Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Кнопка «Подзвонити» потрібна в Instagram для профілів компаній. Цей інструмент дозволить передплатникам оперативно телефонувати в офіс, адміністрацію, менеджеру з продажу. Установка посприяє налагодженню комунікації та зворотного зв’язку з клієнтами.

Навіщо це потрібно?

Користувачі Instagram можуть встановлювати два типи профілів: особистий і бізнес. Додаткові функції, що дозволяють налагодити комунікацію з передплатниками та відслідковувати статистику, доступні для акаунтів компаній. Використовуючи кнопку, кожен передплатник профілю зможе зателефонувати за номером телефону, прив’язаного до даної сторінці в соцмережі.

Потрібно це може бути з кількох причин:

 • замовлення товару;
 • консультації клієнтів;
 • замовлення столика в кафе, ресторані;
 • замовлення їжі додому.

Докладно про те, як з особистої сторінки зробити бізнес-аккаунт читайте у спеціальній статті.

Як це зробити?

Доведеться перейти в бізнес-профіль, для чого перейдіть в меню «Налаштування». Знайдіть підрозділ «Налаштування компанії» і виберіть рядок «Переключитися на бізнес-аккаунт».

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Тепер ви опинитеся в розділі «Instagram Бізнес».

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Важливо! Якщо потрібна кнопка «Виклик», то попередньо доведеться зареєструватися на Фейсбук і створити там сторінку для бізнесу, до якої можна прив’язати профіль в Instagram.

Щоб прив’язати аккаунт на Фейсбуці на сторінці в Instagram, пройдіть авторизацію в соціальній мережі, шляхом зазначення адреси електронної пошти та пароля.

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Тепер ви побачите перелік своїх бізнес-сторінки у Фейсбук. Якщо сторінка вже прив’язана до іншого профілю, тоді або перейдіть в той профіль, або створіть новий бізнес-аккаунт. Це можна зробити прямо з Instagram можна у Фейсбуці. Натисніть на посилання «Створити сторінку».

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Введіть назву, виберіть категорію та підкатегорію.

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Натисніть «Далі» і вкажіть контактні дані, а саме номер телефону та електронну адресу.

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Також можна вказати місцезнаходження офісу, магазину, кафе, щоб клієнти змогли подивитися по карті, маршрут по якому добиратися. Тепер треба натиснути «Готово» і в профілі з’являться нові кнопки, в тому числі і «Подзвонити».

Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

Тепер кожен користувач, який захоче оперативно зв’язатися з компанією, зможе додзвонитися до менеджера і обговорити нагальні питання, що стосуються купівлі товару, консультації або отримання додаткових відомостей.

Дізнавшись, як додати кнопку «Подзвонити» в Instagram, можна прикріпити її до всіх своїх акаунтів, через які планується підтримувати зв’язок з передплатниками. Характерно, що вона буде доступна тільки для користувачів, які відвідують аккаунт через мобільний додаток. Якщо людина зайде в профіль з допомогою веб-версії Instagram, то кнопки зв’язку будуть недоступні.

Також рекомендуємо до прочитання матеріал про те, як в Инстаграме створити кнопку “Зв’язатися”.

Як прибрати інструменти зв’язку?

Іноді потрібно прибрати кнопку телефонного зв’язку, залишивши можливість спілкування через електронну пошту. Зробити це можна трьома способами:

 • Перейти на особистий профіль.
 • Прибрати номер телефону зі свого бізнес-аккаунта в Фейсбук.
 • Скористатися розділом ” редагування профілю.
 • Застосувати перший спосіб простіше простого. Треба знову зайти в меню «Налаштування» і перейти в підпункт «Налаштування компанії». Клацніть тут рядок «Повернутися в особистий профіль» і все зникне. Видалення через сторінку в Фейсбук відбувається в меню налаштування в категорії «Instagram». Треба приступити до редагування категорії «Інформація облікового запису».

  Інструкція, як додати кнопку Подзвонити в Instagram

  Натисніть «Редагувати» і видаліть номер телефону з відповідної графи. Збережіть зміни і вони відображаються в бізнес-акаунті Instagram.

  Знаючи, як додати кнопку «Подзвонити» в Instagram і як її видалити при необхідності, користувач зможе керувати профілем, регулюючи необхідні параметри.

  Як позбутися кнопки “Зв’язатися”, читайте статтю за посиланням.

  Чому кнопка не додається?

  Теоретично можуть виникнути ситуації, при яких не вдається додати посилання на сторінку в Instagram. Тому може бути кілька причин:

  • номер телефону не вказаний при реєстрації бізнес-аккаунта в Facebook;
  • існуюча сторінка вже прив’язана до іншого профілю Instagram;
  • не створена сторінка компанії у Facebook.

  Будь-яка з цих причин, завадить додати інструменти зв’язку профілю і не дозволить активувати бізнес-аккаунт в Instagram.

  Висновок

  Використання інструментів зв’язку посприяє просуванню і підвищить конверсію облікового запису. Люди почнуть не просто підписуватися, але і будуть виходити на прямий контакт з постачальником товарів і послуг. Спробуйте скористатися функціоналом програми і підвищте продажу компанії. Станьте ближче до клієнтів, які завжди зможуть зв’язатися з вами з телефону або планшета. Якщо немає доступу до мобільного зв’язку, то дзвінок можна здійснити через Скайп або Вайбер при наявності підключення до Інтернету. Зручний механізм, розроблений компанією Facebook, дозволяє ефективно використовувати профілі в соцмережах, шляхом їх об’єднання. Забезпечується широке охоплення аудиторії і фірма отримує більше прибутку.

  Також читайте ще про одну цікаву кнопці: “Використовуємо кнопку “Просувати” в Instagram”.

  Моя довідка - Корисні поради