Інструкція, як малювати веселкою в Instagram на фото

В Instagram можна не тільки завантажувати фотографії, але і робити їх дуже цікавими. Для цього можна застосовувати фільтри, маски, пензлі й інші інструменти. Ви могли бачити, наприклад, як люди додають на своє обличчя макіяж, або окуляри, або навіть вушка зайчика – це функції, які були запозичені з Snapchat. На жаль, не всі знають, як ними користуватися, тому ми й підготували цю статтю.

Інструкція, як використовувати маску «веселка» на фото

В Instagram є можливість додати веселку на фотографії. Є два варіанти: маска і кисть. Відразу скажу, що зробити це можна не у всіх версіях і не на всіх пристроях. Тому вам може не пощастити. Але не турбуйтеся, тому що далі у статті поради, як зробити це самостійно.

Почнемо з того, як малювати веселкою в Instagram. Для цього вам потрібно зайти в історії, зробити або завантажити зображення. Потім натиснути в правому верхньому куті іконку «олівця». Далі у вас з’явиться вибір з 5 кистей і стерки. Одна з кистей дозволяє малювати відразу сімома кольорами. Як і було написано вище, така можливість є не на всіх пристроях.

Щоб задіяти маску з веселкою, потрібно знову зайти в історії та включити фронтальну камеру. Далі вам потрібно буде натиснути на іконку «смайлик» у правому нижньому куті. З’явиться меню з масками – виберіть ту, що з семицветной смугою на обличчі. Потім це маску можна буде переміщати так, як вам зручно.

Інструкція, як малювати веселкою в Instagram на фото

Так можна значно урізноманітнити свої публікації, тому не лінуйтеся користуватися такими методами.

Читайте також:
Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Поради, як робити фотографії з ефектом веселки

Це не єдині способи, щоб зробити райдужне фото. Якщо у вас не виходить використовувати цю функцію в Instagram, ви можете спробувати зробити все своїми руками. Для цього можна використовувати підручні засоби.

Якщо ви не зовсім юні, то у вас можуть завалятися компакт-диски (CD). Їх можна використовувати, щоб створити ефект веселки на фотографії. Наприклад, ви можете направити промінь світла на диск, щоб він відображався на ваше обличчя, або те місце, які ви хочете сфотографувати. Або ви можете спробувати використовувати рівну дзеркальну фольгу. Принцип той же.

Інструкція, як малювати веселкою в Instagram на фото

Такими способами можна робити фотографії і з іншими ефектами. Можна взяти лампочку розжарювання і використовувати її як об’єктив. Так можна спробувати відтворити ефект риб’ячий очей. Ще ви можете фотографувати через дно пляшки з краплями води – виходять дуже атмосферні фотографії.

Так можна використовувати для зйомок абсолютно все:

  • пакети;
  • диски;
  • дзеркала;
  • плівку;
  • папір;
  • ліхтарики запальнички;
  • пляшки;
  • краплі води і так далі.

І саме чудове в цьому те, що ніяких обмежень немає – все залежить від вашої фантазії.

Також швидше за все вам буде цікава стаття про те, як доповнити історію в Instagram за допомогою різних опцій.

Висновок

Як бачите, для уяви немає меж. Якщо ви дійсно чогось хочете – ви це отримаєте. Навіть якщо такі можливості не передбачено вашим пристроєм або версією програми. Головне, щоб ви не втрачали надію і бажання творити. Повірте, це головні фактори успіху в справах, де потрібно отримати позитивні відгуки від аудиторії. І якщо ви почнете мислити нестандартно, зможете вирішити будь-яку задачу.

Крім веселки, на фото можна накладати багато інших ефектів. У нас є стаття про програми, які зроблять з будь-якого фото справжню цукерочку!

Читайте також:
Як зробити свайп в Історії Instagram

Моя довідка - Корисні поради