Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

Якщо ви ставитеся до тих, хто вважає, що проведення прямих ефірів Инстаграме посприяє його просування, то ви непогано розбираєтеся в справах просування акаунтів в соціальних мережах. Найкращий помічник будь-якого блогера в просуванні – це його креативність, яка дозволить багато чого досягти. Розберемося, для чого потрібні трансляції, і як видалити прямий ефір в Instagram при необхідності.

Прямий ефір – це відео, яке знімається в режимі онлайн, тобто простими словами «прямо зараз». Знімають їх з різних причин, хтось хоче терміново про щось розповісти, хтось просто вирішив поспілкуватися зі своїми передплатниками. Адже багато речей просто неможливо описати на звичайному відео або публікаціях. Особливо важливим інструментом для просування він може бути для блогерів, різних магазинів або організацій.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

Для чого потрібен прямий ефір?

Придумано це було для того, щоб популярним акаунтів не потрібно було постійно відповідати на повідомлення в Директе або в коментарях. На них все і не відповіси. А прямий ефір став відмінним виходом в даній ситуації. Тобто всі, хто займається якоюсь педагогічної, торговельної або розважальною діяльністю, можуть знайти відмінне застосування прямого ефіру.

 • Якщо ви продавець або дизайнер, то ви можете продемонструвати свій товар або інтер’єр своїм передплатникам через прямі ефіри. Так у передплатників буде більше довіри і лояльності до вас, адже вони будуть бачити все в дійсності.
 • Можна проводити лекції чи семінари з будь-яких предметів (мови або точні науки) або ж розповідати про тонкощі своєї професії.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

 • Показувати, як працює ваш товар, знімати огляди і т. д.
 • Проводити різні конкурси. В режимі онлайн користувачі не будуть сумніватися в тому, що це може бути неправдою. Можна оголосити імена переможців прямо в ефірі, або навіть відбирати переможців за всією аудиторією, тоді у вас точно ніхто сумніватися не буде.
 • Через ефіри ви можете просто розповідати про себе, ділитися думками, питати поради або навпаки давати їх. Часто буває, що людей цікавлять різні питання, на які неможливо відповісти в Директе або в коментарях, тому це буде відмінним виходом побалакати зі своєю аудиторією.

Як видалити пряму трансляцію в Instagram?

Зараз увійшло в моду кожен раз після завершення трансляції зберігати ефіри на 24 години в стрічці Історій для тих, хто не зміг з тієї чи іншої причини переглянути ваш ефір. І будь-якої передплатник може знову його переглянути. І до речі, при перегляді ви завжди можете перемотати трансляцію, якщо ви дивилися початок і не змогли подивитися кінець, ну або навпаки. Для цього натисніть на смугу стільки раз, наскільки хвилин ви хочете її перемотати. Один клік – 1 хвилина перемотування.

Але якщо після проведення ефіру ви хочете назавжди позбутися від нього, робимо наступне.

 1. Тиснемо на кнопку «Завершити» у правому верхньому куті.
 2. Підтверджуємо свій намір і знову натискаємо на кнопку «Завершити ефір» в лівому нижньому кутку.
 3. І тепер вибираємо «Видалити відео».

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

Якщо раніше ви зберегли запис свого мовлення в сториз, а тепер хочете від неї позбутися, то алгоритм дій трохи змінюється.

 • Заходьте в історії і відшукайте трансляцію, яку потрібно видалити.
 • Зверху ви побачите значок у вигляді трьох точок, клікаєм по ним.
 • У меню вибираємо «Видалити». Готово!

Якщо ви видалили запис, то ви її серед своїх Історій більше не побачите.

 

Як позбутися від спаму?

Як тільки ви почали трансляцію, кожному вашому передплатнику прийде сповіщення про те, що ви ведете прямий ефір. Але якщо у вас відкритий аккаунт, то доступ до перегляду буде не тільки у них. А це означає, що є вірогідність того, що хто-небудь з «чужих» може спамити або писати щось недоречне, що явно може заважати при розмові. Часто відбувається таке, що люди висловлюються ненормативною лексикою і т. д. Саме тому розробники придумали таку штуку, яка змогла б видаляти спам. Як же це зробити:

 • Потрібно зайти в Налаштування і в розділі «Конфіденційність» і вибрати вкладку «Коментарі».

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

 • Підтверджуєте приховування образливих коментарів.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

Якщо вам буде завгодно вставити свої стоп-слова, то така можливість теж присутня. Активуєте ручної фільтр, потім вводьте певне слово, і програма автоматично будуть блокувати коментарі, що містять ці слова. Тому якщо коментар був «не опубліковано», значить, він не пройшов через цей спам-фільтр.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram

Питання – відповідь:

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram#1. Чи можу скачати трансляцію собі на телефон?

Так, звичайно, ці допоможуть вам спокійно додатки Repost Stories та Story Saver. Перший призначений для Айфона, другий – для Андроїда. Переглянути збережені ефіри ви зможете у себе в галереї на телефоні.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram#2. Чи є якісь ліміти проведення трансляцій?

Так, трансляція може проводитися лише 1 годину, не більше. Тому стежте за часом, коли починаєте про щось розмовляти з передплатниками.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram#3. Як передплатники дізнаються, що я проводжу прямий ефір?

Кожному з них прийде сповіщення про те, що ви почали проводити прямий ефір. Але цілком можливо, що до вас приєднається хтось не з ваших фоловерів, це залежить від того, закритий у вас профіль чи ні.

Інструкція, як видалити прямий ефір в Instagram#4. Чи можу я зберегти свою пряму трансляцію?

Так, звичайно. Ви можете зберегти її у своїх Історіях для тих передплатників, які не встигли подивитися ефір з вами. Або ж відразу ж після закінчення ефіру натиснути на кнопку «Зберегти», то ви автоматично зберігаєте його собі в галерею на телефоні.

Щоб задати своє питання або висловитися — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради