Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Незважаючи на ажіотаж навколо трансляцій, я до сьогоднішнього дня не знала, як можна подивитися прямий ефір Инстаграме. Просто в цьому не було необхідності. Тепер, розібравшись з цим питанням, я готова вам повідати, як їх знаходити і підключатися до перегляду.

Почнемо з пояснення того, що це таке. Прямий ефір – це відео, яке записує людина в режимі онлайн. Знімають їх з різних причин: хтось хоче розповісти про щось важливе і запитати ради, хтось влаштовує різні конкурси через прямі трансляції, хтось, можливо, проводить якийсь семінар по якій-небудь сфері. Тобто він потрібен саме для того, щоб підтримувати зв’язок з передплатниками.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Найчастіше стріми застосовують для наступних заходів:

  • Проведення віддалених зустрічей.
  • Інтерв’ю з передплатниками.
  • Знайомство передплатників з роботою організації або компанії.
  • Проведення конкурсів.
  • Освітлення якоїсь події, наприклад, наближається розпродажу і т. д.

Як знайти прямий ефір Инстаграме?

Все досить просто. Першим ділом відкриваємо додаток Instagram. Заходимо до себе в профіль і потрапляємо в стрічку, там ви знайдете стрічку Історій, крім самих Історій, будуть висвітлюватися і стріми. Тобто, якщо хтось з ваших підписок проводить пряму трансляцію в Instagram, його аватарка будуть обведена рожевим і під нею буде написано «Прямий ефір».

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Щоб дивитися, просто натисніть на аву (як при перегляді історій) і вам відкриється стрім. Також ви зможете переглядати трансляцію, просто натиснувши на аватарку цієї людини, перебуваючи у нього профілі.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Під час перегляду можна писати коментарі: запитувати щось цікавить чи наболіле; можна просто робити компліменти власнику чи дякувати за товар або послугу. Якщо ви бачите, що якийсь коментар не піднімається, а залишається на увазі, то, швидше за все, власник облікового запису просто закріпив цей коментар, щоб нові глядачі знали, про що йде мова. Не варто писати погані коментарі, так як ви можете бути заблоковані власником аккаунта і більше ніколи не зможете переглядати у цього профілю. Також є сердечка, які є аналогом лайків в трансляції.

Читайте також:
Ретаргетінг в Instagram

При перегляді ви можете приховати чат, якщо він вам заважає. Для цього просто натисніть на екран. Якщо хочете знову бачити коментарі людей, то таким же способом ви зможете його повернути. Якщо ви вважаєте, що при проведенні прямого ефіру були порушені правила Инстаграма (транслювалося щось незаконне або непристойне) – можете надіслати скаргу. Для цього клікніть на три вертикальні точки праворуч від поля для введення коментаря.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

 

Потім виберіть «Поскаржитися» і вкажіть, що саме на вашу думку порушує автор трансляції.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Як подивитися ефір через комп’ютер?

Для початку вам буде потрібно завантажити емулятор (наприклад, Bluestacks). Після цього встановлюєте додаток Instagram, заходите у свій профіль, а далі все, як зазвичай ви робите на телефоні. Переходьте в новинну стрічку і відкриваєте потрібну історію.

Інструкція, як подивитися прямий ефір ИнстаграмеЗверніть увагу! Історії у форматі прямого ефіру завжди будуть знаходитися на початку горизонтально стрічки з історіями.

Ви можете бути гостем у трансляції будь-якого користувача з відкритим профілем. Неважливо ви підписані на людину чи ні. Заходьте на його сторінку, і якщо у нього під аватарской стоїть напис «Прямий ефір», підключаєтеся до стриму і дивіться.

Чому прямий ефір різко обірвався?

Найпоширеніші причини:

  • Вам давно пора оновити додаток Instagram.
  • Можливо, ви писали гидоти, і власник аккаунта вас заблокував.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

  • Почекайте якийсь час. Цілком можливо, що розробники знову щось змінюють або оновлюють. Тому почекайте якийсь час, можливо, через пару годин все налагодитися.
  • «Поломка» може бути із-за того, що live-включення просто вже закінчилося. Або у власника аккаунта якісь проблеми зі зв’язком.

Запитання наших читачів

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме#1. Всі користувачі Instagram можуть переглядати мою трансляцію?

Так, таке можливо, тільки якщо ваш акаунт не є закритим. Інакше переглядати трансляцію зможуть тільки ваші передплатники. Також ви можете налаштувати так, щоб певні люди не могли переглядати ваші стріми.

Читайте також:
Акаунти мають найбільшу кількість передплатників в Instagram

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме#2. Побачить людина, яка проводить трансляцію те, що я приєднався?

Так, звичайно, власникові облікового запису відразу прийде невелика оповіщення у вигляді рядка з вашим ніком і зі словами про приєднання. У ведучого це виглядає так.

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме

Інструкція, як подивитися прямий ефір Инстаграме#3. Чи можу я бачити коментарі інших людей?

Так, звичайно, ви побачите всі коментарі, у тому числі і свої, які не були приховані самим власником. Буває так, що всі коментарі дуже швидко пролітають. В такому разі можете просто перегортати або перемотувати чат, щоб зрозуміти, про що розмова.

Щоб задати своє питання або висловитися — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради