Кращий час для постів в Instagram – від чого залежить

Що є однією з головних ознак того, що ваш контент цікавий і за вашими оновленнями стежать? Якщо перше прийшло в голову кількість передплатників ми заперечувати не будемо, але публікуючи свої фотографії, відео і сториз, в першу чергу розраховуєте на кількість лайків, коментарів і оглядів. Відзначимо, що спочатку соціальна мережа була створена для обміну фото.

Саме більшу кількість вище перерахованих ознак, допоможуть визначити, яке найкращий час для викладання фотографій і відео, а також публікації нових постів в instagram. Щоб обчислити всі нюанси і відповісти на питання, в який час викладати фото в instagram і публікувати нові відео, сториз, а також вести прямі ефіри, необхідно знати, у який проміжок часу пік активності передплатників на максимально високому рівні.

Нижче в статті спробуємо відповісти на важливе питання, найкращий час для постів в instagram, а також як дізнатися, в який час активність підписаних на вашу сторінку користувачів на піку, щоб викладені посади отримували максимальну кількість оцінок.

Кращий час для постів в Instagram   від чого залежить

Від чого залежить вибір часу

Публікуючи в різний час доби свої фотографії, відео і пости instagram, ви бачите, що одні користуються більшою популярністю, а інші-меншою. Отже, давайте, спробуємо виділити кілька факторів, від яких залежить найкращий час для розміщення постів.

  • Перший і не менш важливий критерій, коли краще викласти фото/відео матеріал – аналіз кількості цільової аудиторії. А саме за допомогою спеціальних інструментів майданчика можна визначити найбільш активний проміжок часу акаунтів, підписаних на вас.
  • Так як в соціальній мережі instagram проводять час люди з усього світу, то проаналізуйте через геолокацію, з яких міст на вас підписані люди. Тому що різниця в часі з-за проживання в різних часових поясах, кожен користувач instagram/ передплатник бачить їх у різний час. Наприклад, якщо ви розміщуєте свої пости за московським часом увечері, а ваші передплатник живе у Владивостоці, то ваші публікації в кращому випадку він побачить вранці по дорозі на роботу або в обідню перерву, коли у вас буде далеко за північ, або тільки після роботи.
  • Підбирайте свої публікації виходячи зі своєї цільової аудиторії. Контент повинен бути різний, цікавий. Відбирайте його виходячи з роду занять своїх передплатників.
  • Спробуйте тиждень з понеділка по неділю, розміщувати пости в різний час доби. Спочатку з ранку, потім в обід і ввечері. Наприклад, понеділок – вівторок створюйте пости вранці в середу-четвер вдень, а в п’ятницю – суботу ввечері. А в неділю проведіть аналіз і виявити, який проміжок доби хороший для розміщення постів. І в подальшому використовувати цей аналіз.
Читайте також:
Як включити маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: як їх використовувати, покроково

Розміщувати ви можете відео в instagram, яке тривалістю більше 30 сек, при цьому є відмінна можливість створювати карусель з кількох публікацій. Карусель може містити максимальну кількість 10 медіафайлів. Це можуть бути тільки фотографії або відео, а можуть бути і змішані фотографії, і відео разом.

Час проведення в соціальних мережах передплатників залежить від роду їх занять. Воно завжди буде різним у домогосподарок, офісних працівників, фрілансерів, студентів. Варто також це мати на увазі. Також рекомендують публікувати не більше 3-4 постів з тимчасовим проміжком між ними в 2-3 години. Знайти 4 поста в день на медичну тематику або для кулінарного блогера досить складно. Якщо ви практикуючий лікар, то писати пости, робити фотографії або знаходити відповідні картинку фізично буде не вистачати часу.

Увага! Якщо ви самостійно займаєтеся просуванням аккаунта в instagram, то не бійтеся експериментувати з часом розміщення постів. Відстежуйте постійно кількість лайків, коментарів та перегляди. Проявляйте активність самі. І з часом ви обов’язково знайдете найкращий час для публікацій instagram.

Розробники постійно оновлюють версії instagram для мобільного застосування. Переглядаючи стрічку, передплатникам будуть показані спочатку публікації, які з боку адміністрації їм буде цікавіший в першу чергу. Є ймовірність того, що деякі викладені пости instagram користувач побачить набагато пізніше, ніж ви планували. Тепер ваші публікації будуть показувати в стрічці по їх популярності. А популярність вашим викладеними фотографіями та відео в инстаграме приносять лайки, велика кількість переглядів і коментарів.

Для прокачування своє сторінки багато популярні блогери, раскручивающие свій аккаунт вдаються до накрутці не тільки учасників, але лайків та коментарів. Для просування свого профілю краще перейти або окремо створити бізнес – аккаунт. Бізнес в instagram – це вже далеко не новинка, а звичайний профіль, який володіє більш розширеними інструментами для аналізу.

Для залучення уваги необхідно кожен день тижня трудитися не покладаючи рук. Для початку заповнити шапку профілю, вказати ваш e-mail, за яким з вами завжди зможуть зв’язатися клієнти по бізнесу. Не поспішайте викладати фото або відео, які тільки що були зроблені. Потрібно добре відбирати контент, не бійтеся користуватися фільтрами, які пропонує Instagram. Зверніть увагу, що популярності ваші публікації можуть вас вивести в топ і будуть доступні більшому числу користувачів. Закликайте залишати коментарі під вашими опублікованими матеріалами, корисною була інформація чи ні. Якщо ви самі вирішили написати коментар, але допустили помилку, його завжди можна змінити або скасувати відправлення.

