Кіркорова Алла Вікторія Instagram: нові фото і відео в 2019 році, офіційна сторінка, біографія

Бути народженим від знаменитості – це нелегка праця, але одночасно з цим величезна кількість самих різних привілеїв і задоволень. Наприклад, не так давно, в честь дня народження дочки, Філіп купив віллу в Майямі. Вибір будинку здійснювався разом з не менш знаменитим співаком Басковим. Його видно в instagram Алли-Вікторії Пилипівни Кіркорова, який можна знайти за словом allavictoriyakirkorova. Цей процес здійснювався протягом півроку.

Біографія Алли-Вікторії Кіркорової

Тема даного питання дуже затребувана і популярна, на світ з’являються діти, таким досить незвичайним способом. Алла-Вікторія народилася 26 листопада 2011 року в США. Як суспільство дізналося, відразу пішли різні обговорення даного питання, причому досить бурхливі.

В основному вони стосувалися того, де ж мати дівчинки і хто це власне є. Щоб припинити численні чутки, співак зробив заяву щодо того, що дочка була народжена від сурогатної матері. Ім’я та дані цієї жінки тримаються в найжорстокішому секреті, відомо ім’я – Анастасія. До речі, у дівчинки є брат, різниця з яким у неї складає 7 місяців. Це є свідченням того, що діти народжені від двох жінок.

В кінці лютого вона приїхала в Підмосков’ї і стала жити у тата. Через два місяці було проведено православне хрещення дівчинки. Її хрещеними стали Наталя та Андрій Малахов.

Офіційна сторінка Инстаграмм Алли-Вікторії Кіркорової

Кіркорова Алла Вікторія Instagram: нові фото і відео в 2019 році, офіційна сторінка, біографія

Не так давно з’явився instagram Кіркорова Алли-Вікторії. Вже після першого погляду на фото стає зрозуміло, як дівчинка талановита і розвинена. Вона співає, займається танцями і декламує серйозні вірші. Перший раз дівчинка з’явилася на сцені, коли їй виповнилося п’ять років. Це був танцювальний номер з балетом Духовий.

З усіма творчими здібностями дочки Кіркорова можна ознайомитися на її офіційній сторінці. Користувачі і передплатники можуть зустріти такі фото, як:

 • Читання тексту Саші Чорного;
 • Сестра з братом беруть участь у показах;
 • Діти артиста часто беруть участь у світських заходах разом з батьком.

Влітку в Сочі пройшов конкурс Нова хвиля, де було проспівано Зайка моя. Діти Філа на сцені, як подія, що стало справжнім піком на південних концертних підмостках.

Поряд із загальною публічної світським життям батько досить активно стежить за сімейними справами. Тато постійно грає з дітьми , робить покупки в магазинах, сім’я досить багато часу проводить у подорожах. За численними фото і відео на офіційній сторінці можна зрозуміти, як дочка намагається бути схожим на тата. Схоже загальну поведінку, характерні манери і численні корисні звички. У свій вік Алла-Вікторія є великою модницею, в магазинах вона часто підбирає вбрання. Дівчинка обожнює вбрання, любить спілкуватися, з задоволенням приймає увагу.

Фото та відео в Instagram Алли-Вікторії Кіркорової

Перегляд фото та відео на офіційних сторінках соціальної мережі дає зрозуміти, що артист досить часто подорожує по світу і бере з собою дітей. Не так давно в мережі з’явилася велика кількість фото, на яких видно, як Пилип з сином і дочкою відвідав Париж. Син і дочка з величезним азартом фотографуються поруч з Ейфелевою вежею.

Є чимало фотографії в инстаграмме, де можна побачити, що діти багато часу проводять серед сім’ї:

 • Син і дочка зірки часто гостюють у Болгарії, приїжджаючи до дідуся.
 • Їздять на півострів Крим.
 • Проводять час за творчістю, постійно малюють і роблять вироби.
 • Співак ідеально справляється з покладеним на нього роллю люблячого батька. Ходять слуги, що він починає замислюватися про третього малюка, сестрі або братика Кіркорової.

  Висновок

  Кіркорова Алла Вікторія Instagram: нові фото і відео в 2019 році, офіційна сторінка, біографія

  Як можна судити з инстаграму і офіційному сайту Алли-Вікторії Кіркорової. – це чудова талановита дівчинка, яка вражає своєю красою, величезною кількістю здібностей і любов’ю до свого батька і брата. Якщо в списку фалловеров ще немає цієї сторінки, варто обов’язково скачати додаток і підписатися на Аллу Пилипівну, Мартіна і на його батька. Позитивні емоції у инстаграме будуть в цьому випадку гарантовані.

  Моя довідка - Корисні поради