Комерційний канал YouTube

Комерційний канал YouTube

Не секрет, що видеоблогеры витрачають свої зусилля не від нічого робити. Вони створюють комерційні канали на популярному відеохостингу, і знімають цікавий контент як мінімум для того, щоб на цьому заробляти.

Як створити комерційний канал?

Перш ніж почати робити перші кроки по наміченому шляху, слід усвідомити дуже важливий момент. На YouTube існує величезна конкуренція. Кожен, хто володіє навичками зйомки і монтажу, хоче завоювати якомога більше глядачів і урвати копієчку. Більш того, конкуренція зростає з кожним днем, і це явище нікуди не дінеться.

Якщо вам нічим виділитися з натовпу, можливо, не варто й починати? А якщо є креативні ідеї на цей рахунок, то сміливо приступайте до їх втілення. Постарайтеся створити щось нове, унікальне, відмінне від набридлих стандартів. Не копіюйте популярних людей. Вам необхідно створити власне ім’я.

Оформлення каналу на YouTube

Ключові умови – це релевантність і висока якість матеріалів. Визначтеся з головною тематикою нового проекту. Оформіть канал таким чином, щоб ідея і її втілення не викликало жодних запитань у публіки. Не намагайтеся заманити глядача хитрістю. Вибирайте тематичні напрями, які користуються попитом на майданчику.

Створення унікального контенту

Вчіться знімати самі або співпрацюйте з тими людьми, хто вміє робити це професійно. Нинішня аудиторія дуже прискіплива. Її складно вивести на позитивні емоції, здивувати, приголомшити. Люди бачили все і навіть більше. Ваша мета – знайти віддану й активну аудиторію. Ви повинні стати прикладом, натхненником, мотивуючим людиною.

Створюйте корисний контент. Кожне відео повинно мати певну цінність для ваших передплатників.

Оптимізація відео

Вчіться працювати з ключовими словами (використовуйте Wordstat), прописувати теги, створювати грамотні опису до відеороликів.

Монетизація каналу

YouTube пропонує власникам каналів різні способи заробітку. Припустимо, ваш канал налічує кілька десятків роликів, під якими активно ведуться обговорення. Вас дивляться, люблять, підтримують лайками? Тоді саме час підключити партнерську програму. Шукайте відповідні варіанти, їх багато. І мова йде не тільки про прямий партнерці від відеохостингу.

Розкручений канал з великою аудиторією передплатників дасть можливість заробляти на продажі місць для реклами. Напевно, ви нерідко стикаєтеся з цим, переглядаючи відео інших блогерів. Це приносить хороший дохід. І це саме те, до чого потрібно прагнути.

Моя довідка - Корисні поради