Читайте також:
Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

Як вибрати найкращий час

Як можна вибрати найкращий час для публікації постів instagram? Саме на це питання кожен шукає відповідь самостійно. На прикладі облікового запису, якщо ви ведете особистий блок, де розповідаєте про себе (сім’ї, дітей), то найважче розміщувати постійно якісні пости, які будуть цікаві великій масі користувачів соціальної мережі. Тому що одні передплатника стежать за кожним вашим кроком, інші передплатники воліють дізнатися про вас одному інформацію. Тому викладаючи пост необхідно його підписувати, тексти, які повинні відображати головні ідеї статті можна розмістити на фото і додати фото каруселлю.

Якщо ви шукайте допомогу і поради реальних користувачів, то зверніться до відео-хостингу youtube. Слідувати допомоги і порад по ютуб досить легко. Блогери, які мають свої канали, діляться особистим досвідом і розповідають секрети, коли публікувати найкращі пости.

Складніше вести і розкручувати бізнес – аккаунт. Але перед особистою сторінкою саме бізнес – профіль володіє поруч переваг. Наприклад, в ньому всі вбудовані інструменти для відстеження активності підписаних на вас людей. Сервіси статистики instagram для бізнесу – профілів доступні абсолютно безкоштовно. Що вона показує? Сервіс аналізує і збирає інформацію т про те, скільки чоловік зберегли ваші фотографії, а скільки ними поділилися і скільки чоловік зберегли ваш прямий ефір. Одним словом, сервіси статистики дуже важливі, потрібні і корисні, якщо ви займаєтеся самостійно просуванням своєї сторінки.

Існує проаналізовані статистичні дані соціальній мережі instagram, які повідомляють наступну інформацію: будні дні найбільш активні 12.00, 15.00, 21.00 – саме в ці години зафіксовано найбільшу кількість відвідувачів. Як йдеться понеділок – день важкий, робочий тиждень тільки починається і активність починається тільки ввечері з 17.00 до 18.00. У середу і четвер популярним часом для постів з 15.00 до 16.00. При викладанні контенту для бізнесу в instagram кві не забувайте враховувати часові пояси, якщо ваші передплатники в більшій кількості проживають на інших територіях. Ось така хитра міжнародна статистика в instagram.

Коментарі та лайки, викладаємо фото instagram безпосередньо залежать від часу активності користувачів. У скільки краще викладати, якщо ваші передплатники з різних часових поясів, питання складне. Якщо ви новачок і хочете розвиватися, то варто постійно підтримувати зв’язок зі своїми передплатниками. Як варіант можна провести опитування, в який час краще викладати пости. Так роблять багато фуд блогери, в описі або в сториз просять взяти участь і назвати час.

Якщо вірити результатам досліджень, які проводили американські та європейські організації, то особливого значення на популярність або розкручування фото певний час розміщення не грає. Дослідження в цій області ведуться, мало не з самого появи соціальної мережі, яка швидко стала популярною серед різних верств та вікових категорій населення.

Читайте також:
Як дізнатися свій пароль в Instagram: універсальна інструкція

Змінюється не тільки ефективний час постингу в instagram, але вимоги до нього. Все більше людей для прокачування своєї фотографії, сторінки вдаються до хитрощів і використовують допомогу сторонніх сервісів і додатків. Для сторінок, які використовують даний спосіб, особливо немає ніякої різниці в який часовий період постити свої фото і задаватися питанням, а як довідатися певний час для публікації.

Важливо! Готова статистика і результати дослідження – це добре. Але щоб краще визначити час або тимчасові проміжки, відстежуйте прояв будь-якої активності ваших передплатників, аналізуйте. Найголовніше-це активна поведінка підписаних на вас людей.

Щоб полегшити постинг з урахуванням різних часових поясів варто скористатися сервісами автоматичного постінга. У налаштуваннях можна вибрати для якогось часового поясу ви хочете розмістити, наприклад, контент для бізнесу, розписавши в статті головні ідеї. Така допомога для ведення профілю в інсте буде незамінна, особливо під час його розкрутки. Чому подаємо на прикладі аккаунта з бізнес сферою, тому що Instagram відмінна майданчик для ведення та просування бізнесу.

Яку інформацію варто додавати кожен день тижня? У понеділок радять свою цільову аудиторію мотивувати легкими простими картинками. Тому що початок робочого тижня і багато офісні працівники, студенти будуть зайняті робочими моментами, планами на тиждень. Важку і серйозну інформацію, пов’язану з цифрами сприймати будуть складно.

Вівторок – можна додати їжі для мозку, серйозна інформація засвоюватиметься. Можете зробити фото – новину, тобто опублікувати новину картинкою, а не довгим нудним постом, написавши лише основну думку.

Середа і четвер – пік активності і можна підносити публікації саме для вашої цільової аудиторії, пов’язані безпосередньо з вашою тематикою блогу. П’ятниця, кінець робочого тижня, від надлишку важкою та важливою, а також серйозної інформації всі втомилися, всі хочуть розслабитися. Можете зробити анімацію нехитру та поділіться її зі своєю аудиторією. Вихідні дні їх чекають всі, щоб відпочити від роботи. Якщо ви хочете постити інформацію і в ці дні, то вона повинна бути не нав’язливого характеру. Легка і не примушена інформація, зображення, анімація, може навіть трохи і з гумором.

Таким чином, можна сміливо стверджувати, що найкращий час для розміщення своїх постів кожен визначає сам з особистого досвіду.

Моя довідка - Корисні поради