Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме

Для тих, хто займається яким-небудь бізнесом, Instagram з серпня 2017 року запровадив нову функцію – створення публічної сторінки. Це допоможе більш ефективно просувати свої послуги, спілкуватися зі своєю аудиторією і займатися рекламою. Але для новачків у цій соціальній мережі питання про те, як зробити публічну сторінку в Инстаграме, стає дуже актуальним.

Що таке публічна сторінка в Instagram?

Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме

Перед тим, як створити бізнес-акаунт у Инстаграме, варто розібратися, що це таке і кому необхідно. Для початку варто розібратися, кому ж краще буде перевести свій аккаунт в статус «публічний». Якщо людина веде сторінку для себе або має не велику кількість передплатників, то морочитися з створенням бізнес-аккаунта не має сенсу. Але для тих, хто має більше 1000 передплатників, часто зустрічається або спілкується з клієнтами, то краще змінити статус свого облікового запису.

Незважаючи на те, що в інтернеті багато чуток про те, що пости з публічних сторінок гірше ранжуються, не видаються фотографії по тегам та інші – це всього лише чутки. Насправді для бізнесу створення такої сторінки буде тільки перевагою. Це пов’язано з тим, що вони мають безліч корисних функцій.

Переваги бізнес-сторінки

У першу чергу варто відзначити, що для бізнес-акаунтів доступні статистичні дані. Але варто відзначити, що вона дійсна лише для тих постів, які були опубліковані після підключення бізнес-сторінки. Можна переглянути статистику для кожної посади окремо і для цілого облікового запису.

У статистиці посту можна подивитися такі дані:

 • загальна кількість показів;
 • унікальні перегляди;
 • кількість лайків та коментарів;
 • загальне число збережень посту.

Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме

Статистика всього облікового запису говорить про такі показники:

 • кількість показів, обхватів і перегляд профілю;
 • загальне число переходів на сторінку;
 • скільки разів користувачі використовували кнопку зв’язку з власником аккаунта;
 • загальні дані по кількості переглядів постів та історії.

Ще однією перевагою статистики в тому, що можна подивитися динамічні зміни кількості передплатників, їх вік і географічні дані, а також часові проміжки, коли вони найбільш активно використовують Instagram.

Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме

Докладно про Instagram аналітиці, що це таке і кому вона необхідна – у статті за посиланням.

Серед переваг бізнес-профілю також варто відзначити клікабельність контактів у вигляді кнопки «Зв’язатися». При зміні статусу профілю можна прив’язати номер телефону, skype або адресу електронної пошти. Ці дані будуть доступні для користувачів, і з їх допомогою можна буде не покидаючи сторінку Instagram зателефонувати або звернутися в електронному листі до її власнику.

Найголовнішою особливістю бізнес-профілю є можливість просування своїх постів. Це свого роду та ж таргетингова реклама, з однією відмінністю – рекламувати можна не спеціально створений пост, а кожний із свого облікового запису. Робити це досить просто. Під кожним постом з’являється кнопка «Просувати», після її натискання буде запропоновано вибрати аудиторію, у стрічці якої з’явиться даний пост, термін рекламної кампанії та загальний бюджет. Заповнивши всі ці дані посаду відправляється на перевірку модератором, після чого з’явиться в стрічці вибраних передплатників.

Як зробити сторінку в Instagram публічної?

Як видно з вищесказаного, переваги публічного аккаунта в Instagram очевидні. Тому далі варто розібратися з тим, як же зробити публічну сторінку в Инстаграме. Насправді, в цьому немає нічого складного, але є один нюанс: доступ до створення публічного профілю доступний лише для власників бізнес-сторінки у Фейсбук.

Якщо бізнес-аккаунт на Фейсбуці є, то далі слід пройти всього кілька кроків для того, щоб зробити публічну сторінку в Инстаграме.

 • В меню налаштувань профілю потрібно вибрати опцію «Переключитися на профіль компанії».
 • Далі Instagram запросить авторизацію в Фейсбуці.
 • Наступним кроком буде вибір публічної сторінки у Фейсбуці.
 • Після підключення бізнес-аккаунта, необхідно заповнити профіль. Можна вказати номер телефону, фактична адреса або адреса електронної пошти. Для активації кнопки «Зв’язатися». При зазначенні адреси, дані на карті можуть відображатися некоректно, щоб це виправити рекомендується вписувати їх на латиниці.
  Інструкція, як зробити публічну сторінку в Инстаграме
 • Також рекомендується написати короткий опис компанії, до 150 символів. Ця інформація допоможе новим користувачам зрозуміти, які послуги надає компанія.
 • На цьому все. Створення публічної сторінки готово.

  Більше інформації про публічній сторінці в статті “Паблік в Instagram: надумана функція або ще один спосіб використання соцмережі?”

  Як закрити публічну сторінку в Instagram?

  Якщо власник облікового запису зрозумів, що зробити публічну сторінку в Инстаграме було помилкою, і вона, насправді, не так йому потрібна, як здавалося, закрити її так само просто, як відкрити. Для цього достатньо в меню налаштування профілю вибрати пункт «Відключитися від профілю компанії». Це і буде закриттям бізнес-сторінки.

  Але щоб таких питань не виникало найкраще кілька разів подумати, чи варто перекладати свій аккаунт в статус публічного чи ні. Оскільки такі стрибки можуть налякати передплатників, і відповідно клієнтів.

  Моя довідка - Корисні поради