Коли краще викладати фото в Instagram в будні і у вихідні дні, для лайків: найкращий час для публікації фотографій Instagram

Будь-який власник аккаунта в Инстаграме бажає щоб його фотографії обзаводилися великою кількістю лайків та коментарів. Викладаючи фото, можна помітити, що в один час передплатники активно лайкають викладене, а в інше залишаються повністю неактивними. З цього випливає висновок, що фотографії в Instagram слід викладати в певний час доби для буднів та вихідних, для набору найбільшої популярності і відгуку.

Коли ефективно викладати фото в Instagram

Насправді за кожним власником багатотисячної армії передплатників є власні хитрощі з часу розміщення фотографій. Люди готові піти на багато чого, щоб їх пости збирали максимальну кількість уваги від підписаних користувачів.

Коли краще викладати фото в Instagram в будні і у вихідні дні, для лайків: найкращий час для публікації фотографій Instagram

Часто проводяться спеціальні дослідження з приводу активності користувачів в кожну пору доби. На жаль, вони не ідеально точні — їх правдивість може мати тимчасовий характер. Але спиратися на статистичні дані має сенс — вони нададуть кращу ефективність, ніж викладання фотографій в довільний час дня і ночі.

Вся справа в тому, що користувачі не користуються соціальною мережею Instagram за суворим розкладом. Передплатники ведуть унікальну життя поза рамками інтернету — ходять на роботу, займаються спортом, розважаються з друзями та родиною. І кожен користувач знаходить різний час, щоб перегорнути стрічку новин в тій чи іншій соціальній мережі. Instagram не є винятком.

Кожен користувач за підсумком сам визначає, коли фотографії добре проглядаються, лайкаются і коментуються. Власний досвід, заснований на своїх передплатників буде працювати ефективніше будь-які сторонні поради. Поради і статистики допоможуть уникнути «шишок» на старті розвитку аккаунта, і швидше досягти бажаних знань.

В будні дні

Коли і як часто середньостатистичні користувачі будуть заходити в Instagram? Все залежить від часу доби:

  • Вранці користувачі заходять в Instagram незабаром після пробудження. Їх цікавлять посади допомагають піднятися з ліжка і мотивуватися на прийдешній день. Зазвичай перегортуються майже вся стрічка, все залежить від вільного часу.
  • Вдень люди працюють, і в Instagram їх може «занести» тільки під час перерви, наприклад, обідньої. Тому в денний час мало хто надовго затримується в онлайні. Зазвичай всі швиденько пробігають очима по оновлень, і відповідають на пару важливих повідомлень, не більше.
  • Під вечір користувачі вже вільні від своїх справ. Більшість у цей час повертається додому після роботи, прогулянки або тренування. І поки вони їдуть у транспорті, готують вдома вечерю, з’являється час заглянути в Instagram і лайкнути п’ят-десяток фотографій.
  • Після півночі більшість робочих людей сплять. Допізна засиджується зазвичай тільки молодь, тому лайки ставлять дуже слабо. З іншого боку, вночі конкуренти не викладають пости в Instagram, а значить що викладені в цей час фото стануть більш помітні для користувачів.

Коли краще викладати фото в Instagram в будні і у вихідні дні, для лайків: найкращий час для публікації фотографій Instagram

У вихідні дні

По вихідним час у людей розподіляється довільно. Відмінність — вранці люди довше засиджуються в мережі, вдень частіше беруть смартфон в руки. Напередодні робочого дня менше людей засиджуються в інтернеті допізна, а напередодні вихідного — навпаки.

Професіонали радять розосередити свої пости по трьом частинам дня. Перша — опівдні, друга — 15:00, а третя — дев’ять годин вечора. Виходячи з кожного дня, в понеділок люди активні в 5-6 годин вечора, вівторок і середу — з 3 до 4 годин дня, четвер — з 3 до 5, а в п’ятницю з 10 до 12. У вихідні дні люди активні до 11 годин ранку, і з 6 до 8 вечора.

Для лайків

Коли краще викладати фото в Instagram в будні і у вихідні дні, для лайків: найкращий час для публікації фотографій InstagramЩоб зібрати побільше лайків, доведеться по-максимуму придивитися до своєї аудиторії. Адже передплатники це не роботи, які з’являються в онлайні по строгому графіку. Крім відрізняється особистому житті користувачі розташовуються в відрізняються часових поясах, що посилить різницю в часі відвідин. Тому вгадати загальний час не вийде, доведеться довго працювати над цим.

Потрібно з’ясувати, коли основна маса передплатників залишається активною. Доведеться врахувати фактори:

  • Час постінга у акаунтів конкурентів. Якщо пости конкурентів виявляються популярними і успішними, то варто спробувати скористатися їх стратегією з часу розміщення фотографій.
  • Місце проживання передплатників. При малій кількості ознайомитися стоїть на кожному профілі вручну, в іншому випадку — скористатися сервісами статистики Инстаграма.
  • Рід зайнятості передплатників і цільової аудиторії. Це можуть бути офісні працівники, студенти і школярі, молоді мами в декреті і так далі. Від цього залежить час перебування користувачів у мережі.

Залишається тільки експериментувати і спостерігати за статистикою своїх фотографій. Для детального відстеження статистики користувачі підключають бізнес-профіль в налаштуваннях облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради