Історія, як сервіс Do Insta допоміг власнику магазину не розоритися

Був (і є зараз) прекрасний шоурум, який починав свій шлях зі сторінки в Instagram. Ніякого фізичного магазину на той момент у хлопців не було, так і починалося все більше як хобі, а не стартап. Хоча, потрібно відзначити, підійшли він до ведення свого аккаунта досить «смачно»: гармонійні фотографії, розкладки з аксесуарами, профіль в єдиному стилі і моделі в одязі з їхнього магазину.

Хлопці додали друзів (все, звичайно, вручну), друзі додали своїх друзів і сарафанне радіо понеслося. Так тривало близько року. Але після певної набраної аудиторії, зростання став згасати.

Число передплатників зросло до 3,3 тис., фотографії коментувалися, лайки ставилися, але чомусь далі зростання не було. І начебто добре – своїми силами заробили аудиторію, і замовлення є, але обсяги потрібно збільшувати. А як?

Історія, як сервіс Do Insta допоміг власнику магазину не розоритися

Вирішили піти простішим шляхом – замовити рекламний пост у відомої краснодарської новинний сторінки, у якій на той момент було близько 100 тис. передплатників. Вартість рекламного посту — 15 тис. рублів. Обіцяний охоплення – 50 тис. людей. Для залучення аудиторії в рекламному тексті було зазначено промокод, при згадці якого людина отримувала знижку 15%.

Реклама спрацювала. Але не так, як очікували. З цього рекламного посту прийшло всього близько 100 осіб. Вийшло не вигідно: кожен відвідувач обійшовся у 150 р. Тільки п’ятеро скористалися промокодом на знижку. З чого був зроблений висновок – реклама відпрацювала погано. Аудиторія, хоч і незначно, але зросла, а ось продажу – немає.

Минуло близько місяця – потрібно робити нові спроби. Кількість передплатників у записі на той момент – близько 3,6 тис. Хлопці вирішили провести конкурс з невеликим instagram-блогером з 40 тис. передплатників. Заплатили за це 7 тис. рублів. Суть конкурсу: підписатися на обліковий запис @… і прокоментувати останній пост. Приз – сертифікат на 5 тис. рублів. Конкурс тривав 2 тижні. За цей час на магазин підписалося 500 чоловік! Це хороший приріст за такий час. Але ось після закінчення конкурсу відбулася менш приємна річ – майже всі відписалися. Залишилося близько 80 осіб.

Історія, як сервіс Do Insta допоміг власнику магазину не розоритися

Що робити? Гроші витрачені і на блогера, і на подарунок переможцю, а збільшення прибутку не спостерігається.

Як би справи не йшли, потрібно рухатися. Тому почали переглядати всі сервіси, які залучають передплатників, зокрема – масові підписки. Зупинили свій вибір на 3-х сервісах, серед яких була Do Insta. Коли почали розбиратися з функціоналом, відразу відзначили для себе 3 головних критерії: ніяких іноземних акаунтів, збереження наявних підписок і можливість пробного періоду. У підсумку хлопці вирішили спробувати саме Do Insta. За 3 дні на них у відповідь підписалося близько 100 осіб. Такий старт влаштував – купили просування на місяць, віддавши за це 1 тис. рублів.

Історія, як сервіс Do Insta допоміг власнику магазину не розоритися

У перший місяць вони експериментували з налаштуваннями: щось відпрацьовувало трохи краще, щось гірше. Для себе вони відзначили, що найкраще йде просування, налаштоване по конкурентах і деяким хэштегам. І, о диво, нарешті побачили, що стоять результати! У перший місяць використання сервісу на них підписалося близько 700 передплатників. В наступні – в середньому до 2 тис. абонентів в місяць. Продажі росли повільно, але впевнено. Надходить прибуток навіть дозволила відкрити перший фізичний магазин!

За час використання Do Insta (8 місяців) кількість передплатників аккаунта @… зросла з 4 тис. до 20 тис. передплатників. Загальна кількість підписантів – 16 тис. осіб.

Підіб’ємо підсумки:

  • Первісне число передплатників ? 4000 тис. осіб.
  • Дохід від магазину ? 40 тис. рублів на місяць.
  • Кількість передплатників після використання сервісу ? 20 тис. осіб.
  • Загальний приріст абонентів ? 16 тис. чоловік за весь період.
  • Дохід від магазину ? 230 тис. рублів на місяць.
  • Витрати на просування ? 8 тис. рублів за весь період (2,5 грн. за особу).

Моя довідка - Корисні поради