Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

У соціальній мережі Instagram тепер стало можливим все. Ви навіть можете вибирати собі статус, який найбільш відповідає вашій діяльності. Поговоримо про те, як в Инстаграме зробити «Публічна особа», який відкриє вам нові можливості і функції.

«Публічна особа» – цей статус говорить про те, що ви блогер або медійна особистість, тобто працює на публіку, грубо кажучи. Або ж людина, який всім відомий, популярний у будь-якій сфері, в соціальній мережі і т. д. Якщо подумати, то кожен користувач є трохи блогером, адже люди постять фото і відеоматеріали, пишуть цікаві факти та історії. Але це не говорить про те, що всім варто ставити даний статус, адже ви повинні мати хоч який-небудь популярністю. Крім того, крім підпису «Публічна особа», також доступні: письменник, підприємець, фотограф, гуморист, геймер і ще купа всього.

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

Переваги наявності статусу

Що дає вказівку на сторінці роду діяльності?

 • Людина відчуває впевненість у тому, чим займається.
 • Такий вигляд сторінок виділяється серед звичайних, що змушує деяких відчувати себе особливими. Профіль публічної особистості виглядає естетично і імпозантно.
 • Користувачі зможуть з вами зв’язуватися, так як ви знайдете кнопку «Зв’язатися», завдяки їй вам зможуть дзвонити, відправляти електронні листи, дізнаватися різні дані, начебто адреси і т. д. Будучи публічною особистістю, ви зможете переглядати статистику свого облікового запису, аналізувати дані і зробити роботу більш ефективною.
 • Ну і, звичайно ж, це говорить про те, що ви готові вести блог, люди будуть серйозно до вас ставитися.

Як зробити цей напис у Инстаграме?

Насправді, це дуже просто і не складе особливих труднощів для вас. Навіть якщо ви новачок.

 1. Увійдіть у свою сторінку, перейдіть в розділ «Налаштування». Для цього натисніть на три горизонтальні смуги у правому верхньому куті.
  Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»
 2. Потім вибираємо розділ «Аккаунт».
  Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»
 3. Перегортаємо сторінку в самий низ і вибираємо «Переключитися на аккаунт автора».
  Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»
 4. Потім вибираємо свій рід діяльності з запропонованого списку і тиснемо на кнопку «Далі».
  Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»
 5. У вікні, залежно від бажання показувати обрану категорію і контактні дані переводимо повзунки в активний або неактивний стан.

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

Як прибрати цей напис?

Якщо раптом виникло бажання перестати вести такого роду блозі, то ви можете це зупинити і прибрати його. Щоб повернути аккаунту приватність, потрібно:

 • Перейти в налаштування.
 • Вибрати розділ «Аккаунт».
 • Проскролить сторінку в самий низ і вибрати «Переключитися на особистий аккаунт».

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

 

 • І після цього акаунт повернеться в початковий стан.

Звичайно, недостатньо просто причепити статус публічної особистості, щоб стати популярним в Instagram. Головне – це ви самі привернете до себе увагу, і лише потім йде те, який у вас профіль і крутий статус. Для популярності ви повинні мати багато активних передплатників, які регулярно лайкають і коментують ваші пости. З нуля цього досягти дуже складно, тому ми рекомендуємо використовувати сервіс комплексного просування Zengram, щоб набрати мінімальну аудиторію і викликати довіру у потенційних передплатників.

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»

Якщо ж виникають проблеми з тим, що не виходить додати напис, то слід перевірити роботу вашого бізнес-аккаунта. Можливо, він не прив’язаний до «Фейсбуку» чи вам просто потрібно почекати якийсь час.

Запитання наших читачів

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»#1. Для чого взагалі були придумані статуси?

Вони були придумані для того, щоб люди могли показувати свій рід діяльності, тобто те, чим вони займаються. Заходячи на сторінку, передплатники відразу можуть вирішити, що підходить у вас концепт чи ні.

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»#2. Як напис буде виглядати?

У записі вона відображається сірими літерами під вашим ім’ям, тобто все відразу звернуть на це увагу.

Інструкція, як в Инстаграме зробити «Публічна особа»#3. Як змінити напис, якщо вибрав не те, що потрібно?

Часто під час роботи у налаштуваннях люди випадково ставлять не той статус. В такому випадку вам доведеться увійти в профіль «Фейсбуку». Там з лівого боку буде «Інформація». Далі ви вже знайдете категорію під назвою «Редагувати».

Вибираєте все, що потрібно, і натискайте на збереження, воно буде запропоновано в нижній частині екрана. Тоді можете сміливо повертатися до свого профілю і милуватися написом.

Якщо ще залишились запитання або хочеш висловитися — тобі в коментарі. Також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради