Інструкція, як змінити номер телефону в Инстаграме

Із зростанням кількості соціальних мереж в інтернеті багато користувачів стикаються з проблемою відновлення доступу до облікового запису. У Інсте дану проблему вирішили за допомогою прив’язки до конкретної сторінці одного телефону. У зв’язку з цим у багатьох нових користувачів майданчики виникає закономірне питання, як змінити номер телефону в Инстаграме? Можна звернутися в службу підтримки за інструкцією, але що робити, якщо з якої-небудь причини доступу до акаунту вже немає? Ми вирішили усунути цей пробіл у знаннях» і готові поділитися варіантами вирішення проблеми з нашими читачами.

Інструкція, як змінити номер телефону в Инстаграме

Навіщо міняти ідентифікатор Инстаграме?

Існує маса причин необхідності зміни даних, використовуваних для захисту і відновлення доступу до свого Instagram-аккаунта. Серед найбільш поширених:

 • Втрата смартфона. Уважний читач скаже, що сьогодні будь-який оператор стільникового зв’язку надає можливість відновлення ідентифікатора і буде абсолютно правий. Так, але користувачу не завжди це потрібно. В деяких випадках набагато простіше (і швидше) купити нову «сімку» і на місці провести процедуру його зміни безпосередньо з програми.
 • Зміна мобільного оператора. Сьогодні, практично кожен рік з’являється кілька віртуальних мобільних операторів, які надають (в рамках залучення клієнтури) демпінгові ціни на зв’язок та інтернет. У деяких випадках є сенс змінити оператора, для отримання нових можливостей по роботі з соціальними платформами.

Незважаючи на те, що стільникові оператори докладають масу зусиль по покриттю місцевості GSM зв’язком, в нашій країні (Японії та ряді європейських країн) ще дуже поширена зв’язок CDMA. Крім цього і стандартний GSM смартфон може бути лакований (прошивати під конкретного оператора зв’язку). У будь-якому випадку, перехід на інший стандарт означає зміну оператора і відповідно телефону.

Інструкція по зміні телефону в Инстаграме

Отже, як поміняти номер телефону в Инстаграме? Для зміни ідентифікатора з комп’ютера потрібно виконати наступні дії:

 • запустіть WEB-версію програми на ПК і при необхідності авторизуйтеся;
 • натисніть на іконку з «людиною» для переходу в свій профіль;
 • клікніть по кнопці «Редагувати профіль».

Інструкція, як змінити номер телефону в Инстаграме

Далі, ви будете перекинуті на сторінку з вашими особистими даними. Слід перегорнути цю сторінку вниз (практично до кінця) і вибрати пункт зміни телефону. Тепер уважно: слід ввести новий номер, не забуваючи вказати код країни. На питання про намір зміни ідентифікатора потрібно відповісти позитивно. Вже на новий телефон прийде СМС з кодом підтвердження операції, який потрібно буде ввести безпосередньо в додатку.

Щоб виконати подібну операцію безпосередньо зі свого смартфона потрібно:

 • запустити мобільний додаток Instagram на своєму мобільному пристрої;
 • авторизуватися;
 • увійти в свій аккаунт;
 • перейти в профіль (іконка з людиною);
 • увійти в налаштування (значок «троеточия») у верхній правій частині екрану;
 • перейти у розділ «Запис» і вибрати пункт «редагувати профіль».

Інструкція, як змінити номер телефону в Инстаграме

Далі все просто: гортаємо вниз, вибираємо пункт зміни номера. Вводимо ідентифікатор, погоджуємося, отримуємо СМС з кодом активації, вводимо отримані цифри в додаток. Всі, телефон змінено і тепер саме він буде використовуватися Инстой для відновлення доступу до сторінки у разі втрати пароля.

Чому не відбуваються зміни в Instagram?

Деякі користувачі стикаються з проблемою неможливості виконання даної операції. Якщо конкретно, то на новий номер не приходить СМС з кодом для його активації. Повторна відправка проблему не вирішує.

Інструкція, як змінити номер телефону в Инстаграме

Причин може бути дві:

 • Програмний збій.
 • Ідентифікатор вже був засвічений в Instagram.

Якщо минуло вже досить тривалий час, а СМС з кодом так і не приходить, то можна спробувати зайти в Instagram з іншого аккаунта і відправити відповідний запит в службу підтримки. Якщо іншого облікового запису немає, то є сенс його створити, запровадити «чистий» телефон, отримати код, і пройти процедуру підтвердження. А вже з нього сформувати запит в службу підтримки.

Слід розуміти, що політика соціальної платформи забороняє повторне використання одного і того ж номера телефону, щоб виключити можливість множинної реєстрації акаунтів під однаковими мобільними номерами.

В якості висновку

У цій статті ми постаралися докладно розповісти, як поміняти номер телефону в Инстаграме, пояснити причини, які змушують користувача проробляти цю процедуру. Коротко сформулювали основні тези. Щоб змінити номер в Інсте потрібно:

 • увійти на свою сторінку;
 • перейти в профіль;
 • увійти в меню редагування;
 • ввести новий номер; отримати на нього СМС з кодом;
 • ввести його в програму.

Насправді все не так вже й складно. Запорука успіху – чітке дотримання інструкцій.

Моя довідка - Корисні поради