Канали для заробітку в Телеграм (Telegram)

Канали для заробітку в Телеграм (Telegram)

Завдяки стрімко розвиваються інтернет-технологій більшість користувачів соціальних майданчиків забезпечили собі хороший прибуток в мережі. Всі вони вдаються до різних способів заробітку, оскільки їх вибір воістину великий. В Інтернеті можна отримати дохід від майнінгу, трейдингу, участі в партнерських програмах і виконання різних завдань. І це далеко не всі варіанти!

Але в даній статті мова піде не про можливі способи отримати гроші в мережі, а про заробіток за допомогою месенджера Телеграм. Це порівняно нова соціальна майданчик, але її популярність зростає з кожною хвилиною. Саме це приваблює рекламодавців зі всього світу. Вони шукають попит для своїх пропозицій. Отже, як заробити в Telegram без інвестицій?

Канали для заробітку в Телеграм:

Легкий заробіток

Вашій увазі запропоновано Телеграм бот «Легкий заробіток». Користувачеві будуть запропоновані канали, на які йому необхідно підписатися. За це і проводиться оплата в розмірі від 0.24 рубля за 1 підписку. Мінімальна сума для виведення становить 15 рублів. Зароблені кошти можна вивести на електронні гаманці Qiwi і Яндекс. Реферальна система має 2 рівня. Перший рівень – 10%, другий рівень – 2%.

Гроші за підписки

Цей бот пропонує заробити не тільки на замовлення, але й на переглядах записів в месенджері. Скільки платить?

  • Одна передплата – від 0.20 рублів;
  • Один перегляд – від 0.02 рублів.

Електронні гаманці для виведення коштів: Яндекс, Qiwi. Мінімальна сума для виводу – 10 рублів. П’ятирівнева реферальная програма.

Affbot

Ще один канал для заробітку на переглядах і підписок. Оплата: 20 копійок за 1 підписку, і 2 копійки за 1 перегляд. «Мінімалка» становить всього 10 рублів (зароблені кошти можна відправити на гаманці Яндекс і Ківі). Реферальна система має два рівні.

Легкі гроші

Черговий популярний бот для роботи в месенджері. Оплата проводиться за виконання аналогічних завдань (стати передплатником каналу, подивитися запис). Стандартний тариф оплати. Гроші виводяться на Qiwi і Яндекс. Реферальна система – 6 рівнів.

TeleCash

Альтернативний бот зі стандартними умовами заробітку. Мінімальна сума для виводу на Ківі і Яндекс становить 15 рублів.

Де заробити на іграх в Телеграм?

DinoParkGame

У цій грі потрібно збирати алмази з допомогою динозаврів. Дорогоцінні камені можна відразу обміняти на гроші. Також можна купити на них інших динозаврів, які забезпечать збір ще більшої кількості алмазів. Загалом, таких іграшок на просторах Інтернету дуже багато, і всі вони схожі між собою. Різниця тільки в діючих персонажів. Ігровий бот платить справно, але не дуже швидко. А сама «іграшка» дуже затягує – це плюс!

CapitalistGameBot

Цікава забава для любителів економічних ігор з виведенням грошей. Гравець може торгувати акціями, вкладати капітал у виробництво, розвивати «віртуальний» бізнес, а потім перевести в готівку зароблені кошти. Щоб розібратися з усіма тонкощами гри, рекомендується ознайомитися з інструкцією.

Моя довідка - Корисні поради