Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Є багато способів спілкування в мережі. Разом з двохтисячних пішли в минуле форуми, і прийшли соціальні мережі та месенджери. Основна відмінність цих сервісів в тому, що в соцмережах є сторінка, на якій ви можете публікувати різного роду контент. І, як наслідок, там є можливості для передплатників висловити свою думку про те, що ви робите. Звичайно, не завжди це добре – завжди будуть хейтеры, які хочуть відбити у вас бажання вести запис, залишаючи негативні коментарі в Instagram. Розберемося з цими негативщиками та іншими особливостями коментів.

Як в Инстаграме відповісти на коментар?

Щоб було цікавіше, уявімо гіпотетичну ситуацію. Ви продали, припустимо, комплект наклейок вульгарного змісту. І клієнт у коментарях у досить грубій формі скаржиться, що вони були недостатньо вульгарними. Вам потрібно відповісти, що на ваш скромний погляд навіть кісточка на фотографіях п’ятдесятих змушує бентежитися. Як це зробити? Дуже просто. Розглянемо алгоритм дій для комп’ютера і телефону.

Через комп’ютер

Щоб наблизити функціонал комп’ютерної браузерної версії до повноцінного, іноді необхідно використовувати мобільну версію. Але не у випадку з відповіддю на питання «Як в Инстаграме відповісти на коментар?». Нам досить буде використовувати браузер. Це ми і зробимо.

 1. Відкриваємо Инсту і авторізуємось в профілі.
 2. Знаходимо публікацію потрібну позначку користувача.
 3. Під нею буде кнопка «Відповісти», по ній ми і тиснемо.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 4. У нижньому полі вводу коммент з’явиться нік користувача, і ми зможемо надрукувати свою відповідь.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 5. Залишається натиснути на кнопку «Опублікувати».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Через телефон

Через мобільний пристрій є два способи. Розглянемо обидва, щоб ви були у всеозброєнні.

Стандартний спосіб:

 1. Знаходимо публікацію і натискаємо на «Подивитися всі коментарі».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 2. Відкриються всі відгуки інших людей, і біля кожного підпису буде кнопка «Відповісти». Далі алгоритм дій той же, що і з комп’ютера. Клікаємо на «Відповісти».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 3. У вікні, пишемо свої думки і тиснемо «Опублікувати».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 4. Ваша запис з’явиться під коментарем на який ви відповіли.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Через повідомлення:

 1. Все просто, у повідомленнях знаходимо слова користувача.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 2. Під ними буде кнопка «Відповісти». Тиснемо по ній.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 3. Поле вводу з’явиться тут. Пишемо свою відповідь і тиснемо кнопку «Опублікувати».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 4. Після успішної публікації в правому верхньому куті з’явитися напис «Опублікований коментар…».
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Як зазначити людини в коментарях?

Суперечка з покупцем зайшов у глухий кут, і вам потрібні аргументи. Благо, ви знаєте іншого клієнта, з яким ваш товар сподобався настільки, що вся стіна над ліжком обвішана їм. Треба як-небудь його згадати. В даному випадку відмінності згадки через телефон від згадки через комп’ютер настільки малі, що я не буду ділити інструкцію. Але вам потрібно буде дізнатися нік користувача. Його можна знайти в адресі – він знаходиться відразу після «Instagram.com/». Простіше буде просто відкрити сторінку і подивитися там – в телефоні він буде в самому верху.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

На компі – написаний великими літерами поруч з «Підписки» або «Підписатися», якщо ви ще не підписані. Далі все буде простіше нікуди.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Алгоритм наступний:

 1. Відкриваємо коменти.
 2. Пишемо @.
 3. Необов’язково вводити весь нік, якщо людина є в підписках, вже після перших літер з’являться потенційні варіанти. Просто вибираємо потрібний. У одному коментарі можна згадувати кілька осіб.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 4. Пишемо те, що хотіли сказати, і натискаємо на «Опублікувати».

Як закрити коментарі в Instagram?

Припустимо, вам набридло писати взаємні докори і сперечатися, і ви хочете закрити можливість відповідати під постом. Зробити це через налаштування досить трудомістко. Там вам потрібно додавати кожного хейтера в список тих, чия думка вас не хвилює. Або можна в цілому дізнатися, як закрити коментарі в Инстаграме на конкретний пост, і робити це з кожною публікацією, відповіді на яку вам не потрібні.

Розглянемо найпростіший, через пост:

 1. Відкриваємо потрібний пост.
 2. Тиснемо по трьом точкам над правим кутом зображення.
 3. Вибираємо «Відключити коментарі».

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Як приховати коментарі користувача за допомогою функції Restrict?

Параметри конфіденційності дають можливість більш тонкої настройки сторінки. Instagram називає цю функцію Restrict. Але в налаштуваннях цього слова немає.

Тому просто робимо наступне:

 1. Відкриваємо свій профіль.
 2. Тиснемо з трьох горизонтальних лініях у правому верхньому куті.
 3. Внизу знаходимо «Налаштування».
 4. Клацаємо за пунктом «Конфіденційність».
 5. У розділі «Взаємодія» тиснемо на «Коментарі».
 6. Тут ви можете дозволити або заборонити коменти певним користувачам. При бажанні можна також включити фільтр і автоматично приховувати відповіді з певними словами.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Як видалити коментар?

З допомогою інформації про те, як відзначити людини в Инстаграме в коментарях, ви спробували аргументувати свою правоту. І в підсумку Ви прийшли до консенсусу, з’ясували, що, замість замовлених людиною наклейок, випадково вислали йому пак з Ріком і Морті. І спільним рішенням було позбутися від цієї лайки в коментах. Як видалити коментарі в Инстаграме? Розглянемо як мобільний, так і стаціонарний пристрій.

Через телефон

З тим, як видалити відповідь людини через гаджет, все дуже просто. Невеликий алгоритм такий:

 1. Відкриваємо публікацію.
 2. Тиснемо по комментам, щоб відкрити всі.
 3. Клікаємо по непотрібному.
 4. Якщо їх кілька, можете натиснути на кілька.
 5. Тиснемо по іконці з сміттєвим баком в правому верхньому куті.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Через комп’ютер

Через комп також можна управляти зовнішнім виглядом запису в профілі. Робиться це так:

 1. Відкриваємо пост.
 2. Наводимо мишку на комент.
 3. Клікаємо на що з’явилися в правій частині три точки.
 4. З’явиться невелике меню вибираємо «Видалити».

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Як знайти свої коментарі до чужих постів?

Щоб все було чесно і чисто, потрібно почистити і свої коментарі Instagram, які ви залишили під постами цього користувача. У додатку є функціонал, який може показати всі вподобані запису. З коментуванням це так не працює. Тож ви можете зробити це наступним чином. Відкрийте пост через браузер, затисніть Ctrl+F і введіть свій нік. Так ви зможете знайти все свої відповіді. На жаль, це – єдиний спосіб.

Чому не вдається опублікувати коментар в Инстаграме?

Припустимо, ви захотіли, щоб напевно не залишилося нічого поганого, публічно вибачитися перед покупцем. Але зіткнулися з проблемою – ваш текст не публікується. З чим це може бути пов’язано і як це виправити?

 1. Спам-фільтр. Ви перевищили обмеження адміністрації, і на вас були накладені певні санкції. Таке трапляється. Потрібно почекати кілька годин. Якщо і після цього можливості не відновляться, зверніться в технічну підтримку.
 2. Хештегі. Не додавайте більше 15 міток, щоб публікувати все, що хочеться, без проблем.
 3. Посилання. Не поширюйте адресу де-небудь, крім спеціального поля профіль. В цьому немає сенсу, тому що вона не буде активна, і переходи будуть мінімальні. Якщо людині потрібно скопіювати URL, щоб потім використовувати його за призначенням, він швидше за все не буде цього робити.
 4. Занадто багато відміток користувачів. Не згадуйте більше п’яти чоловік, щоб не виникло проблем. Це також може бути розцінено як спам і привести до блоку.
  Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи
 5. Застаріла версія програми. З цим може бути пов’язана майже будь-яка проблема в соціальній мережі. Просто оновіть систему.
 6. Застарілий браузер, якщо ви використовуєте його. Також слід оновити його.
 7. Засмічене кеш. Почистіть кеш програми або браузера.

Ліміт на кількість коментарів в Instagram

Думаю, варто припинити нашу історію з розгніваним покупцем. Звичайно, вона казкова, але я не раджу вам сваритися з клієнтами, а тим більше в коментах. Щоб не виникало проблем з профілем, потрібно знати ліміти, накладені на нас. Якщо б у соціальних мережах не було жодних обмежень, спамери розвели б анархію. Раз вже мова і словах, які можна писати під постом, то і цифри я назву відносяться до них. І це 30 в годину, якщо ви в Інсте недавно, і 60, якщо більше півроку.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи

Коментарі Instagram мають найбільшу вагу для охоплення. Якщо у вас активна аудиторія, яка часто висловлює свою думку про контент, діяльність у соціальній мережі зможе приносити пристойний прибуток. Але така діяльність вимагає відмінного знання функціоналу сервісу та вміння досконало управляти своїми і чужими коментарями в профілі.

Запитання наших читачів

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи#1. З усіх акаунтів не видно коментарів, але з профілю, з якого залишили ті самі коментарі, вони видно. Як виправити? Чи можна повернути коментарі?

Це функція Restrict в дії. Користувач може обмежити коментарі окремих людей, і тоді їх (коментарі) буде видно тільки власникам облікових записів, які їх залишили, і їх авторам. Також такі користувачі не зможуть побачити, коли користувач, який обмежив доступ, знаходиться в мережі і прочитав він особисті повідомлення.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи#2. Можна приховати коменти певного користувача?

Так, в налаштуваннях приватності в розділі «Коментарі» доступні тонкі налаштування. Ви можете заборонити коментування певним особам або залишити цю можливість активної тільки для передплатників та/або передплати.

Коментарі в Instagram: розбираємо всі основи#3. Можна закрити можливість коментування?

Ви можете заборонити коментування певного поста, або погратися з настройками і залишити цю можливість лише передплатникам та/або передплати.

Якщо залишилися питання — напиши в коментарях. Також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради