Красиві цитати для Інстаграмма

Красиві цитати для Інстаграмма використовуються власниками приватних і бізнес-акаунтів для наступних цілей:

 • Підживлюють інтерес передплатників до відомої персони. Красива картинка – чудово, але фоловерам подобається, якщо пост містить думку. І ось ми викладаємо красиве новеньке селфи і атмосферну цитатку. Готово, ви вся така загадкова і таємнича.
 • З допомогою висловів відомих людей створюють пости-дискусії, якими втягують передплатників в діалог, а чим більше коментарів, тим вище конверсія. Чим вище конверсія, тим більше грошей можна заробити на рекламі.Красиві цитати для Інстаграмма
 • Вважаєте, робити натяки статусами – чисто жіночі штучки? Хлопці виконують такі трюки не рідше.
 • Битий годину сидите і думаєте, що написати, а в голові голосно скрекочуть цвіркуни. на допомогу приходять готові фрази, сказані чужими вустами.
 • Рада. Шукати підходящі нагоди красиві цитати для інстаграмма краще на форумах або сайтах. У соціальних мережах океани спільнот і груп з подібним контентом. Зверніть увагу на кіно і музику – часто фрази з фільмів або рядки з пісень стають не менш знамениті, ніж цитати письменників і політиків. Ютуб – джерело цитаток розважального характеру. Не забувайте вказувати, чиї перли використовуєте в запису. Так солідніше виглядає.

  Красиві статуси для Інстаграмма

  Всі потенційні статуси умовно поділяються на кілька груп (звичайно, ніхто не робив офіційну класифікацію):

 • Довгі і короткі. Ніхто не любить читати величезні текстівки, тому не варто затягувати, хіба що матеріал стоїть. Короткі витримки допоможуть розвинути власну думку або зробити пост, якщо зовсім нічого не йде в голову.
 • Російськомовні і написані іноземною мовою. Деякі фрази складно перекласти на нашу мову, вони втрачають своє початкове чарівність, та й куди без «понтів». В ідеалі варто додавати обидва варіанти, адже аудиторія не обов’язково володіє іноземною.Красиві цитати для Інстаграмма
 • Філософські, мотиваційні, життєві, смішні – категорії відображають основну думку висловлювань. Філософські змушують замислитися, мотиваційні заряджають на дії, життєві показують нас зі сторони, а смішні викликають посмішку на обличчі.
 • Тематикою статуси не обмежені тільки фантазією автора. Можете пошукати чиєсь творіння на тему спорту або культури, танення льодовиків і курсу рубля.
 • У Инстаграмм не обов’язково додавати цитати або афоризми. Передавайте думки своїми словами – так чесніше і щире, передплатники це оцінять.

  Приклади

  Підбирайте красиві цитати для нстаграма, черпаючи натхнення із спілкування з людьми, улюблених пісень і навіть мультфільмів.

  If you ever leave me, baby, put some morphine at my door… Відмінний варіант для тих, хто закоханий і знайомий з творчістю Бруно Марса. Ця строчка з однієї з його пісень «It will rain» перекладається, як «якщо коли-небудь підеш, залиш у моєї двері трохи морфію».

  Красиві цитати для Інстаграмма

  Наступна фраза належить жінці-вченому, контр-адміралу ВМС Сполучених Штатів Америки Грейс Хоппер: «Кораблю безпечніше в порту, але він не для цього будувався».

  Любите, діліться з передплатниками думками та ідеями і не бійтеся труднощів!

  Моя довідка - Корисні поради