Інструменти для роботи з Телеграм

Інструменти для роботи з Телеграм

Як тільки ми звикаємо до певних трендам, вони стрімко і безповоротно втрачають свою актуальність. А все тому, що світ не стоїть на місці. Все нове рано чи пізно стає нікому не потрібним мотлохом.

Залишається лише радіти тому факту, що нові розробки та технології відкривають світу невивчені горизонти. Так відбувається абсолютно у всьому – в бізнесі, в творчості, в соціальних мережах.

Що може дати сучасним користувачам Телеграм? І як з ним працювати? Про це і піде мова в даній статті.

Почнемо з того, що являє собою Телеграм для середньостатистичного користувача. Це популярний месенджер, чат, засіб комунікації з друзями, родичами або колегами.

«Дітище» Павла Дурова приваблює тих користувачів, які віддають перевагу мінімалізму, зрозумілому функціоналу, стильному оформленню. Не може не радувати і безкоштовне користування додатком (за винятком деяких платних функцій та привілеїв, які з’явилися порівняно недавно).

Телеграм зарекомендував себе як не можна добре. Він працює швидко, практично ніколи не лагает, пропонує юзерам привабливі можливості для зв’язку з іншими людьми. Телеграм вже залишив у своїй тіні багатьох конкурентів. Мережа постійно розвивається, і балує своїх відданих шанувальників приємними оновленнями. Працювати тут комфортно і легко!

Здавалося б, все з ним зрозуміло. Але більшість користувачів Телеграм досі не до кінця розуміють, як влаштована ця система зсередини.

Можливо, хтось вже намагався заробити за допомогою Телеграм. І якщо сказати по правді, то в месенджері є все необхідне для цього. При грамотному підході до справи тут можна забезпечити собі високий і регулярний дохід. Соціальна майданчик може допомогти збагатитися кожному, хто пильно розбереться у її особливості.

Але що робити в такій ситуації недосвідченому новачкові? Де і яким чином він повинен шукати ці принадні можливості? Звичайно ж, ці хвилюючі питання залишаються більшою мірою риторичними. Ніхто не захоче розкривати всі таємниці і секрети заробітку. Але якщо «проникнути в ядро», можна хоча б приблизно зрозуміти, які інструменти необхідні для правильної й ефективної роботи в месенджері.

Будьте готові до того, що рішення даної проблеми ніхто не подасть на підносі. Доведеться прикласти ряд зусиль для досягнення поставленої мети. Далі ми поговоримо про найбільш популярних і корисних сервіси, які допоможуть полегшити ваші зусилля у Телеграм. Завдяки їм ви зможете працювати на більш високому рівні. Справедливості заради варто відзначити той факт, що цих інструментів не так багато, як хотілося б, але…

Дорогу здолає той, хто йде. Прекрасне і дуже вдалий вислів! Вас не лякають незначні труднощі? Тоді настав найкращий час для того, щоб почати робити перші кроки назустріч успіху!

Telemetr

Інструменти для роботи з Телеграм

Даний сервіс прийде на виручку в тому випадку, якщо користувачеві потрібно проаналізувати канали прямих конкурентів. Тобто, зрозуміти, чому ці канали змогли досягти певного успіху.

Вони не просто існують у мережі! Вони продають, завойовують все більше і більше симпатії юзерів. Яка у них аудиторія? Який контент вистрілює на популярних каналах? Все це ви зможете дізнатися за допомогою Telemetr.

Переваги:

 • Моніторить канали за ключовими критеріями (охоплення, приріст, кількість фоловерів, залучення аудиторії);
 • Аналізує закриті канали;
 • Показує рекламний потенціал каналу;
 • Стикерпаки і боти для SMM.

Telemetr подарує вам незабутню подорож до «глибини» популярного месенджера. Скористайтеся цим сервісом, і не пропустіть можливість дізнатися безліч цікавих нюансів про Телеграм.

Це порівняно новий сервіс, але він вже встиг прекрасно зарекомендувати себе на ринку. Telemetr заточений виключно під Telegram. А це означає, що він не розпорошується на безліч проектів.

Assistant

Інструменти для роботи з Телеграм

Цей інструмент також заточений під месенджер. Однак він відрізняється своїм форматом від аналогів. В яких випадках може знадобитися Assistant?

Це чудовий сервіс відкладеного постингу в Телеграм. Він розроблений в інтересах початківців і навіть більш досвідчених SMM-ників.

Що вміє Assistant?

 • Функціонал повністю заточений під Телеграм. Стало бути, жодні оновлення в месенджері не стануть перешкодою для роботи з ним;
 • Підтримує різні формати контенту: фотографії, відеозаписи, аудіозаписи, текст, документи;
 • Є опитування;
 • Таймінг на розміщення та видалення публікацій;
 • Відмінна аналітика (охоплення, залучення аудиторії, ГЕО). Все, як доктор прописав!;
 • Вбудований сокращатель посилань;
 • Безкоштовне користування.

Подейкують, що останнім перевага з даного списку носить тимчасовий характер. І може статися так, що вже в найближчому майбутньому з’являться платні функції і тарифи. Це не дуже радісна новина для любителів «халяви». Встигніть скористатися зручним сервісом, поки за це не потрібно платити!

NovaPress Publisher

Інструменти для роботи з Телеграм

Навіть недосвідченому користувачеві ясно, що найголовніше в популярному месенджері Телеграм – це контент. І з цими матеріалами потрібно вміти працювати грамотно.

Сервіс NovaPress Publisher просто не може не заінтригувати своєю назвою. Що саме ховається за ним?

Значне назва проекту обіцяє не менш масштабні можливості. Сервіс заточений ” не тільки під Телеграм, тому у користувача їсть унікальна можливість розміщувати контент відразу на декількох соціальних медіа. Тут також підтримуються Pinterest, Google+, LiveJournal.

Що ще може запропонувати сервіс своїм клієнтам?

 • Можливість вести відразу кілька соцмедіа;
 • Можливість розміщувати контент з сайту відразу на каналі Телеграм;
 • Імпорт відео (YouTube, Vimeo, Rutube);
 • Контент можна захистити за допомогою водяних знаків;
 • Можна працювати в команді. Це ідеальний варіант для SMM-відділу;
 • Можливість створити чіткий контент-план;

Ще потрібно постаратися, щоб знайти настільки простий і грамотний автопостинг за бюджетною ціною. Тариф «1 акаунт у всіх соціальних медіа» обійдеться вам всього лише в 350 рублів. Ця вартість не просто виправдовує себе цілком і повністю, але і тягне на розряд «привабливою».

Pur Ninja

Інструменти для роботи з Телеграм

Так, вам не здалося. Це ще один сервіс відкладеного постінга. Йому під силу скласти конкуренцію багатьом популярним аналогам. Можна сказати, він майстерно затесався серед інших професійних інструментів для роботи в соціальних медіа.

Що дає і чим підкуповує Pur Ninja?

 • Зручний і лаконічний дизайн. Це той рідкісний випадок, коли все зроблено з розумом. Кожна кнопка – на своєму місці! Відвідавши сервіс вперше, з’явиться відчуття, що ви працюєте з ним не перший рік. Творці постаралися на славу. І це заслуговує уваги;
 • Функціональний і сучасний редактор;
 • Є функція попереднього перегляду публікацій на каналі;
 • Аналітика – на вищому рівні! Тут дуже легко контролювати ключові метрики;
 • Тестова версія – 1 тиждень (у цей період сервіс працює в безкоштовному режимі);
 • Pur Ninja може підказати оптимальний час для розміщення контенту у Телеграм;
 • Захист контента допомогою водяних знаків;
 • Відправляє регулярні статистичні звіти на електронну пошту.

Це саме те, що припаде до душі власникам малого бізнесу.

Інші сервіси

Чим вас порадувати?

Де розмістити рекламу: Telega.in.

Потрібні геймерські чат-боти для месенджера Телеграм? Тоді відвідайте Chatquest.ru.

Висновок

Щоб робота в Телеграм не нагадувала повну плутанину, дуже важливо зрозуміти, як функціонує система зсередини. Створюйте унікальний авторський контент, розміщуйте його за допомогою прогресивних і автоматизованих інструментів.

Моя довідка - Корисні поради