Контент в Instagram (Instagram)

Контент в Instagram (Instagram)

Як поліпшити контент в Instagram?

Як зробити запис в Instagram краще? Який контент публікувати на майданчику, і які правила роботи застосовувати ЅММщику?

Красиві фотографії

Намагайтеся розміщати на сторінці красиві унікальні фотографії. А щоб власноруч не зменшити органічний охоплення аккаунта, відмовтеся або хоча б мінімізуйте використання банерів.

Приклади:

Контент в Instagram (Instagram)

Непривабливим знімків – саме місце в «галереї»

Під «галереєю» в даному випадку мається на увазі кілька фотографій, розміщених в одному пості. Користувач знайомиться з публікацією, перегортаючи один кадр за іншим. Це прекрасне рішення для тих, хто змушений заливати в Instagram некрасивий контент. Наприклад, медичні фотографії.

Не використовуйте колажі

Соціальна майданчик Instagram – не найвдаліше місце для постінга колажів. І причина цьому лише одна – подібний контент погано виглядає.

Підписи

Це те, що повинно бути під кожним постом. Якщо вам нема чого сказати, дочекайтеся більш підходящого моменту. Але не потрібно заливати картинки на сторінку «для галочки». Виберіть найбільш релевантні хештеги і зробіть їх частиною підпису.

Авторський та оригінальний контент

Якщо раніше унікальний контент створювався на добровільних засадах (за бажанням користувачів), то тепер Instagram рішуче налаштований на повне винищення пекельної копіювальної машини.

Всі складові контенту повинні бути авторськими. Користувачам забороняється дублювати підпис під власними постами. Що стосується сторінок магазинів і майстерень, то споживачі хочуть бачити вартість товару саме в підписі.

Адаптація контенту під Instagram

При створенні нового контенту пам’ятайте про ліміти системи:

  • Максимальний об’єм тексту: 2200 символів;
  • Рекомендований розмір зображення: 1080х1080рх;
  • Допустима кількість хештегов: 30 штук;
  • Кількість зображень у галереї: 10 штук;

Не забути скопіювати

Контент в Instagram (Instagram)

Примітка: посилання на ВКонтакте, в соціальній мережі Instagram не клікабельні.

Посилання на інші зовнішні ресурси також не працюють на майданчику. В Instagram відсутнє форматування тексту, тому користувачі змушені здійснювати розбивку на абзаци самостійно, а також додавати смайли для емоційного забарвлення тексту.

Залученість

Публікуйте тільки цікавий, корисний і захоплюючий контент. В іншому випадку ви ризикуєте стати жертвою внутрішнього алгоритму системи, який «бракує» непопулярні запису. Щоб користувачі охочіше взаємодіяли з вашим контентом, влаштовуйте для них призові конкурси, проводите серйозні і смішні опитування, придумуйте квести.

Stories та онлайн-трансляції

Хочете налагодити хороший контакт і довірливі стосунки з клієнтами? Використовуйте для цих цілей історії і трансляції. Грамотне застосування доступних на майданчику форматів забезпечить вашим фоловерам різноманітність.

Підсумки

  • «Наповнюйте» особистий профіль з розумом і зі смаком;
  • Використовуйте галереї, якщо хочете показати аудиторії не самі упереджені знімки;
  • Створюйте оригінальний контент;
  • Слідкуйте за трендами соціальної мережі і адаптуйте під них контент;
  • Регулярно працюйте над підвищенням залученості користувачів.
  • Моя довідка - Корисні поради