Інструкція, як в Инстаграме заблокувати людини

Instagram – це глобальна міжнародна майданчик, яка об’єднує мільйони користувачів з усього світу. Це відмінний спосіб познайомитися з новими людьми, просунути свій бізнес і стати популярним.

Однак нерідко небажані передплатники доставляють немало клопоту:

 • Настирливі люди, які намагаються проникнути у ваше особисте життя.
 • Ображені знайомі (або, як варіант, заздрісні знайомі), які залишають гнівні й образливі коментарі під постами, грубіянять в Директе і провокують вас на конфлікт.
 • І, у випадку з бізнес-акаунтами, профілі конкурентів, які моніторять і крадуть контент, намагаються дискредитувати ваш сервіс і продукт, переманюють споживачів і намагаються сформувати негативне враження про ваш профіль.

Інструкція, як в Инстаграме заблокувати людини

На щастя, адміністрація Instagram дуже суворо ставиться до користувачів, хто не цінує працю і старання інших людей (крадуть фото і ідеї) і псують настрій оточуючим. Хами, які паплюжать ім’я власника аккаунта, пишуть матюки, обманюють людей і розпускають плітки, негайно відправляються в довічний бан без права відновлення. Але не завжди подібні спори вирішуються швидко, адже вину ще треба довести, тому багато користувачів цікавляться, як у Инстаграме заблокувати людини самостійно.

Якщо ви одного разу відправили людини в “чорний список”, а тепер хочете його звідти “звільнити”, читайте матеріал про те, як це зробити.

Що дає блокування користувача в Instagram?

Блокування користувача увазі повне позбавлення доступу до вам і вашим публікаціям. Вона залишається непомітною для заблокованого аккаунта – йому не приходять повідомлення, а пошук вашого профілю через систему буде для нього важким.

Це дає вам наступні переваги:

 • Ви автоматично отписываетесь один від одного. Забанених людина більше не знайде вас до списку своїх підписок або передплатників, така ж ситуація буде і у вас. Якщо ви раптом заблокували один одного, а потім зняли заборону, фоловінг не повернеться автоматично, і вам доведеться підписуватися вручну.
 • Потрапити на вашу сторінку він зможе лише одним способом, в браузерній версії, ввівши адресу сайту і ваш точний логін. Знайти вас через пошук по імені або логіну (навіть якщо він впише його правильно) він не зможе.
 • Йому буде повністю закритий перегляд ваших записів, публікацій та історій. Всі його спроби підписатися на вас також будуть марними. З боку це буде виглядати так, як ніби на сервері Инстаграма виникли тимчасові збої, які заважають роботі, так як ніяких повідомлень або повідомлень про блоці він не побачить. Дзеркальна ситуація буде і у вас. Як тільки ви забанили людини, ви більше не зможете переглядати його сторінку.
  Інструкція, як в Инстаграме заблокувати людини
 • Ще цікавіше справи з листуванням. Якщо раніше ви вже спілкувалися з користувачем через Директ, ваш діалог просто пропаде з особистого кабінету. Також забанений профіль зможе надсилати вам повідомлення, які не будуть вам приходити, але будуть відображатися у нього в листуванні. Всі відправлені повідомлення залишаться з позначкою «Непрочитані».
 • Єдине, що залишиться, – це ваші позначки на постах. Вони не втечуть ні у вас, ні в нього.
 • Але не всі, хто цікавиться, як у Инстаграме заблокувати людини, хочуть зробити це, щоб позбавити користувача доступу до власної сторінці. Миттєвий бан з подальшим зняттям – це відмінний спосіб позбутися «зайвих» фоловерів. Так як адміністрація не сповіщає нікого про факт бана, з боку це буде виглядати так, як ніби юзер випадково відписався від сторінки.

  Як заблокувати користувача?

  Відправити в бан користувача дуже просто. Для цього потрібно зайти в профіль небажаного користувача клікнути по трьом горизонтальним точках у правому верхньому кутку і вибрати дію «Заблокувати». Після цього вам прийде підтвердження (на випадок, якщо ви перейшли по цій вкладці випадково). Коли система переконатися, що ви все робите усвідомлено, заборона почне діяти. Відбувається це практично моментально.

  Інструкція, як в Инстаграме заблокувати людини

  Ще докладніше про те, які дії зробити, щоб заблокувати користувача, читайте в нашому матеріалі.

  Як дізнатися, що тебе заблокували?

  Дізнатися про те, що вас заблокували досить складно, і ми вже говорили, чому. Але, якщо ви все-таки потрапили на сторінку браузера, то вся інформація про обліковий запис і його публікаціях будуть приховані, і ви не зможете підписатися на оновлення.

  Як подивитись профіль в Instagram, якщо тебе заблокували?

  «Легальних» способів подивитися профіль людини, який додав вас в бан, неможливо. Можна створити нову фэйковую сторінку, або зайти до акаунта вашого знайомого, але зі свого профілю без розблокування – ніяк.

  Висновок

  У цій статті ми розібрали всі аспекти, які стосуються блокування профілів в Instagram самими користувачами, а не з боку адміністрації. Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме, за що можуть заблокувати, і як це зробити самостійно.

  Моя довідка - Корисні поради