Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії

Російськомовний сегмент Instagram останнім часом більше нагадує барахолку – так багато там з’явилося комерційних профілів. Це абсолютно нормально, адже і сама соціальна мережа до такого має – з’являються функції, що дозволяють зробити з аккаунта майже повноцінний торговий лендінгем. На успіх цієї задумки безпосередньо впливає успішність розкрутки, а на неї, у свою чергу, повнота оформлення профілю. Поговоримо про те, як в Инстаграме додати адресу.

Багато через фотосеть продають інформаційні товари – курси, електронні книги і так далі. І в цьому випадку абсолютно не важливо місце, де знаходиться покупець – достатньо домовитися про те, як буде здійснена оплата та надано доступ до придбаного матеріалу.

Додати адресу в шапку сторінки потрібно, на мій погляд, у наступних випадках:

 1. У вас реальний магазин, кафе або щось в цьому дусі. Загалом, місце, в яке бажано залучати людей.
  Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії
 2. Ви продаєте товари і надаєте можливість самовивозу. В такому випадку користувачам потрібно знати, близько ваша компанія до них, наскільки буде зручно отримати товар особисто.

Інструкція, як в Instagram вказати адресу в шапці

З тим, що буде корисно додати адресу в Instagram в профілі, ми розібралися. Але те, як це зробити, як і раніше неочевидно. Є кілька способів позначити в профілі розташування вашої компанії. Це, публікації і шапка. Як додати адресу компанії в Instagram пости я описувати не буду – це просто. У верхній частині закріпити геолокацію можна в тому випадку, якщо у вас бізнес-аккаунт. Причому, відповідні налаштування доступні вже на етапі переходу. Там заплутатися складніше, тому поговоримо про те, як додати адресу в Instagram в профілі, якщо на комерційний тип сторінки ви вже перейшли.

 1. Заходимо, авторізуємось.
 2. Переходимо до редагування профілю. Відповідна кнопка буде на вашій сторінці, поруч з кількістю передплатників і підписок.
  Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії
 3. Знаходимо пункт «Засоби зв’язку».
 4. Потрібний нам пункт так і буде називатися «Адреса компанії».
  Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії
 5. Тут будуть відповідні графи, в які потрібно ввести дані.
 6. Тиснемо по галочці зверху праворуч. Потім – ще раз, щоб підтвердити зміни.

Також є можливість завантажувати інформацію з сторінки у Фейсбук, але ця соціальна мережа порівняно з Инстой непопулярна у російськомовних людей, тому краще буде розібратися з фотосетью.

Способи додати декілька адрес

Як додати кілька адрес в Instagram і чи можна взагалі це зробити? Стандартними способами – ні. Доведеться хитрувати. Я можу дати вам кілька можливих лайфхаков:

 

 1. Графа «Про себе». Багато хто не паряться і розміщують розташування філій у Біо. Якщо це якісь великі, відомі місця, які легко знайти, жодних проблем не виникне.
  Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії
 2. «Веб-сайт». По-перше, звичайно, ви можете залишити посилання на свій офіційний сайт, де буде вся потрібна інформація. По-друге, можна використовувати сервіс мультиссылок, наприклад, Hipolink. Додатково він ще і можливості додавання контактів істотно розширить.
  Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії
 3. Публікації. До постів можна прикріплювати геометки. Так можна, наприклад, визначити точне місце розташування філії, в якому товар в наявності.

Ці лайфхаки можна поєднати і використовувати кожен з них собі на благо. Чому б і ні, в кінці-то кінців?

Як додати адресу в Instagram? Способи різноманітні: можна використовувати геометки або шапку сторінки. Друге можливе лише в тому випадку, якщо ви перейшли на бізнес-профіль. Цей тип облікового запису дозволить вам отримати багато переваг, у тому числі і графу з місцем розташування. А ось з кількома локаціями буде важкувато – Інста на це не розрахована, і доведеться хитрувати з допомогою сервісів за типом Hipolink.

Запитання наших читачів

Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії#1. Чому я не можу додати геоточку?

Можливих причин декілька: по-перше, не включена геолокація, по-друге, VPN може заважати, по-третє, такого місця просто немає в базі Facebook.

Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії#2. Як додати місце в Instagram через неї ж?

Поповнити базу можна лише через Facebook. На жаль, багато в фотосети доступно тільки через її «старшого синього брата».

Інструкція, як в Инстаграме додати адреса компанії#3. Як приховати гео, якщо в ньому більше немає потреби?

Коли ви підключаєте бізнес-аккаунт, вам дається можливість просто заховати контакти, щоб ніхто не міг їх побачити. Якщо перехід вже здійснений, в розділі налаштувань «Способи зв’язку» вам доведеться видалити номер телефону, місце і так далі.

Щоб задати своє запитання чи висловити думку — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради