Карусель в Instagram: ТОП-9 ідей + як зробити

В цій статті ви дізнаєтеся:

  • Що таке карусель в Інстаграм.
  • Як додати карусель на свій аккаунт: з телефону і комп’ютера.
  • 9 ідей для постів-каруселей.

Все поради та рекомендації, описані в статті, актуальні в 2021 році.

Що таке пост-карусель?

Карусель в Інстаграм – це формат постів в яких можна завантажити від 2 до 10 фотографій/відео. Картинки і ролики в каруселі можна гортати – вправо і вліво.;

За допомогою каруселі можна опублікувати міні-презентацію, показати фотографії товару з різних ракурсів (а також додати огляд в форматі відео), завантажити панорамне фото.

Також, цей формат постів ідеально підходить для постів-розповідей про подорожі. Ви можете написати опублікувати відразу 10 фотографій з поїздки на море, а в описі додати текст-враження про поїздку.

Як зробити карусель в Інстаграм: інструкція

Перейдемо до практичної частини статті: опублікуємо карусель в Instagram-акаунті. Спочатку з телефону, а потім – з комп’ютера.

З телефону

Відкрийте додаток Instagram на смартфоні і натисніть на іконку «плюсик» – це функція завантаження фотографій і відео. Відкриється бібліотека знімків. Виділіть одну фотографію, а після – відзначте всі знімки, які хочете додати в карусель.

Додаємо фотографії в карусель

Як бачите, кожна фотографія позначається цифрою – від 1 до 10. Саме в такому порядку зображення будуть відображатися в Instagram-каруселі. ;;

Після того, як ви оберете потрібну кількість фото – наприклад, 5, – натисніть «Далі». На наступному етапі можете накласти фільтри на кожен знімок по-окремо.

Щоб видалити зайву фотографію з каруселі, натисніть «Назад». Відкриється бібліотека фотографій – приберіть непотрібний знімок (зніміть з нього галочку).

На завершальному етапі публікації поста-каруселі додайте підпис – будь-який текст: наприклад, емоції про поїздку на море, думка про прочитану книгу, що продає пост про навчальний курс. Можете відзначити користувачів, які є на знімках або додати геолокацію.

З комп’ютера

Опублікувати пост-карусель можна з комп’ютера. Для цього нам знадобиться сервіс «Паразайт». Це інструмент для відкладеного постінгу в Інстаграм.;

Зайдіть на сайт «Паразайта» і пройдіть реєстрацію. Потім – додайте свій аккаунт в особистому кабінеті: вкажіть логін і пароль. Не переживайте, це безпечно: всі дані повністю зашифровані.

В особистому кабінеті натисніть «Додати публікацію».

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити

У вікні додавання публікації натисніть на іконку фотоапарата. Завантажте від 2 до 10 знімків.

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити

Після цього виберіть потрібну дату і час для відкладеної публікації. Пост-карусель буде опублікований на ваш обліковий запис – автоматично.;

9 ідей для каруселі

Пост-карусель в Instagram можна використовувати для різних цілей. Розглянемо 9 ідей того, як ви можете застосовувати їх на своєму акаунті.

Міні-презентація

Це актуально для комерційних акаунтів. Ви можете зробити міні-презентацію. Кожна фотографія – це окремий слайд.;

Попередньо підготуйте картинки для міні-презентації: додайте на них текст, графіки, таблиці. Для цього використовуйте будь-який графічний редактор – ми рекомендуємо Photoshop.

Продовження тексту

В Інстаграм є обмеження на кількість символів в підписі до фото – всього 2 000 символів. Це обмеження можна обійти за допомогою каруселі.

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити Так виглядає продовження тексту в каруселі

Першу частину тексту розмістіть в підписі, а продовження – в каруселі. Найпростіший формат – це дописати пост в нотатках на телефоні і зробити скріншоти цього тексту. Головне, щоб вийшло не більше 10 скріншотів.

Панорамне фото

Ви можете розділити одне панорамне фото на 10 частин. Користувачі будуть гортати такий «безшовний» знімок. Це виглядає дуже ефектно. Створюється враження нескінченної фотографії.

Знімки товару

Якщо у вас інтернет-магазин, то ви можете завантажити до 10 фотографій одного товару. Це дуже зручно. Таким чином, можна показати свій продукт потенційним покупцям з різних ракурсів.

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити Демонстрація продукту в каруселі

Це помітно підвищить конверсію в продажу, а також підвищить довіру аудиторії до продукту.;

Інструкції

Робіть докладні покрокові інструкції у форматі каруселі. Це дуже просто: кожен екран (кожна фотографія) – один крок.

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити Пост-інструкція

Такий формат набагато зручніше звичайного тексту.

Добірки

Чи можете робити пости-добірки. Наприклад: 7 книг, які варто прочитати маркетологу; 5 фільмів, які змусять вас сміятися.

Карусель в Instagram: ТОП 9 ідей + як зробити Це добірка

Кожна фотографія – це рекомендація одного фільму, книги або інтернет-сервісу – в залежності від тематики вашого облікового запису.

До/після

Пост-карусель – це відмінний формат для постів в форматі « до після”. Ви можете показати свій результат роботи. Наприклад, якщо ви – фітнес-інструктор, то можете продемонструвати результати схуднення своїх клієнтів.

Відповіді на питання

В каруселі можна відповідати на запитання передплатників. Наприклад, на першому знімку – питання, а на другому – ваш докладну відповідь. Таким чином, можна відповісти на 5 запитань в одній публікації.

Відгуки

Пост-карусель дає можливість публікувати до 10 відгуків клієнтів в одному пості. Наприклад, на першій фотографії нехай буде знімок товару, а на наступних – відгуки про цей продукт.

Підсумки

Тепер ви знаєте, що таке карусель в Інстаграм і як додати такі пости в свій аккаунт. Зараз цей формат – справжній тренд. Намагайтеся робити якомога більше публікацій у вигляді каруселі, щоб підвищити залученість аудиторії.;

Моя довідка - Корисні поради