Кращий час для постингу в Instagram: в будні і у вихідні дні.

Акаунти в Инстаграме заводять не тільки звичайні люди. На сьогодні ця соціальна мережа є найпотужнішою рекламної майданчиком. Цим поспіхом користуються багато компаній, успішно просуваючи свій товар і послуги максимального кількість користувачів. Завдяки Инстаграму більше потенційних покупців дізнаються про потрібних їм акції та знижки.

Але як і для звичайних користувачів, компаніям потрібно також точно розраховувати час своїх постів. Адже користувачі не завжди знаходяться в мережі, і не постійно переглядають пости і залишають лайки з коментарями. Викладений в непотрібне час пост, навіть з вигідною для користувача інформацією здатний залишитися без належної уваги.

Успішний акаунт завжди супроводжується точним плануванням своїх постів, і з адекватною стратегією. Достатня кількість часу приділений зробить акаунт ефективніше, і він принесе більше заробітку компанії. Обійтися без потрібних зусиль (і навіть творчості) не вийде.

У який час краще викладати пости в instagram

Кращий час для постингу в Instagram: в будні і у вихідні дні.

Проводилося багато статистик, з’ясовують час доби і дні, коли користувачі найбільш активно переглядають стрічку, ставлять лайки і пишуть коментарі. Сервіс Latergramme, провівши подібні дослідження з’ясував, що ідеальний час для розміщення постів з цікавою інформацією, фото і відео — п’ять годин вечора. Користувачі можуть проявляти активність і в інший час, але 17:00 є універсальним. Більшість передплатників будуть активні з п’яти вечора і до дев’яти, і для досягнення максимальної віддачі варто зосередитися саме на цьому часовому проміжку. Також сервіс виявив найгірший час для додавання фотографій — дев’ять годин ранку. У цей час більшість людей знаходяться на роботі чи навчанні, а по вихідних — відсипається після буденних днів.

У період з п’яти до дев’яти вечора більшість користувачів закінчують роботу. Вони часто заглядають в Instagram перед відходом з роботи, під час проїзду в громадському транспорті, коли приходять додому. Також в цей час деякі конкуренти публікують свої пости, що поліпшить помітність викладеної фотографії або відео.

Слід придивлятися до часу додавання постів в інших популярних акаунтів Инстаграма. Всі вони використовують свої стратегії з часу розміщення фото. Приміром, більшість з них не будуть постити в три години дня — з-за високої зайнятості більшості користувачів їх посади не будуть проглядатися як повинно. Але іноді можна і поекспериментувати.

Будні дні

Стратегія не закінчується на загальному виборі часу постінга. Необхідно придивлятися до днів тижня окремо, і продовжувати експериментувати на цьому терені, намагаючись визначити ідеальну «золоту середину» для своєї цільової аудиторії.

Починається тиждень з понеділка. Більшість передплатників будуть завантажені справами. По закінченню вихідних людям буде важко зосередитися на чому-небудь ще, крім термінових питань. Отже, інформація з поста в Инстаграме буде сприйнята не так як потрібно. У цей день не варто додавати занадто важкі пости, які змушують людину багато думати і приймати важкі рішення. Кращим вибором у понеділок буде легкий, розважальний контент, що дозволяє завантажений в перший робочий день людині трохи відволіктися і поліпшити настрій. Час для додавання постів — 5-6 годин вечора.

Для вівторка важливі пости, з непростою інформацією підходять краще понеділка. До другого робочого дня користувачі вже увійшли в робочий ритм і розібралися з частиною проблем, що підвищить їх сприйнятливість до важкої інформації. У вівторок людям простіше сприйняти важливу інформацію про акції або знижки і т. п. Користувачі найбільш активні в полудень, і після 4-5 годин вечора.

Середовище вважається найбільш ефективним по викладанню постів з усього тижня. В цей день компанії намагаються опублікувати внутрішню інформацію, вирішити важливі питання, що стосуються самої організації, визначити плани на майбутнє. Користувачі здатні сприймати інформацію будь-якого виду. Наприклад, передплатників спортивного облікового запису буде простіше здивувати новим рекордом або красивим спортивним елементом. Відео або пряма трансляція повинні зібрати багато переглядів. Клієнти компаній у цей день виявляють найбільший інтерес до нових пропозицій, вбачаючи в них максимально запропоновану вигоду.

До четверга люди вже починають відчувати втому від робочого тижня. Ефективність постінга поступово знижується, але залишається достатньою. В цей день продовжує добре працювати реклама. Багато бренди використовують цей день тижня для рекламування своєї продукції. Як і в середу, найбільш активні користувачі в 11-12 годин дня, і в 4-6 годин вечора.

Для п’ятниці краще приберегти цікаві і цікаві пости. Останній день робочого тижня змусить користувачів зосередитися на легкій, веселій інформації. Такі фото добре запам’ятаються напередодні вихідних. Активність користувачів зрушиться з тимчасової шкалою ближче до пізнього вечора — 8-10 годин.

Вихідні

З вихідними днями досить складно вгадати час і тип викладаємо ого контенту, так як різноманітність занятостей у передплатників зашкалює. Виходячи із статистики і спостережень, на вихідних найкраще «заходять» пости, мотивуючі на наступний тиждень.

Як знайти найкращий час для публікації в Instagram?

Кращий час для постингу в Instagram: в будні і у вихідні дні.

Для пошуку ідеального часу необхідно щільно ознайомитися з передплатниками. Якщо, наприклад, велика частина з них складають молоді люди, потрібно пам’ятати, що вони воліють заходити в мережу вранці і ввечері, засиджуючись до півночі. Потрібно ретельно все проаналізувати для отримання максимальної віддачі від викладеного контенту.

Крім визначення типу цільової аудиторії, не варто забувати про те, що багато живуть у різних часових поясах. Це може серйозно ускладнити завдання. Адже виходить, що поки один передплатник прокидається, інший вже прийшов на роботу. Тут потрібно орієнтуватися на більшість, що живуть в сусідніх зонах.

Стежити за статистикою допоможуть спеціальні сервіси та інструменти. Наприклад, Iconosquare або Buffer. Збираючи детальну статистику можна легше визначити оптимальний час для додавання фотографій і цікавих постів.

Кращий час для постингу в Instagram: в будні і у вихідні дні.

Експериментуємо

Не варто сліпо спиратися на загальні статистичні дані. Вони служать тільки для орієнтиру, і підійдуть тільки почала пошуку стратегії розміщення постів та пошуку оптимального часу.

Окрему увагу потрібно звернути на відео. Так, для Инстаграма можна зробити відео не довше однієї хвилини, але в порівнянні з фотографією і недовгим постом перегляд відео заним повідомляє набагато більше часу. І у людей рідко з’являється можливість переглянути його зі звуком.

Тому пости з відео краще викладати коли основна маса передплатників знаходяться вдома, або повністю вільні. Для цього найкраще підійдуть вихідні дні, або вечори після роботи, коли люди можуть розслабитися, і повністю подивитися викладений ролик.

Прямі ефіри займають ще більше часу людей. Їх слід переносити на той же час,що і викладання відеороликів, але крім цього варто анонсувати його заздалегідь, щоб передплатники вчасно звільнилися від справ.

Моя довідка - Корисні поради