Краща програма для Инстаграма для фото публікацій

Фото, набагато краще обробляти в фотошопі з комп’ютера. І завантажувати їх після цього зручно також через комп’ютер. І як же боляче іноді обрізати фотографію, над якою ми працювали не одну годину, тільки тому що в Instagram є обмеження на розмір фото. Але рішення є. Існує програма для Инстаграма для фото-публікацій, яка не буде обрізати ваші зображення.

Є багато способів опублікувати фото з ПК. Я вкажу проги, перевірені особисто мною, і в функціоналі яких можу бути впевнена особисто.

InstaPic

Повноцінний клієнт для Instagram – дозволяє писати коментарі, ставити лайки, підписуватися, викладати пости і так далі. Хіба що Діректа немає і дизайн дещо відрізняється від звичного нам Инстаграма. В іншому досить непогана і функціональна програма.

Краща програма для Инстаграма для фото публікацій

Instagram Poster

Це не зовсім програма для викладання фото в Instagram. Вона створена для автопостинга. Тобто, ви запускаєте її, даєте список завдань, і вона викладає фото за вашим планом. Тим не менш, вона викладає, а значить годиться і для одноразових публікацій.

Краща програма для Инстаграма для фото публікацій

Порівняння характеристик

Додаток InstaPic Instagram Poster
Функціонал 8 з 10

Широкий функціонал. Дозволяє не тільки публікувати матеріали, але і відповідати в коментарях, ставити лайки і так далі. Загалом, майже повноцінна альтернатива офіційним додатком.

5 з 10

Фото викладає. Може навіть працювати вашим особистим помічником і викладати фото хоч на місяць вперед за рахунок автопостинга. Але програє у порівнянні з InstaPic.

Зручність 7 з 10

Зручний дизайн, розташування іконок близький до офіційного додатком. Псує це зручність лише те, що працює програма тільки на Windows 10.

7 з 10

Ставлю однакову кількість балів лише за те, що у Postera немає абсолютно нічого зайвого в дизайні.

Безоплатність 10 євреїв з 10. 10 євреїв з 10.

 

Викладаємо фото без обрізки

Для тих, хто не хоче обрізати цінний кадр, гуру-програмісти розробили програми, які дозволяють додати фото в Instagram без кадрування.

Bluestacks

Блустакс – повноцінний емулятор Android. А значить, встановивши його, ви зможете ользоваться будь-яким додатком Play Market. Тому все, що нам потрібно зробити після установки – це прив’язати акаунт Google завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram і увійти в свій аккаунт. Надалі користування буде точно таке ж, як і через телефон. Але величезним плюсом є саме програми з Маркету. Ви можете, наприклад, завантажити додаток з фільтрами або додаток для репоста. Та що завгодно, все залежить від вашої фантазії.

Краща програма для Инстаграма для фото публікацій

Gramblr

Gramblr, мабуть, найпопулярніша програма для Инстаграма для фото. І одним з її переваг є можливість викласти фото без обрізки, підтягнувши її під формат Instagram. Не звертайте уваги на те, що дизайн схожий на Mail.ru, Грамблр – програма, якою користуються люди по всьому світу.

Краща програма для Инстаграма для фото публікацій

Порівняння програм

Додаток Bluestacks Gramblr
Функціонал 9 з 10

Функціонал величезний, перетворює комп’ютер в пристрій на Андроїд. Можна навіть Retrica встановити, якщо захочеться обробити фото.

8 з 10

Зрозуміло, може менше, ніж Блустакс, але свої функції виконує «на ура».

Зручність Не бачу сенсу ставити оцінку тут, адже в підсумку ви отримуєте офіційне додаток Instagram. 8 з 10

Приємний дизайн, все під рукою. Було б 10, якби схожість з mail.ru не викликала «в’єтнамські флешбеки»

Безоплатність 10 євреїв з 10. 10 євреїв з 10.

 

Недоліки і переваги програм

Ніщо не зовсім і має свої плюси і мінуси. Так і використання програм для публікації або обробки фото має свої позитивні і негативні сторони.

Плюси:

  • Основною перевагою є безпека – паролі зберігаються у вас у записі, ніхто їх не забере, ви залишитеся при своїй;
  • Так зручніше заливати фото після обробки матеріалу, наприклад, з фотоапарата або після Фотошопу. Не потрібно підключати телефон, перекидати зображення, потім завантажувати їх в інтернет;

Мінуси:

  • Потрібно качати програму, розбиратися з нею, щось там думати. Воно вам треба? Простіше скористатися онлайн-сервісом. Якщо ви вперше про них чуєте, це не моя вина, стаття-то в кінці кінців саме про програми;
  • Деякі програми розраховані на користувачів, яким потрібна купа функцій. Тому вони платні. Але, якщо вам потрібно просто залити кілька фото, це буде марна трата грошей – в цьому випадку вже краще витратити час і перекинути зображення на телефон, а звідти – безкоштовно – в Instagram.

Висновок

Програма для фото в Instagram без обрізки існує. І навіть не одна. Але ви повинні враховувати, що в будь-якому випадку публікація буде квадратною. І якщо ви публікуєте прямокутників картинку з дрібними деталями, цих деталей точно не буде видно. Тому при публікації без обрізки думайте добре над вибором фотографії. Над вибором програми теж задумайтеся, адже з комп’ютера в Инстаграме набагато зручніше і переглядати стрічку і писати і переглядати коментарі і так далі. З цієї точки зору я б порадила вам InstaPic. Це мій особистий фаворит, дуже хороший додаток. Але вибирати належить вам. І я вірю, що ви знайдете своє рішення цієї проблеми. Програм багато, але у вас вже є невеликий багаж інформації, щоб не загубитися в цьому буйстві. Удачі.

Спеціально для Інста-бізнесменів: “Програми для створення реклами в Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради