Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

Повідомлення в Instagram служать для сповіщення користувачів про їх стосуються події. Інструмент дозволяє своєчасно дізнаватися про появу нових передплатників, позначок «Подобається», коментарі під публікаціями. Функціонал програми дозволяє дізнаватися про лайку під знімками інших користувачів, які відзначили власника облікового запису за допомогою «@».

Докладно про те, як відзначити людину в “Історіях” Instagram читайте в окремому матеріалі.

Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

Система Push-повідомлень інформує про прийняті запити на підписку, якщо попередньо була залишена заявка для закритого профілю. Тут же регулюються запити в Директ і включаються сповіщення про публікації знімків, на яких відзначений користувач. Можна одержувати повідомлення про перших публікаціях в «Історіях», кількість переглядів оголошення про продукти і прямих ефірах. Інструмент дає можливість своєчасно дізнаватися про запити на підтримку, опитуваннях, проведених в «Історіях» і згадках в біографії. Про те, що таке опитування в “Історіях” і як їх проводити, ви можете дізнатися зі статті за посиланням.

Передбачені системою повідомлення по електронній пошті або через СМС-повідомлення. Будуть приходити листи про дослідження, в яких брав участь користувач та повідомлення з нагадуваннями. Системою робиться розсилка з порадами про продукти, потенційно цікавих для власника аккаунта.

Як відключити повідомлення?

Спочатку, при реєстрації профілю, система активує всі повідомлення, а користувач може виконувати їх налаштування або зовсім вимкнути, деяких з них, залишивши оповіщення тільки про важливі події. Оскільки у нас все включено за замовчуванням, розберемося, як відключити повідомлення у Инстаграме, скориставшись налаштуваннями системи:

 • Перейдемо в меню «Параметри», натиснувши на пристроях з операційною системою Андроїд значок у вигляді трьох вертикальних точок в правому верхньому куті особистого профілю.
 • Треба перегорнути меню вниз до розділу «Налаштування».
 • Вибираємо рядок Push-повідомлення.
 • Тепер перед користувачем з’явиться повний перелік подій, оповіщення про які він отримує за замовчуванням. Пропонується три варіанти дій по кожному з пунктів, включених в список:

  • виключити;
  • отримувати від людей, на яких оформлена підписка;
  • дізнаватися про дії, здійснені всіма користувачами Instagram.

  Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

  Деякі події, можна просто вимкнути або вимкнути, наприклад, оповіщення про прямих ефірах, оголошеннях про продукти, кількості переглядів відео, запити на підтримку. Оповіщення про позначках «Подобається» на коментарях можна отримувати від усіх користувачів, тому їх можна тільки вимкнути, як і оповіщення про появу нових передплатників.

  Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

  Механізм відключення до неподобства елементарний і полягає в розміщенні галочки синього кольору, навпроти потрібного варіанту. Підтверджувати дії немає необхідності, так як система автоматично зберігає зміни.

  Як включити оповіщення?

  Оповіщення надходять на пристрій, а не тільки з’являються в додатку. Тому при їх відключенні, користувач не зможе вчасно дізнаватися про важливі події, що стосуються нових передплатників, повідомлень Директ або появі чергової позначки «Подобається». Якщо така проблема існує, то треба розглянути, як у Инстаграме включити повідомлення для отримання доступу до інформації:

  • меню «Параметри»;
  • підрозділ «Налаштування»;
  • знаходимо потрібні розділи і встановлюємо галочку навпроти рядка «Вкл.».

  Включення і відключення повідомлень, що приходять по електронній пошті або через СМС-повідомлення відбувається також в підрозділі «Налаштування». Тільки тут треба не встановлювати галочки, а переводити важелі в активне або пасивне положення. Збереження змін відбувається автоматично без підтвердження дій користувача.

  Відстежуємо публікації конкретної людини

  Якщо цікавлять публікації окремо взятого користувача, на якого оформлена передплата, то можна включити повідомлення про їх появу в новинній стрічці. Для цього треба вибрати будь-яку посаду і натиснути у його правому верхньому куті на значок у вигляді трьох вертикальних точок. З’явиться меню, в якому буде кілька пунктів:

  • поскаржитися;
  • копіювати посилання;
  • включити повідомлення;
  • скасування підписки.

  Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

  Потрібно вибрати потрібний варіант і тоді, будуть надходити сповіщення про всіх публікаціях конкретного користувача в Instagram.

  Чому повідомлення не приходять і як з цим боротися?

  Оповіщення можуть не приходити тільки з однієї причини, пов’язаної з їх відключенням у налаштуваннях планшета або смартфона. Виправити це можна, діючи таким чином:

  • Налаштування пристрою – як правило, треба знайти значок у вигляді шестерні;
  • розділ «Додатки»;
  • Instagram.

  Інструкція, як в Инстаграме включити повідомлення

  Також рекомендуємо до прочитання матеріал про те, як в Инстаграме прибрати рекомендації.

  Треба, щоб навпроти напису «Показувати повідомлення» стояла галочка. Якщо її немає, то оповіщення приходити не будуть. Скористайтеся запропонованими інструкціями і будьте завжди в курсі подій. Дізнавайтеся про події вчасно.

  Моя довідка - Корисні поради