Кращі програми для обробки фото для Instagram

Програм для обробки фотографій для Instagram, тобто фоторедакторів, дуже багато і часом вони не дуже цікаві для користувача. Але не проблема, адже ми підготували список кращих додатків для обробки фото для Инстаграма на смартфоні. Вони ідеально підходять для власників сторінки в Instagram, так як вони мають функціонал, заточений під цю чудову соціальну мережу. Сподіваємося, ви не пошкодуєте часу і ознайомитися зі статтею, адже обробка фотографій перед відправкою в Instagram – важливий процес.

Вибираємо додаток для обробки фотографій

Серед маси програм на ваш смартфон вибрати одне проблематично, але реально! Готові переконатися в цьому? Молодці, що поїхали! Ми підготували ряд додатків для пристроїв, які допоможуть покращити кортики для Инстаграма. Їх можна завантажити для Android і IOS у відповідному магазині програм.

Кращі програми для обробки фото для Instagram

Ось список кращих фоторедакторів на Android і IOS для створення якісних знімків для Инстаграма, нижче ми зробимо більш детальний огляд кожного з них:

 • Snapseed;
 • FaceTune;
 • Perfect365;
 • VSCO;
 • Snapchat.

Snapseed – універсальний редактор від Google

Програми для обробки фото для Инстаграма від Гугл, створений для професійної мобільного обробки. У ньому є дуже багато функцій, як простих, так і досить складних. Але за рахунок цих функцій можна досягти неймовірно хорошого результату, виходить дуже-дуже круто! Розібратися буде важко, особливо вивчити всі його нюанси, але воно того варто. На нашу думку, Snapseed – найкраще, що є для обробки фото на мобільному пристрої. Чому? Ось невеликий список того, що можна робити з ним:

 • Видалення дефектів на шкірі: прищів, зморшок, шрамів тощо.
 • Детальна кольорокорекція за допомогою кривої, зручна настройка яскравості, контрастності, чіткості та кольоровості.
 • Вирізати фото, кадрування, перспектива, поворот, розширення.
 • Зміна стилю, додавання чорно-білого ефекту, негативу, сепії та інших ефектів.
 • Додавання тексту з різним оздобленням, з рамками і шрифтами.
 • Зміна рамки картинки.

Кращі програми для обробки фото для Instagram

У Снепсит дуже зручно реалізовано розмиття об’єктів через виділення області. Можна автоматично розмити по колу, так і вручну налаштувати розмиття для кожної точки. Рівень яскравості, контрастності і інші параметри змінюються за допомогою свайпов. Де свайпи вгору і вниз змінюють тип зміни, а вліво і вправо налаштовують вибраний параметр. Якщо функція вибіркового редагування. Ви можете вказати будь-яку точку на фотці і тільки в ній буде змінюватися корекція кольору, яскравості, контрастності і подібних параметрів. Через цю фішку можна змінювати колір неба, не чіпаючи інше фото, приміром. Дуже корисна функція, використовую Снепсит тільки заради неї.

Крім цього, Snapseed працює з шарами. Ви, правда, не можете редагувати кожен шар окремо, але можете видалити дію раніше в історії. Тобто, якщо ви зробили якусь налаштування, але після детального роботи зрозуміли, що це було зайве – просто заходите в історію і видаляєте дію.

Facetune – обробка особи

Facetune це краща програма для обробки особи. Цей інструмент дозволяє змінювати форму обличчя, видаляти дефекти і проводити інші операції, не відводячи пальця від екрану. У цьому додатку найзручніше коригувати саме обличчя, але можна виконати і деякі інші дії, так як накладення масок, косметики і навіть зачісок. Хоча зачіски вкрай дивна функція, вони вже занадто паперові виходять, хоча на рекламі все так красиво, але не суть…

Кращі програми для обробки фото для Instagram

Ми радимо завантажити Facetune на випадок, якщо потрібно буде дуже детально змінити обличчя, кожен прищик і кожну вм’ятину. В будь-яких інших ситуаціях програма вкрай марна. Немає ні обрізання, ні кольорокорекції нормальної, колажів критично мало.

VSCO – універсальний редактор

Вкрай простий, але зручний додаток для різних дій. Можна і обрізати фотографію, і додати колаж. Є функція видалення дефектів на шкірі. Може красиво обробити колір фотографії, так як тут велика база вже налаштованих колірних ефектів. Їх дуже багато, всі вони зовсім різні, але ось переключатися між ними не саме приємне і зручне заняття.

Кращі програми для обробки фото для Instagram

Як завантажити фотографію з Instagram?

Програми для обробки фото для Instagram ми вже розглянули, але що, якщо потрібно завантажити чиюсь фотку? Це робиться дуже легко за допомогою різних програм на кшталт цих: Video Downloader for Instagram, FastSave for Instagram, Save & Repost for Instagram і Загрузитель для Instagram. Скачивайте одну з них і робіть наступне:

Для початку відкрийте потрібну вам фото або відео безпосередньо в соціальній мережі. Після чого у верхньому правому куті натисніть на три точки для виклику контекстного меню в Инстаграме. Натиснувши на меню, виберіть у вікні кнопку «Копіювати посилання». Відкриваємо наш додаток і вставляємо цю саму посилання в спеціальну область, у кожного додатка вона своя. Потім виконуємо всі потрібні маніпуляції, і фотографія скачується.

Подробиці про скачуванні фото з допомогою програм – у статті за посиланням.

Вибираємо найкраще додаток для додавання мордочок і косметики на фото

Мордочки на фото – поширене явище, і цьому можна знайти дуже забавне пояснення. Не ну а що, це досить весело. А ось з цими додатками можна непогано так повеселитися, додавши пару курйозних пикч.

Perfect365 – заради макіяжу

Ще один представник редагування особи, тільки в цьому випадку він спеціалізується більше на додавання різних об’єктів. Можна додати макіяж, зачіску тощо. Дуже велика база всяких эффектиков, мабуть, краще додаток для прикрашення особи косметикою. Є навіть маски з штучним інтелектом.

Кращі програми для обробки фото для Instagram

Але в іншому додаток зовсім не годиться. Там більше і немає інших функцій, крім додавання макіяжу, зачісок, брів і всякого різного.

Snapchat – найкраще для мордочок

Снепчат спеціалізується не як фоторедактор, але, тим не менш, це не заважає йому бути одним з кращих програм для додавання мордочок. У неї можна додати дуже багато всього на особу, в тому числі мордочки, маски, колажі і рамки. Все це красиво анімоване і намальовано, можна навіть відео знімати!

Кращі програми для обробки фото для Instagram

Висновок

Це основні програми, які отримали найвищі бали від користувачів Instagram. Насправді їх у кілька разів більше, але принцип роботи однаковий. Рекомендуємо вам не випробовувати долю і вибрати що-небудь із запропонованих варіантів, так як ймовірність знайти щось краще прагне до нуля. Якщо запропонованого матеріалу виявилося недостатньо, у нас знайдеться ще одна стаття про програми для обробки фотографій.

Моя довідка - Корисні поради