Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Рано чи пізно, користувачеві набридає викладати в Instagram статичні фотографії. Як показала практика, більший відгук аудиторії отримує контент з прикрученим до нього музичним супроводом. У цій публікації буде детально розказано про те, як накласти музику на фото в Instagram, і що для цього знадобитися.

Навіщо накладати музику на фото в Instagram?

Для залучення нових і утримання старих передплатників на своїй сторінці в Instagram вже недостатньо регулярно викладати забавні фотографії. Сьогодні потрібен більш радикальний підхід до контенту, який полягає у використанні незвичайних ефектів, створення слайд-шоу з фоновою музикою.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Погодьтеся, набагато веселіше переглядати публікації улюбленого блогера в супроводі правильно підібраного твору, який створює необхідну атмосферу і покращує сприйняття контенту.

Проблема в тому, що в самому додатку інструменти для прикручування музичного супроводу до фото не передбачені. Але, як кажуть, попит породжує пропозиції. Сторонні розробники подбали про таку можливість і представили на суд користувачів Инсты безкоштовний додаток Flipagram, яка дозволяє створювати слайд-шоу, накладати на нього музику і публікувати отриманий ролик в популярних соціальних мережах або ділитися отриманим контентом по електронній пошті. Необхідне супровід можна вибрати безпосередньо з бази програми або з пам’яті вашого мобільного гаджета.

Музику можна додавати не тільки на звичайні фото і слайд-шоу, але і доповнити нею Історію в Instagram.

Перше, що потрібно зробити – це завантажити та встановити на смартфон (планшет) додаток Flipagram з Play Market або App Store.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Після установки, програма готова до використання. Далі розглянемо покроково, як накласти музику на фото в Instagram.

Як додати музику до фото?

Накласти музику на одну або кілька фотографій за допомогою Flipagram досить просто, тим більше що програма багатомовна, проста і зрозуміла.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Для роботи з додатком слід натиснути червону кнопку «Почати». У діалоговому вікні вам буде запропоновано вибрати фотографії з таких соціальних мереж: Facebook, Google+, Instagram.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Клік по нижній вкладці дає можливість вибрати необхідні зображення з галереї вашого мобільного пристрою.

  • Виберіть потрібні фотографії для створення слайд-шоу і натисніть «Далі» у верхньому куті вікна.
  • Відредагуйте вибрані фото. Програма дає можливість повернути, обрізати або додати текст. Після редагування кожного фото натисніть «Готово» у верхньому правому куті вікна. Для переходу до процесу додавання музики натисніть «Далі».
  • Щоб накласти на фото музичний супровід натисніть на кнопку з піктограмою «Ноти», розташовану в нижній частині панелі управління.

Далі вам програма надає можливість вставити уривок твору з бази самого додатка або додати його з галереї вашого смартфона.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Важливо! Слід розуміти, що музичний фрагмент, який додається з галереї, потрібно попередньо обрізати. Тривалість фрагмента не повинна перевищувати більше 15 сек.

  • Після вибору фрагмента переходимо у вкладку «Швидкість» розташовану на панелі управління. Далі натискаємо кнопку Instagram. Для перевірки результату скористайтеся вбудованим програвачем, розташованих на даній вкладці програми. Якщо все влаштовує, сміливо тисніть «Готово» і «Далі».

Остання операція – вибір майданчика для публікації контенту. Виберіть Instagram, а після завантаження на сервер (за бажанням) додайте ефекти.

Важливо! Якщо тривалість музичного уривка буде становити більше 15 сек., то Інста запропонує обрізати зайве перед публікацією.

Для публікації готового контенту натисніть стрілку право, розташовану у верхній правій частині екрану. Тепер залишилося тільки зайти в свій Instagram і перевірити результат.

Аналогічні сервіси

Flipagram не єдина програма для створення слайд-шоу з музичним супроводом. Серед користувачів гаджетів на платформі IOS великою популярністю користується програма Pic Music, завантажити яку можна в App Store.

Інструкція, як накласти музику на фото в Instagram

Алгоритм накладання музики на фото практично не відрізняється від роботи в додатку Flipagram.

Також пропонуємо вашій увазі статтю про додавання музики до відео в Instagram.

В якості висновку

У цій статті ми максимально детально розповіли, як накласти музику на фото в Instagram. В принципі, все досить просто. Проявіть фантазію, креативність, додайте барв і у вас неодмінно вийде. А для того, щоб ваші творіння могли оцінити як можна більше людей, рекомендуємо скористатися можливостями перевірених сервісів комплексного просування в Instagram: Pamagram, Zengram, Doinsta. Про цих сервісах докладно: “Огляд кращих сервісів для розкрутки в Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради