Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS

Розкрутка профілю Instagram набагато ефективніше з допомогою додатків. Розробники створюють інструменти, що дозволяють залучати цільову аудиторію, організовувати постинг, збирати контент для публікацій.

Навіщо потрібні програми для розкрутки Instagram?

Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS

Просування буде виконуватися автоматично на умовно безкоштовній основі. Є інструменти, що дозволяють накручувати лайки, передплатників, коментарі за рахунок активності інших користувачів. Механізм заснований на взаємній активності, що забезпечує приплив реального трафіку. Додаток створено з власною валютою, що купується або яку заробляє. Альтернативу представляють боти, які працюють за алгоритмами з урахуванням лімітів Instagram.

Утиліти імітують активність, розставляючи лайки, підписуючись, відписуючись від користувачів. Планувальники нагадують про необхідність зробити публікації, самостійно збирають матеріал в Інтернеті, шукають контент хэштегам, ГЕО-мітках. Користуватися інструментами можна платно, безкоштовно залежно від функціоналу, кількості розкручуваних профілів. Програми можуть бути адаптовані для мобільних пристроїв на платформі Android або iOS, багато з них універсальні.

Про вдалі програми для накрутки передплатників читайте в нашому спеціальному матеріалі.

ТОП 5 додатки для Android і iOS

Розглянемо найбільш популярні, ефективні програми для розкрутки Instagram, які дозволяють досягти максимального ефекту при оптимальних витратах з мінімізацією трудовитрат за рахунок автоматизації процесів.

 • Buffer. Універсальний продукт, адаптований розробниками для пристроїв Andriod і iOS. Інструмент виконує функцію будильника і допомагає в зборі інформації. Самостійно готуються пости, встановлюючи хештегі, опису. Користувач планує час публікації, а інструмент нагадує про необхідність опублікувати фотографію, відео. Розкручуючи один профіль, користуватися програмою безкоштовно. Підключаючи кілька акаунтів, доведеться скористатися запропонованими тарифними планами.
  Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS
 • Hootsuite. Інструмент заготовлює контент для наступних публікацій, формуючи шаблони і надсилаючи повідомлення. Виконується поведінковий аналіз аудиторії. Надається детальний список передплатників, підписок з можливістю налаштування моніторингу, що використовуються представниками цільової аудиторії хэштегов. Можна відстежувати всі згадки, виконувати настройку онлайн трансляцій з використанням ГЕО-тегів. Інструмент допомагає стежити за постами клієнтів, які ставлять мітки, що роблять фото, але не проставляющих хештегі. Додаток адоптировано для iOS і Android. Передбачений безкоштовний період протягом 30 днів, після чого доведеться придбати один із запропонованих тарифів.
 • Crowdfire. Допомагає працювати з передплатниками, дозволяючи відстежувати людей, які оформили підписку на профіль, або відписався від сторінки. Можна формувати чорні, білі списки користувачів. Інструмент виконує аналіз ідентичних за тематикою акаунтів, відшукуючи цільову аудиторію, точно зацікавлену в покупці товарів, послуг. Наочно показуються люди, які не побажали підписатися у відповідь, дозволяючи швидко зробити відписку. Формуються списки передплатників, на які власник сторінки ще не порахував потрібним підписатися у відповідь. Можна копіювати списки передплатників з акаунтів, ідентичних за тематикою і підписатися на них для стимулювання до дій у відповідь. Інструмент самостійно публікує в зазначений час пости, виконуючи функцію планувальника. Передбачений один безкоштовний тариф і кілька платних. Незалежно від обраного тарифу, навіть якщо він найдорожчий, кожен пост забезпечується рекламним тегом «via Crowdfire». Додаток адаптоване для пристроїв на iOS і Android.
  Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS
 • Sendible. Корисний інструмент для планування публікацій з підбором оптимального часу з урахуванням особливостей цільової аудиторії. Додаток самостійно публікує контент, працюючи одночасно з декількома каналами. Автоматично відслідковуються згадки про бренд, продукт в Instagram. Перевага інструменту в можливості сортувати негативні, нейтральні, позитивні згадки з аналізом ключових словосполучень. Вибір часу публікації робиться на основі статистичних даних і забезпечує максимальну залучення аудиторії. Адаптовано для iOS і Android.
  Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS
 • Tailwind. Планувальник публікацій на кілька місяців вперед. Дозволяє дивитися, як план контенту виглядає на сторінці вашого облікового запису. Зберігає знімки, зображення, викачувавши з сайтів в мережі, формуючи базу даних. Підходить для iOS і Android.
  Кращі програми для розкрутки Инстаграма для Android і iOS
 • Популярні програми для розкрутки Instagram повинні автоматизувати основні процеси, пов’язані з публікацією постів, роботою з цільовою аудиторією, підвищенням привабливості, популярності облікового запису.

  Також рекомендуємо ознайомитися: “Розкручуємо Instagram за гроші: способи, ліміти, надійні сервіси”.

  Моя довідка - Корисні поради