Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

Успішний акаунт Instagram, як і будь-блог, вимагає не безцільного заповнення всім, що ви бачите. Набагато більше передплатників ви знайдете, якщо будете дотримуватися якоїсь певної теми для Инстаграма. Розберемо деякі нюанси вибору тематики профілю.

«Розвідка» перед створенням облікового запису

Перед тим, як почати реєстрацію, досліджуйте ринок. Починати просування краще зі свого міста, і вже потім розширювати географію. Тому потрібно переглянути популярні акаунти у вашому місті, відзначити для себе цікаві фішки і скласти список примірних тематик, які вже є. Там же раджу написати, наскільки ці ніші заповнені.

Не забудьте прочитати про те, як використовувати хештеги для просування в Instagram.

Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

А потім приходить час аналізу отриманих даних. Так ви зможете з’ясувати, в якій сфері ви зможете втиснутися і отримати свою аудиторію. Цурайтесь тим-мільйонників, як їх називає один мій друг.

Як приклад можу навести так звані «групи осуду». Наприклад, в нашому місті є такий запис, який називається «Курки *назва міста*», куди ображені хлопчики пишуть, які погані дівчатка, вказуючи контакти і докладаючи фотографії. Точніше, це не один аккаунт. Їх 10. І це кількість видав тільки пошук за назвою, аналогічних профілів насправді в рази більше. Природно, ви загубитеся в цій «оригінальності». Але тут потрібно враховувати і зацікавленість людей.

«Скарбниця» тим для блогу в Instagram

Насправді скарбницю тим для блогу в Instagram ви бачите кожен день в дзеркало. Не можна просто загугліть щось і отримати те, що принесе вам популярність і гроші. Якщо б це працювало так, всі були б мільйонерами.

Тому докладіть зусиль. Адже якщо ви вирішили, що зможете вести блог, який буде цікавий людям, вже тематику придумати буде легше легкого.

Але на випадок, якщо це не про вас, наведу тут невеликий список тем для Инстаграма.

  • Найгірші місця міста. Та й взагалі що-небудь похмуре обов’язково приверне передплатників;
  • Путівник по барах. Серйозно, якщо ви будете залишати свої рецензії на відомі і не дуже злачні місця, більшість тусовщиків міста обов’язково підтримає вас;

Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

  • Депутат дня. Ця тема тут неспроста. В Instagram особисто я взагалі не натикалася на сатиричні або аналітичні профілі про політику. Я не закликаю зараз сміятися над нашим режимом, адже політик може бути і зарубіжний. Але ця ніша дійсно зараз вільна. Ну або майже. У всякому разі, нічого цікавого там поки не трапляється.

Яку тему обрати?

Тут все елементарно просто. Якщо ви вже провели аналіз, вивели кілька напрямків і мечетесь, вибирайте те, що ближче. Якщо робота з відомими акаунтами ще не була проведена, повертайтеся до першого пункту, це дійсно важливо.

Отже, щоб було зрозуміліше, зараз розберемо на моєму прикладі. Припустимо, я провела аналіз і вирахувала три цікавих, але малорозвинених напрямки: криповые місця, походи по барам та стьоб над політикою.

Розберемо все по пунктах, починаючи з кінця. Політика. Спершу відповідаю собі на питання: «Я взагалі не розбираюся в політиці?». Відповідь буде «Ні».

Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

Наступне питання: чи готова я нести відповідальність за наслідки від ведення мого блогу? Ні, звичайно, я не хочу людей у формі біля своїх дверей.

Йдемо далі. Я взагалі не розбираюся в барах? Та не дуже, у мене немає на це грошей, я заробляю на життя написанням статей. Ну і, власне, далі йти безглуздо.

Тепер криповые місця. Розбираюся я в цьому? Знаю пару місць, селище-привид один, лікарню. Готова я нести наслідки за блог? Враховуючи тематику, левова частка передплатників буде молодше 18 років. Може, навіть молодше 16. Вони будуть їздити на «мої» місця, бігати там від бомжів… Чесно кажучи, де криповые фотографії, там і суїциди, а там і звинувачення в доведенні. Але я б вибрала саме цю насправді, тому що вона класна.

І ви повинні вибирати тематику саме так:

  • Я розбираюся в цьому?
  • Я готовий нести відповідальність за блог?

Якщо обидві відповіді позитивні – вперед без страху і сумнівів! А про те, як створити “Особистий блог” в Инстаграме, ви довідаєтеся в нашому матеріалі.

Популярні і не дуже теми для блогу в Instagram

Зараз дуже популярна тема подорожей. І блогів на цю тематику купа. Починаючи тими, хто знімає пентхауси, і, закінчуючи тими, хто їсть тарганів, щоб заощадити і купити квиток додому. І це той випадок, коли пропозицію перевищує попит. Instagram пересичений подорожами.

Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

Тема життя теж популярна. Я не знаю, як її назвати. Люди просто викладають фотографії зі свого життя. Попит на ваш аккаунт такої тематики буде, тільки якщо у вас захоплююча життя.

Кращі ідеї ваших постів і теми для Инстаграма

Приколи без реєстрації та СМС. Дуже поширена тема. Починаючи спеціалізованими акаунтами і закінчуючи медійними особами – абсолютно все викладають «смешнявки». І це може бути цікаво, якщо гумор дійсно хороший, а не з однокласників. І якщо це ваш власний гумор, а не завантажені відео.

Вибрати тему з розумом – третина успіху. Друга третина – робити хороший контент. Та своєрідна «вишенька на торті» – грамотне просування. Зберіть свій блог так, щоб люди були задоволені вашим контентом і йшли прямо до вас в руки.

Моя довідка - Корисні поради