Криптовалюта і Instagram: чи варто чекати?

Кріптовалюти наробили багато шуму в останні кілька років. Бум майнінгу спровокував зростання комплектуючих для комп’ютерів та спрощення проведення всяких темних справ. Цей спосіб оплати практично неможливо відстежити, а блокчейн, на основі якого він працює, пропонували навіть ввести у систему виборів урядовців і президентів. Биткоин ще кілька років тому хотіли майже всі, а Дуров сказав, що у Телеграма з’явиться своя крипта. Що стало з цим видом оплати в 2019 і чи варто нам чекати появи «Інста-крипти»?

Криптовалюта в 2019

Биткоин довгий час утримував лідируючі позиції серед своїх аналогів і коштував багато тисяч доларів. Але зараз він неухильно дешевшає, і швидкий ріст спостерігається у конкурентів. Якщо раніше багато купували на всі заощадження відеокарти, закладали заради цього нерухомість і автомобілі, зараз на Авіто і Юлі багато оголошень з дешевими відеокартами після майнінгу. Але тут все як і з звичайної валютою – є бум і падіння. Відслідковувати це можна не тільки за вторинним оголошенням рунета, але і за Алиэкспресс – китайці завжди в курсі сучасних тенденцій і, якщо ви помітили, що ціни відеокарт на торгових майданчиках піднебесної почали підніматися, цілком можливо, і вам варто побудувати свою невелику криптоферму.Криптовалюта і Instagram: чи варто чекати?

Криптовалюта і соціальні мережі

Так, у заголовку я написала про соціальні мережі, але можете вважати це кликбейтом. Мова піде про Телеграм. Ще рік тому Дуров оголосив про роботу кріптовалюти на базі Telegram Open Network. Навіщо? Инстаграму, Ютубу і ВКонтакте досить просто підтримувати працездатність завдяки таргетованої реклами – люди самі платять гроші, забезпечуючи власникам цих сервісів не тільки зміст соціальних мереж, але і пристойний дохід. Телеграм ж навіть в угоді позиціонує себе як некомерційний проект, який існує виключно на гроші Дурова. Тому введення кріптовалюти для месенджера означає довге і щасливе річ.Криптовалюта і Instagram: чи варто чекати?

Однак, час іде, а Gram ще не продається – на біржах ви можете придбати тільки ф’ючерси, в обмін на які потім отримаєте токени. Чи не отримаєте – хто знає, як підуть справи у месенджера, бути може, у Дурова не вийде здійснити свою задумкою. У будь-якому випадку, ця крипта залишається сміливої мрією.

Криптовалюта та торговельні майданчики

Я не дуже розумію, чому всі ці «коін» називають валютою – її не приймають торгові майданчики, купити що-то ви можете або неофіційно, або перед цим обмінявши на загальноприйняті гроші.

Нещодавно світ сколихнула новина про те, що всесвітньо відома торгова майданчик Amazon може створити свою крипту. Тим не менш, це – лише чутки, пущені людьми, які не мають відношення до команди сайту. Але ж чомусь ці чутки мають бути спричинені, чи не так? Так, просто в мережі з’явилася новина про те, що Amazon купив домени amazonethereum.com, amazoncryptocurrency.com і amazoncryptocurrencies.com. однак, це може означати і те, що сервіс розглядає ймовірність введення можливості оплати товарів за допомогою криптомонет. Але, хоча чіткої інформації про це немає, якщо Амазон вирішить піти в цю сферу, у них є всі ресурси для цього.Криптовалюта і Instagram: чи варто чекати?

Може Instagram створити криптовалюту?

У наш час навіть мигцем сказані керівництвом компанії слова про можливий запуск своєї кріптовалюти підвищують акції на 30-50 відсотків. Може Instagram запустити свою ICO? На даний момент немає навіть чуток про те, що така ймовірність їй. Коли мова йде про Телеграм, зрозуміло, навіщо це Дурову – він просто не зможе довго тримати месенджер на плаву виключно за рахунок своїх коштів. Але і він на даний момент ще не досяг успіху в цій сфері. Зрозумілі чутки навколо Амазон в цьому плані – кріптовалюти дозволять ввести новий спосіб оплати, а значить і збільшити прибуток. Але в Instagram немає такої необхідності і в цілому передумов до цього. Тому я ставлю на те, що в найближчі роки ми не почуємо ніяких новин про який-небудь «інста-крипто».

Кріптовалюти кілька років тому розбурхували уми. Особистість людини, який її винайшов, досі прихована і оточений таємничою аурою. Як будь-яка інша валюта, ICO терпить злети і падіння, але багато світові гіганти, у тому числі Телеграм, думають про створення крипти. Чи варто сподіватися на криптовалюту від Instagram? Не думаю. У них немає необхідності у випуску крипти або введення нового способу оплати своїх послуг в таргетингу.

Моя довідка - Корисні поради