Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу

Instagram все більше наближається до Алиэкспресс – там з’являється все більше акаунтів, які створені насамперед для торгівлі. Та й нові функції роблять продажу тільки зручніше. Чого коштують одні Shopping Tags, які поки ще тестуються в Європі та Америці? Вони дозволяють відзначати товари на публікації так само, як кого-небудь зі своїх друзів. Але просування – не дуже просте заняття, в якому потрібно враховувати дуже багато нюансів. Поговоримо про те, як розкрутити Instagram самостійно для продажу.

Чим відрізняється оформлення аккаунта для продажу від іншого бізнес-облікового запису?

На бізнес-аккаунт перемикаються всі, кому не лінь. У мене і на особистому профілі саме цей тип сторінки, хоча просуванням там я не займаюся. Однак, в числі людей, які хочуть розкрутити акк, є різні типи – хтось хоче продавати товари або послуги, а хтось розраховує заробляти іншими способами. У чому різниця оформлення?

Насамперед у шапці облікового запису. Не так важливо, як гарно ви вирішите там все оформити, як те, як багато інформації і контактів залишите. Люди повинні відразу розуміти, що можуть отримати від вас і як зв’язатися. Причому, контактів потрібно залишити якомога більше, щоб всім було зручно.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу

Саме створення публікацій відрізняється. Фотографії потрібно робити правильно, так, щоб товар був показаний зі всіх сторін. Якщо в блогах дуже багато постів носять розважальний характер, то на що продає сторінці відсоток розважальних записів набагато менше. Також необхідно приділяти велику увагу хэштегам – вони дозволять покупцям знайти вашу пропозицію.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу

Що потрібно обов’язково вказати при оформленні аккаунта для продажу?

Тепер про те, яка інформація обов’язково повинна тут бути. Як я вже говорила, особливе значення має шапка. Зайвим буде говорити про те, що пости повинні бути якісні, яскраві і так далі – це отже зрозуміло. Тому докладніше поговоримо про верхній частині облікового запису.

 1. Ім’я і нікнейм. Важливо, як ви вирішите назвати сторінку для торгівлі. Назва повинна бути орієнтована на запам’ятовування і на більш легкий пошук – ім’я, нікнейм індексуються в пошуку і можуть допомогти із збільшенням охоплення. Тут ж вкажу на те, що аватарка повинна бути симетричною, щоб краще сприймалася і запам’ятовувалася. Бажано використовувати логотип. Пишу про це тут, бо й ім’я, і аватарку отже ви розмістите, але вони важливі для успішної розкрутки.
  Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу
 2. «Про себе». Тут вам слід відповісти на три питання: хто ви, що ви продаєте і чому людям буде вигідно придбати у вас щось? Унікальна торгова пропозиція – те, що відрізняє вас від конкурентів. І розміщувати його варто саме в Біо.
  Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу
 3. Контакти. Бізнес-аккаунт дозволяє підключати кнопки для швидкого зв’язку. Увімкніть їх, щоб одним натисканням на кнопку люди могли контактувати з вами.
 4. Веб-сайт. Якщо у вас є сайт, відмінно – додайте його тут. Але це – єдиний рядок, де можна розмістити активне посилання. Тому може бути логічніше залишити тут мультиссылку (через Hipolink) з усіма можливими способами зв’язку.
  Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу
 5. Актуальне з історій. Це можна використовувати як своєрідне меню – залиште тут відгуки користувачів, бэкстейджи та інше.

Як розкрутити аккаунт для продажу?

З тим, як правильно оформити Instagram для продажу, розібралися. Але адже недостатньо просто викласти товари і розмістити хештеги. Зрештою, від тегів не так вже й багато користі. Потрібно розуміти, в який бік і як швидко йти. Ви повинні розібратися з тим, як розкрутити Instagram самостійно для продажу безкоштовно. Або платно, якщо у вас є якийсь бюджет.

Способів просування багато. Але найпоширеніший – сервіси комплексного просування. Налаштувати їх самостійно можна досить просто і швидко – не потрібно навіть писати інструкцію, як зробити сервіс активним. Вартість послуг при цьому демократична. Працюють такі сайти через масові дії – массфолловинг, масслайкинг і масскомментинг. Однак, завдяки парсингу аудиторії, і такі, здавалося б, прості методи можуть принести ефект. Можу порадити, наприклад, Zengram. Там є також функції, які доступні і без оплати послуг сайту на місяць – можна шпигувати за конкурентами або парсити аудиторію.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу

 

Підбірка хэштегов, які підвищать продажу

Я можу розмістити тут, наприклад, хештеги для продажу одягу в Instagram. Але це принесе не так вже й багато користі: частотність міток – річ непостійна. А з їх використанням і зовсім варто бути акуратніше – занадто високочастотні мітки можуть призвести профіль до тіньового бану, що негативно позначиться на подальшому просуванні. Не раджу використовувати однаковий набір в кожному пості. Скористайтеся спеціальними сервісами для відстеження відповідних позначок. Раджу використовувати, наприклад, hashtagify.me.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу

Якщо відстежувати мітки вручну для вас складно, можете скористатися підбіркою нижче. Але краще всього довіритися інтуїції і перевірити частотність вручну по рядку пошуку. Спробуйте, наприклад, #джинси або #футболкадешево. Тут все інтуїтивно зрозуміло. Отже, добірка:

#продаж #продажа_одежды #продажа_недвижимости #продажа_оптом #продажа_вещей #продажа_животных #продажа_страз #продажа_котят #продажа_роз #продажа_цветов #продажа_котят_москва #продажа_брендов #продажа_детских_вещей #продажа_машины #продажа_платьев #продажа_тканей #продажа_номеров #продажа_часов #продажа_детской_одежды #продажа_авто #продажа_аксессуаров #продажа_украшений_казань #продажа_слайдеров #продажа_бижутерии #продажа_цветов #продажа_картин #продажа_собак #продажа_материалов_для_ногтей #продажа_щенков #продажа_кератина #продажа_браслетов #продажа_обуви #продажа_москва #продажа_недвижимость #продажа_сумок #продажа_украшений #продажа_украина #продажа_квартир #продажа_машина #продажа_товара #продажа_квартиры #продажа_материалов

Для просування важливо знати все: і як красиво оформити Instagram для продажу, і які способи розкрутки використовувати. Кожну деталь сторінки потрібно змусити грати собі на користь. На початку роботи ви можете здійснювати помилки. Але це нормально. Тільки постійний аналіз помилок, і своїх, і конкурентских, дозволить вам почати пристойно заробляти в Інсте.

Запитання наших читачів

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу#1. Чи можна вийти на пристойний заробіток в фотосети?

Дивлячись, що ви маєте на увазі під пристойним заробітком. Якщо ви просуваєтеся з розумом і працюєте над якістю аудиторії, аккаунт у соціальній мережі зможе забезпечувати.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу#2. Потрібно виходити на продажу в житті, а не в Instagram?

Аккаунт у соціальній мережі має обмеження в плані масштабу. Якщо справа піде добре і вам потрібно буде вирости, варіанти два: створення повноцінного сайту або вихід в реальність.

Інструкція, як розкрутити Instagram самостійно для продажу#3. Який спосіб розкрутки дозволить швидко відбити вкладення?

Однозначно, націлювання. По-перше, він показує рекламні оголошення тільки цільової аудиторії. За рахунок цього вкладення швидко окупаються. По-друге, завдяки статистиці можна ретельно контролювати прогрес.

Щоб задати питання або отримати консультацію — пиши у коментарі. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради