Інструкція, як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram

Кожен раз, як прокидаюся, першим ділом я відкриваю соціальні мережі і дивлюся, що цікавого сталося за ніч. А ви робите так само? Мені почало здаватися, що це не дуже нормально, і я вирішила відстежити, чи дійсно я віддаю ВКонтакте і Instagram так багато часу. Тому питання «Як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram?» як не можна актуальне, і я покажу вам, що знайшла на цю тему.

Функція відстеження часу, проведеного в Instagram

За прикладом ВКонтакте, де немає вбудованих інструментів такого плану, я пішла шукати саме програми, які могли б простежити за мною. Проте все виявилося куди простіше – не так давно в Інсте з’явилася спеціальна функція, яка створює графік вашого користування соціальними мережами, і навіть може допомогти обмежити використання Инсты.

Інструкція, як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram

Ви вбиваєте час, який розраховуєте витрачати на Instagram або Фейсбук, і коли воно підійде до кінця, вам прийде пуш-повідомлення.

Як дізнатися, скільки часу проводиш в Instagram?

Отже, як пройти до потрібного пункту? Все, як завжди, просто:

 • Переходимо на свою сторінку.
 • Натискаємо на іконку у формі трьох точок. Вона, як ви знаєте, знаходиться у правому верхньому куті.
 • Знаходимо пункт «Ваша активність».
 • Інструкція, як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram

  І першим, що ви побачите, буде графік вашого витраченого на Инсту часу за тиждень. Якщо вас цікавить конкретний день, потрібно буде натиснути на відповідний стовпець, і вся потрібна інформація буде вам показана.

  Як вказати час, який ви готові витратити на додаток?

  Крім графіка тут є ще дві вкладки. У першій з них ви можете вказати час, яким готові пожертвувати на соціальні мережі. Причому не можна встановити більше 12 годин 59 хвилин. Так що ці слабаки знають про реальну любові до Instagram?! Для установки часу ви повинні клікнути по відповідному пункту і намотати потрібні цифри з точністю до хвилини.

  Інструкція, як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram

  Якщо вам набридли спливаючі повідомлення про те, що ви задрот, їх можна вимкнути на час, натиснувши на третю вкладку і точно так само намотавши певні цифри.

  Інструкція, як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram

  Чому немає функції відстеження часу, проведеного в Інсте?

  Якщо у вас немає кнопки «Ваша активність», швидше за все, ваша версія програми застаріла. Оновіть систему, і відповідний пункт обов’язково з’явиться у вас в налаштуваннях. В іншому випадку доведеться трохи почекати, адже функція досить нова, вона могла ще не дійти до вашого профілю. Але зазвичай все ж оновлення версії Инсты допомагає.

  Висновок

  Як подивитися, скільки часу проводиш в Instagram? Для цього вже не потрібно встановлювати ніякі сторонні програми або залишати свої дані для входу в онлайн-сервісах – просто відкрийте розділ «Ваша активність», і все побачите наочно. Мінусом може бути складання статистики всього за тиждень, але уявіть, яка величезна кількість інформації довелося б зберігати в офісі мільярдної соціальної мережі, якби графік показувався за місяць. Краще цей обсяг пустити на наші фото і відео, а статистика більше ніж за тиждень буває потрібна дуже рідко.

  Моя довідка - Корисні поради