте її, щоб вона була квадратною, і в якому-небудь з графічних редакторів накладіть круглу рамку. Можете пофарбувати її в бажаний колір і потім завантажити в профіль.

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?

Як подивитися аватарку в Инстаграме повністю? Є кілька способів зробити це. Один з них – вихідний код. Результат від нього так собі. Набагато краще та простіше буде використовувати сервіси або програми, які дозволяють вам отримати зображення у високому дозволі і якості.

Запитання наших читачів

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?#1. Який розмір фотографії профілю в 2019 році?

Якщо ви дивитеся через телефон, це на 110 110. Через комп’ютер це на 180 180.

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?#2. Чи можна якось скачати мою аватарку в Инстаграме?

Можна, для цього найзручніше використовувати онлайн-сервіси. Наприклад, Gramotool.

Лайфхаки, як подивитися аватарку в Инстаграме повністю?#3. Можна відкрити аву в повному розмірі, не викачувавши її?

Так, наприклад, на insta-downloader. Тут можна подивитися фото, не завантажуючи його.

Якщо у тебе залишилися питання — пиши їх у коментарі. Також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради