Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

Соціальні мережі були б не цікаві без можливості особистого спілкування. Причому спілкування доступно для кожного користувача з кожним іншим користувачем. Можна підтримувати спілкування з друзями і заводити нових.

Що таке Директ в Инстаграме? Це вбудований сервіс обміну повідомленнями. З його допомогою можна надсилати не лише текстові повідомлення, але і відео, фотографії або звукові файли. Якщо є необхідність поділитися цікавим відразу з декількома користувачами, то немає потреби відправляти кожному користувачеві окреме повідомлення. Створіть груповий чат і додайте в нього потрібних людей. Максимальна кількість користувачів в чаті – 15 осіб.

Як користуватися?

Вважаємо, що ваш профіль в Instagram відкритий і ви знаходитесь на головній сторінці. Значок Директ доступний на головній сторінці, тобто на стрічці. Значок не побачите, якщо ви знаходитесь на сторінці пошуку, перегляду власного профілю або своїх підписок. В iPhone значок у вигляді перевернутої папки:

Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

На Android значок схожий на паперовий літачок:

Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

Про комп’ютерної версії поговоримо окремо, у статті “3 способи потрапити в Директ з ПК”. Клацання по кнопці відкриває нову сторінку, де є список бесід. Якщо його немає, то саме час приступити до спілкування. Для цього натискаємо значок «+» в правому верхньому кутку сторінки.

Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

У новому вікні можна відправити повідомлення тим, хто вже щось писав вам: вони шикуються списком по даті давності. Якщо потрібного користувача немає в списку, то слід шукати його в пошуковому рядку. Вона позначена підказкою «Кому».

Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

Після того як список одержувачів сформований, потрібно визначити контент, який будете відправляти. Можна написати повідомлення додати файли з пам’яті пристрою. Для цього натискаємо значок галереї.

У лівому нижньому куті екрана розташований значок камери. З його допомогою можна зняти фото або відео в реальному режимі і файл буде відразу відправлений.

Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram

Якщо хочете заборонити повідомлення від інших, то доведеться заблокувати користувача на його сторінці або в особистих повідомленнях.

Що можна відправляти?

Крім повідомлень і файлів зі свого телефону, можна відправляти і інші матеріали або інформацію про себе. Це може бути:

 • Місце розташування. Ця опція доступна в більш нових версіях програми Instagram. Для відправки слід зайти в Директ і вибрати значок кривий стрілки. Натискання по ній автоматично відправить ваше місце розташування вибраного користувача.
 • Профіль користувача. Припустимо, ви знайшли вашого загального одного або інший профіль, який може сподобатися вашому другу. Щоб поділитися, потрібно зайти на потрібний профіль і натиснути на значок троеточия в правому верхньому куті інтерфейсу. Випадаюче вікно пропонує варіанти можливих дій. Вибираємо «Відправити профіль як повідомлення».
  Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram
 • Публікації від користувачів. Схема дій аналогічна попередній схемі, тільки заходити нікуди не треба. Прямо в стрічці кожна публікація має в правому верхньому куті значок троеточия чи інший значок, який трохи відрізняється в залежності від операційної системи пристрою. На Android він виглядає як три вертикальні точки. Натискання по них відкриває меню, в якому крім усього іншого є варіант «Відправити публікацію». Публікацію можна відправити не тільки через Директ, але і через інші сервіси, встановлені на пристрої. Як альтернатива, є можливість відправки шляхом копіювання URL-адреси посилання в буфер обміну і подальшої відправки.
 • Хештегі. У пошуковому рядку слід вбити потрібний хештег. Система видає всі актуальні варіанти. Можна відправити конкретну публікацію шляхом переходу на її сторінку або всіх результатів пошуку. В обох випадках слід відшукати три вертикальні точки і у спадаючому меню знайти пункт «Відправити».
 • Інші користувачі точно також будуть ділитися з вами цікавим контентом. Але якщо з якоїсь причини не приходять повідомлення у Директ Instagram, рекомендується перевстановити більш нову версію програми.

  А про те, як відправити фото в Директ в Instagram у нас є ціла окрема стаття.

  Як написати на комп’ютері Директ?

  Один з невеликих недоліків Instagram – незручність користування через комп’ютер, так як додаток спочатку призначене тільки для мобільних пристроїв. На комп’ютері відкривається сам сайт з мінімумом функціоналу. Але просунутим користувачам цього недостатньо. Як в Instagram написати в Директ в такому випадку? Є три варіанти рішень.

 • Установка Windows 10. Тільки на ньому є можливість користуватися всіма функціями Instagram. Встановити його можна з магазину додатків, якщо є досвід роботи з операційними системами. Але не кожен користувач може це зробити. Більшості доводиться звертатися до фахівців. Якщо на це немає часу, то спробуйте другий варіант.
  Інструкція, як в Instagram написати в Директ Instagram
 • Встановити емулятор Android. Емулятор – спеціальна програма, яка допоможе адаптувати додаток під вимоги пристрою.
 • Інші програми типу RuInsta або StarComment.
 • Висновок

  Якщо Instagram цікавить на рівні простого користувача, то немає необхідності у вивченні додаткових можливостей. Але передбачається, що наші читачі зацікавлені в ньому на професійному рівні: просувають свої сторінки, ведуть бізнес або налагоджують його. У такому разі Директ Інста послужить відмінним помічником для розсилок, підтримки зв’язку з передплатниками або для прийому замовлень.

  До речі, де брати тих самих передплатників? У цьому допоможуть сервіси комплексного просування Doinsta, Pamagram, Zengram або Likemania. Достатньо написати їм на сайті і запастися вигідними пропозиціями для потенційних клієнтів. Детально про ці та інші сервіси, де можна набрати і передплатників, і лайки, і коменти – в статті “ТОП-8 кращих сервісів накрутки Instagram 2018”.

  Моя довідка - Корисні поради